Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu sugerowałem się Pucharem Świata - panów nie ma, ważniejsze studio. Nie wiedziałem o osobnych prawach do PŚ i MŚ. Biegi mężczyzn powinni pokazać na Dwójce.

 

Aha - jeszcze słówko o komentatorach. TRAGEDIA. Beznadziejny Jóżwik /jak zawsze, a miał komentować Rudziński, zresztą na stronie TVP Sport, przy planie transmisji, dalej nie ma jego nazwiska/, Babiarz - szkoda słów. Na Eurosporcie jeszcze gorzej. Najlepiej to by się oglądało bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej podawałem za Telemagazynem, że powrócił w soboty serial Herkules, ale niestety wygląda na to, że tylko w Telemagazynie, hmm. Nie ma Herkulesa ani w Epg, ani w programie na stronie TVP. Swoją drogą szkoda, bo chyba już nigdy nie dokończą emisji tego serialu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma? A program dla prasy TVP?:

http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/p0227_T2D.txt - emisja o 03:25;

http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/p0306_T2D.txt - emisja o 03:40;

http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/p0313_T2D.txt - emisja o 03:45;

http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/p0320_T2D.txt - emisj o 03:20.

Może więc dokończą?

 

Mogliby w Dwójce pokazać skoki mieszane, skoro w Jedynce tak bardzo im zależy na powtórkach Mateusza i Alexa, no ale nie pokażą, bo to TVP2. Z ciekawości zapytam - o której się zaczyna ten konkurs? Bo jak o 16:00, to spokojnie mogliby dać.

Swoją drogą Dwójka kiedyś pokazywała skoki, ale tylko w Zakopanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP na swoich ogólnodostępnych antenach pokazuje to co najważniejsze,że sportu z pkt widzenia przeciętnego polskiego widza i to co zapewni mu oglądalność na odpowiednim poziomie. Ja także mam tylko naziemną tv cyfrową,ale nie zamierzam tu co chwilę przysłowiowo płakać,że tego czy tamtego nie pokazali. Życie . HME też pokażą na antenach ogólnopolskich w bardzo ograniczonym zakresie- trzeba będzie się posiłkować stroną sport.tvp.pl - to jest zaleta publicznego nadawcy,że jak coś nie pokażą w ogólnodostępnej TV to i tak każdy ma do tego legalny dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że ta setna powtórka Mateusza ma dużo większą oglądalność aniżeli skoki.

No niekoniecznie.

Skoki bez udziału Polaków oczywiście czyli taki konkurs mieszany. Po prostu TVP nie będzie sobie rozwalać ramówki by pokazać wydarzenie sportowe bez Polaków. Od takich transmisji jest kanał sportowy, dlaczego nie lamentujecie nad brakiem transmisji z kombinacji norweskiej w kanałach TVP1 czy TVP2 ..

Maciejolek ostatnio przez biegi nie było powtórki Na dobre i na złe. Nie każdy może obejrzeć go premierowo, zwłaszcza jak jest LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wislok - rozumiem, ale mogliby pokazać ten konkurs. Nie każdy ma TVP Sport. Zresztą, po co, skoro nie ma naszych?

 

Dzisiejsze "popisy" Jóżwika i Babiarza przemilczę. Nawet podstawowej wiedzy nie mają nt. biegów...

 

A w "Familiadzie" same "świetne" odpowiedzi. Jest sobie taka drużyna "Dziennikarek". Wczoraj było pytanie "Które kraje powstały po rozpadzie ZSRR". Ktoś z drużyny powiedział "Polska". :lol2: A dziś znów "zabłyśli". Pytanie "Największe państwa świata" - Ameryka Południowa. :lol2: Albo - "pożywienie występujące w Biblii" - przepiórka. :lol2: Naprawdę, poziom wiedzy żaden. Chcą zaistnieć w internecie czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są "świetni" :D

Maciejolek oczywiście,że nie kazdy ma TVP SPORT- ja też nie mam, ale raczej zdecydowana większość ma internet i stronę sport.tvp.pl . TVP kieruje się swoim interesem, Powtórkę "Na dobre i na złe" obejrzy więcej osób, nie trzeba rozwalać ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są "świetni" :D

Maciejolek oczywiście,że nie kazdy ma TVP SPORT- ja też nie mam, ale raczej zdecydowana większość ma internet i stronę sport.tvp.pl . TVP kieruje się swoim interesem, Powtórkę "Na dobre i na złe" obejrzy więcej osób, nie trzeba rozwalać ramówki.

 

hahaha włąsnie miałem to tutaj wrzucić, a wiecie że ten ostatni pan który mówi anglia był w top model i opowiadal swoją historię jak to był w seminarium...

 

http://teleshow.blog.pl/2014/09/09/rafa ... top-model/

 

Pytanie za 100 punktów do ustalenia, co to byli za dziennikarze?? A dokładniej z czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że to było ustawione? Koniecznie drużyna chciała zabłysnąć w internecie. Zresztą - jest coś, za co lubię "Familiadę" - kultowe odpowiedzi. :lol2:

Jaki przedmiot szkolny najmniej kojarzy się w życiu? Kanapka.

Więcej niż jedno zwierzę? Owca.

Co zmieniamy podczas jazdy samochodem? Koła.

Co niby można, a w praktyce nie można zjeść? Pies.

:lol2: Naprawdę, te odpowiedzi przeszły do "historii" Familiady jak kawały Karola ;)

 

Aha - lubię także w Familiadzie poza Karolem i "kultowymi" odpowiedziami, to, że mogą brać udział nie tylko członkowie rodzin, ale także przyjaciele itp. Tylko te punkty mnie zastanawiają /na przykład w dwie rundy można odrobić straty i wejść do finału, ale o tym już pisałem/.

 

Dzisiaj o 22:55 "Ciemności skryją ziemię" - serdecznie polecam tym, którzy nie oglądali go za pierwszym razem. Piękny i wstrząsający dokument. Oczywiście obejrzę go, jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj biegi komentowała Kowalczyk. Krótko - o trzy klasy lepsza od Babiarza i Jóżwika razem lepsi. W kolejnym sezonie biegów chciałbym lepszego komentarza, a nie "znawcę" Jóżwika.

 

http://centruminformacji.tvp.pl/1898612 ... vp-kultura - co prawda to dotyczy TVP Kultura, ale jest też zdanie, że "Ida" w październiku w Dwójce, w najlepszym czasie antenowym. Brawo! Tylko proszę o 20:00, zamiast tych serialowych badziewi, a nie 22:50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...