Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fanów "Gangu Olsena" na pewno ucieszy ta wiadomość. :) W niedzielę 15.03 o godz. 12:25 w cyklu "Gwiazdy w południe" wyemitowany zostanie pierwszy odcinek tej kultowej serii. :brawo: Ciekawe czy tym razem puszczą całą serię (14 odcinków) w całości po 1 odcinku na tydzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieję. Nie znamy jeszcze programu na kolejne marcowe niedziele.

 

14 marca "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka" - czyli wygląda na to, że będziemy mieli całą serię.

 

http://centruminformacji.tvp.pl/1885016 ... pl-powraca - długo się czekało, no ale są. Zapowiada się ciekawie.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... rozrywkowy - według badania, TVP2 jest uznawana za najbardziej rzetelną i bliską ludzkich spraw stacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy "Pytanie na śniadanie" jest emitowane od lat 12? Nic nie ma złego w tym programie, niepotrzebnie zawyżone oznaczenie. Powinno być "bez ograniczeń".

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... ykl-newton - jak nie wiadomo? Reporter Polski wraca na 15:25 od 2 marca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy "Pytanie na śniadanie" jest emitowane od lat 12? Nic nie ma złego w tym programie, niepotrzebnie zawyżone oznaczenie. Powinno być "bez ograniczeń".

 

Kiedyś tak było, ale widocznie czasami poruszają takie tematy, które nie są dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie tak.

 

Z cennika na marzec: Pokażą tylko trzy części "Piratów z karaibów", a 28 marca film "King Kong"

- w miejscu powtórki "The Voice of Poland" powtórka jednego z piątkowych odcinków "Rodzinki.pl" i piątkowego "Latającego klubu 2"

- niestety, jednak nadadzą program o psach szukających domu. Emisja pod roboczym tytułem "P[beep]rnij mnie" od niedzieli 29 marca o 18:55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo zapowiedzi TVP z początku roku,że wszystkie biegi narciarskie zostaną pokazane "na żywo" tak jednak nie będzie. Biefgi narciarskie z Lahti będą pokazane jedyne z odtworzenia późną nocą 7 i 8 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegi - obiecanki cacanki. Wszystko dajemy na żywo, a biegi z Lahti w retransmisji. Ważniejsze powtórki filmów z soboty, albo powtórki kabaretów... Do tego ta pora - 3:00 w nocy....

 

Latający klub Dwójki - ja też na to czekam, ciekawie się zapowiada, pierwszy odcinek 6 marca - piątkowe wieczory spędzam z TVP2!

 

http://centruminformacji.tvp.pl/1890079 ... mowce-tvp2 - nie wiem, co o tym sądzicie. Tutaj więcej na temat "P[beep]rnij mnie". Jury... co w nim robi Olszański? Wardęga? Prowadząca - no niech będzie, uczestnicy - nie wypowiem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, co o tym sądzicie

Jeżeli ten program rzeczywiście ma na celu pomóc tym biednym pieskom, to jestem za! Wtedy to będzie rzeczywiście program misyjny. Ale jeśli jest to tylko przykrywka do komercyjnego lansowania kolejnych gwiazdek (które tylko pobawią się tymi biednymi i pokrzywdzonymi zwierzętami), to jestem przeciw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP2 na plus - nawet biegi mężczyzn pokazali. Można? No, można! Jak to możliwe, że w Pucharze Świata nie pokazują sprintów panów, a na mistrzostwach mogą?

 

Dziwne by było gdyby mężczyzn pokazywali tylko w TVP Sport, jak w TVP 2 też w tym czasie jest transmisja biegów. Ale biegów indywidualnych na dystansach mężczyzn na MŚ nie będzie w TVP 2, tylko w TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...