Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TVP2 pokazuje jedynie mecze A.Radwańskiej od fazy ćwierćfinałowej . Reszta spotkań,które transmituje TVP są na kanale TVP Sport. TVP pokazuje zróżnicowaną ilość spotkań z turniejów WTA. Z ostatniego turnieju w Stenford transmitowali 7 z 8 spotkań , z których był przekaz telewizyjny. TVP stara się pokazać zazwyczaj wszystkie mecze od 1/4 , z pozostałych dni pokazują po 1-2 spotkaniach. Zdecydowanie więcej transmisji oferuje kanał włoski Super Tennis HD czy Eurosport brytyjski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie było oczywiste,że jeśli TVP pokaże pierwsze spotkanie to jeśli uczyni to w kanale otwartym to będzie to TVP2, bo w tym czasie dwójka ma powtórki,a TVP1 musiała by porozwalać całą ramówkę i ruszać wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, że mecz trafi do Dwójki. Bo w tym czasie jedynie powtórki powtórek. Kibice są zadowoleni, bo mają mecz, a Wiadomości będą tak jak zawsze o 19:30.

 

Z ramówki jutrzejszej wylatują dwie powtórki ,,1 z 10'' i powtórka kabaretu. Dalej bez zmian.

 

I ciekawe, czy będzie HD, czy się jakimś wozem posłużą, bo ich wóz jest na TdP....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciekawe, czy będzie HD, czy się jakimś wozem posłużą, bo ich wóz jest na TdP....
Wierzysz w to, że TVP wysyła własny wóz transmisyjny do Norwegii i na własną rękę będą realizować mecz? To podpowiem, że to któraś z norweskich stacji będzie produkować sygnał....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciekawe, czy będzie HD, czy się jakimś wozem posłużą, bo ich wóz jest na TdP....

 

Radzę dokładnie czytać wątki, w których się odpowiada, bo nieco wyżej o tym dyskutowaliśmy ;). Poza tym - dla mnie to oczywiste, że transmisję meczu realizuje miejscowa stacja, a więc nie wiem skąd ci przyszło do głowy, żeby TVP miałaby coś tam wysyłać? Nigdzie nie widzę informacji, żeby ją sprywatyzowano i żeby trafiła w ręce norweskie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciekawe, czy będzie HD, czy się jakimś wozem posłużą, bo ich wóz jest na TdP....

 

Radzę dokładnie czytać wątki, w których się odpowiada, bo nieco wyżej o tym dyskutowaliśmy ;). Poza tym - dla mnie to oczywiste, że transmisję meczu realizuje miejscowa stacja, a więc nie wiem skąd ci przyszło do głowy, żeby TVP miałaby coś tam wysyłać? Nigdzie nie widzę informacji, żeby ją sprywatyzowano i żeby trafiła w ręce norweskie :D.

 

A to widocznie się pomyliłem. Jak Norwegowie to realizują, to zobaczymy, czy zrealizują to w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości jest kilka. Albo mecz zrealizuję Mediatec - wtedy będzie albo HD albo SD. Jeżeli zaś mecz rzeczywiście będzie pokazywać TV2 to wtedy realizacja na pewno będzie w HD przez firmę OBTeam. Kwestia tego, czy taki sygnał będzie wysyłany dla TVP, czy będzie to tylko downscal do SD. Podobny przypadek był w przypadku meczu Honka-Lech kiedy mecz firma WERNE realizowała w jakości HD zaś sam dosył był niestety tylko SD. To tylko kwestia kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No tutaj się postarali, ale kto jak nie TVP miał się starać? No może jeszcze Norwegowie, w końcu gra ich drużyna, ale oni widocznie olewają piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...