Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał Mroczek wraz z psem Lizakiem wygrali I edycję "P[beep]rnij mnie" -http://centruminformacji.tvp.pl/20292045/rafal-mroczek-i-jego-pies-lizak-wygrali-program-p[beep]rnij-mnie. Ciekawi mnie oglądalność, ale coś mi mówi, że nie będzie II edycji. Szkoda, bo to ciekawy projekt był.

 

Jutro poznamy z kolei jurorów kolejnej edycji The Voice of Poland. Ma być nowy skład. Nie zdziwię się jednak, jak będzie ktoś ze starego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Pytanie na śniadanie, bo mieliśmy stąd dowiedzieć się o składzie jurorów The Voice dzisiaj ponoć. A tu nic. Było o napojach na lato, trochę rozmów, ale nic o jurorach. Może jutro? Albo mi się coś myli?

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ty ... -na-wiecej - wyniki oglądalności P[beep]rnij mnie. Zgodzę się, trudne pasmo, liczyliśmy na więcej. II serii jesienią nie będzie. A czy program wróci? Czas pokaże. Najwcześniej wiosną 2016...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie dosłyszałem. Więc skład poznamy jutro. Coś czuję, że jednak ktoś się pojawi ze starego składu, ponimo iż zapowiadali nowy. Prowadzący wiadomo, zostają /Musiał, Kammel i Młynkowa/, którzy mieli prowadzić wiosną, ale edycję odwołali i przenieśli na jesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana w ramówce ''Dwójki''. 25 czerwca w nocy nie będzie emisji serialu ''Syzyfowe Prace'' a zamiast tego będzie emitowana po raz kolejny powtórka serialu ''Aida''.

 

29 czerwca od poniedziałku do piątki nie będzie ''Pytania na śniadanie'' (emisja tylko w soboty) i zamiast tego będą powtórki seriali ''Kariera Nikodema Dyzmy'', ''M jak Miłość'' (odcinki z 2011 roku) i ''O mnie się nie martw'' (od 1 sezonu).

 

Od 3 lipca, w piątki nie będzie filmów familijnych o godz. 20:05. Zamiast tego będą kabarety, powtórki ''Rodzinki.pl'' i nowy serial ''Grimm''.

 

4 lipca, w sobotę o godz. 20:05 pojawi się ''Latający Klub 2 na wakacjach w Lubelskiem 2015'', a 5 lipca o godz. 23:05 będzie retransmitowany jak co roku koncert ''Szalom na Szerokiej: Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2015''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei.

Chce się żyć - polecam, piękny film. Dzisiaj z kolei o 22:20 "Złoty środek" - ostatnia rola Anny Przybylskiej. Ciągle jak oglądam ten film, to myślę "gdyby dalej żyła, to w ilu by świetnych filmach jeszcze by zagrała"...

Letnie zmiany - Aida - po raz setny, dziękuję. Za PnŚ? Kariera Nikodema Dyzmy - w porządku. M jak nic przemilczę, O mnie się nie martw - ileż można?

Tą Rodzinkę.pl mogliby na lato odpuścić ileż można to maglować?

The Voice - to ten nowy skład? Jakieś żarty. Piasek na plus, za nudzącego Piekarczyka. Reszta bez zmian. Wśród prowadzących ma się pojawić "młoda krew". Oby nie ktoś z 'Rodzinki.pl"! Musiał wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce się żyć - polecam, piękny film. Dzisiaj z kolei o 22:20 "Złoty środek" - ostatnia rola Anny Przybylskiej. Ciągle jak oglądam ten film, to myślę "gdyby dalej żyła, to w ilu by świetnych filmach jeszcze by zagrała"...

''Chce się żyć'' również polecam - przepiękny film Macieja Pjeprzycy na którym byłem w kinie i się bardzo mocno wzruszyłem. ''Złoty środek'' to nie jest ostatnia rola Anny Przybylskiej - jej ostatnia rola była w filmie ''Bilet na księżyc'' Jacka Bromskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem "Złoty środek". Naprawdę fajny film. Mogłaby TVP pokazać ten ostatni film z udziałem Przybylskiej. Miał już on swoją emisję w TVP?

 

Cesarskie cięcie - kolejny klasyk. Co rusz wałkowany przez TVP.

 

TVP2 też z logotypem na dzisiejszy dzień. Pytanie tylko - dzisiaj jest Boże Ciało, no ale... Sam nie wiem. Pomysł dobry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jaki film chodzi? Złoty środek? Bilet na księżyc? Złoty środek to tydzień po śmierci Przybylskiej leciał w TVP1. Chodziło mi o Bilet na księżyc, czy TVP2/ jakaś inna to emitowała?

 

Co do logotypu, to myślałem, czy je dadzą w Boże Ciało /bo dzisiaj i rocznica wolnych wyborów i Boże Ciało/, ale dali. Na plus. Miło, że co roku pamiętają.

 

Kiedyś premierowa Familiada w Boże Ciało, a dzisiaj? Powtórka z 1 maja. To nie mają już pieniędzy nawet na odcinki premierowe w Boże Ciało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to z powodu rocznicy pierwszych wolnych wyborów, a nie Bożego Ciała. Tak wyszło w tym roku, że 4 czerwca był i Bożym Ciałem i rocznicą. Nic nie poradzisz.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/po ... woscia-tvp - oglądałem wczoraj. Nawet fajnie zrobione. Nie mam nic przeciwko, by weszło to na jesień. Tylko jakieś dobre pasmo. Na przykład zamiast Cejrowskiego w niedzielne poranki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest wolny kraj, i każdy tworzy sztukę, jaką tylko chce.

To niech sobie tworzą, ale później z tą "sztuką" to do tv komercyjnych, a nie do TVP. Śmiechu warte - misyjna TV, która za misję ma chyba ogłupianie społeczeństwa. I jeszcze później wałkują powtórki tego [beep]a, aż [beep]ć się chce. Cały rok, nawet w sezonie letnim. Najlepiej niech utworzą kanał TVP Rodzinka.pl i tam puszczają to 24h/dobę. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...