Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sobotni wieczór (11 lipca 2015 roku) na antenie telewizyjnej Dwójki upłynie pod znakiem śmiechu. Stacja pokaże na żywo XVII Mazurską Nocy Kabaretową, której tematem będą stosunki damsko-męskie. Kabareciarze wnikliwie przeanalizują, jak relacje między paniami, a panami zmieniły się w ostatnich latach. Z właściwym sobie przymrużeniem oka skomentują też nowe formy damsko-męskich relacji. Portale randkowe, czaty w sieci, rozmowy z bliskimi na Skypie, kontakty z rodziną przez Facebooka, bezstresowe wychowywanie dzieci - jak się okaże, każde z tych zjawisk to doskonała pożywka dla satyryka. Wystąpią: Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Jurki, Kabaret Zachodni (dawniej Słuchajcie), Ewa Błachnio, Ireneusz Krosny, Fair Play Crew. Prowadzenie: Kabaret Smile.

 

XVII Mazurska Nocy Kabaretowa na żywo na antenie TVP2 w sobotę (11 lipca 2015 roku) od godziny 20.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Mrągowo rewelacyjne, prawie wszystkie skecze zabawne (choć akurat jedna piosenka nie była premierowa, bo "Pantofel" był pokazywany jeszcze w DBJW). Trochę mnie dziwiła jedna grupa, zapowiedziana jako laureaci PAKI, jak dla mnie to nie był kabaret. Na szczęście mogłem to pominąć, bo oglądałem dzisiaj nagranie z dekodera. Poza tym wspaniale, chyba jedna z lepszych edycji (choć w moim odczuciu nie przebije tej, którą prowadził kabaret "Neo-Nówka").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fair Play Crew o wiele bardzie "kabaretowe" kawałki pokazało w LK2, chociaż ten z Mrągowa też nienajgorszy. Taki kawałek na oddech, podobnie jak Krosny.

 

Swoją drogą, nie wiem co za mądry realizator uznał za dobry pomysł pokazywanie publiczności podczas występu Krosnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu, to dodam, że skomentuje Jasina - Jezus Maria... Chociaż lepiej jest, niż jakoby miał komentować Jońca. W studiu znów Szpakowski. Ciekawe, kto gościem? Engel i Gmoch, jak zwykle? :)

 

Plany ramówkowe na sierpień? Ramówka wakacyjna c.d. 15 sierpnia o 20:05 film "Joe Black". Pod koniec wakacji 29 sierpnia Świętokrzyska Gala Kabaretowa, a 31 sierpnia już chyba ramówka jesienna(?) - wszystko jest w cenniku Niestety - badziewia zostają. W ogóle wszystko, co leci od lat zostaje o stałych porach. Tylko jakiś film dokumentalny o 17:20. Ogółem - stabilna ramówka się szykuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać wozu transmisyjnego z kamerami HD w Warszawie z wozem i kamerami SD (to dobrze, że w 16/9) ośrodka regionalnego TVP Białystok.

 

Za tydzień rewanż o 19:00 Botosani - Legia, a Jagiellonia rozpoczyna rewanż w Nikozji godzinę wcześniej, może TVP udostępnią sygnał Cytavision Sports (Cytavision Sports 2 dziś korzystał z sygnału TVP) i zobaczymy 23 lipca mecz w TVP Sport i TVP Regionalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...