Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że będzie coś koło 1,6 mln jeśli chodzi o "Śmierć prezydenta" bowiem film przecież był już w kwietniu wyświetlany i zobaczyło go aż 1,9 mln na kanale który jest płatnym kanałem. Poza tym miał konkurencję w postaci "M jak miłość". Te prawie 3 mln to dużo. Jeszcze większe zaskoczenie jeśli chodzi o film Gargas bo emitował go Puls w porze największej oglądalności, a jest przecież kanałem dużo bardziej dostępnym i tam film miał 1,1 mln widzów. Na Jedynce 3 razy tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już może oficjalnie czy będzie kontynuacja serialu "Wszystko Przed Nami", bo na "Facebooku" jest "plotka", że się kończy na 100, albo 99 odcinku i kontynuacji nie będzie (są nawet petycje w sprawie kontynuacji), ale oficjalnej informacji nigdzie nie widziałem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to już koniec serialu. Sama Łepkowska to potwierdziła mówiąc, że odcinek 99 zakończy się dramatycznie i mówiąc, że może ciekawość widzów tego co może być dalej sprawi, że interweniują jakoś i TVP zmieni zdanie. "Świat Seriali" również podaje informacje, że to już koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli plotka z "Facebooka" się potwierdza...

 

Szkoda, bo akurat ten serial mi i moim rodzicom się podobał, chociaż zagrywka z tym dramatycznym zakończeniem według mnie jest nie fair, bo serial miał mieć pozytywne przesłanie, więc powinien się też kończyć pozytywnie (ślubem Wojtka i Oli, albo chociaż przystąpieniem Szawarskiego do spółki z innymi :D - przepraszam wszystkich niezainteresowanych, że piszę o fabule serialu) , a nie tragicznie...

 

W przypadku "Plebanii" przecież też producent liczył, że widzowie wymuszą kontynuację i próbowali, ale nic to nie dało, więc chociaż Pani Łepkowska powinna wyciągnąć z tego wnioski i zafundować widzom przynajmniej miłe pożegnanie z serialem.

 

Zaczyna mi się podobać strategia "TVN" stosowana przy niektórych ich serialach, tzn., że oni z góry ogłaszają ile będzie odcinków, więc scenarzyści nic nie muszą wymuszać :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "Plebanią" udało się wydębić jeszcze kilkanaście odcinków :P No i tam był jednak taki problem, że część aktorów miała już ochotę odejść z serialu, i nie wiadomo było, czy ma to jeszcze sens - z drugiej strony żaden serial, który wszedł potem w to miejsce, sukcesu nie osiągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP sama sobie strzeliła w stopę ściągając "Plebanię". Chcieli sobie poprawić udziały w grupie 16-49, a jest śmiech na sali. Nie dość, że serial ma w ogóle tylko 1,5 mln widzów to oczywiście udziały w grupie komercyjnej są tragiczne i dużo niższe niż miała "Plebania". Poza tym wywalili serial który w sumie gromadził ok 3 milionową widownię. Teraz w czasie nadawania serialu wygrywają chyba tylko z Dwójką. Ciekawe co dalej? Będzie kolejny serial dla młodszego widza którego starsza widownia TVP i tak nie będzie oglądała? Jedynym rozsądnym wyjściem jest dla mnie przywrócenie od września "Plebanii". Nie ma już jednak co liczyć na 3 mln widzów bo już teraz "Klan" tyle gromadzi (w ubiegłym tygodniu nawet nie). Tutaj widzę kolejną taktykę spychania "Klanu" z ramówki przy każdej możliwej okazji. Gdy jest jakieś święto to serialu zwyczajnie nie ma. Kiedyś gdy święto było w dni poprzednie to "Klan" w tym dniu był emitowany. Teraz nie, a do tego odcinki są już tak pomieszane, że po świętach mamy odcinki które miały być przed. Oni myślą, że widzów takie wypadanie serialu z ramówki nie wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze większe zaskoczenie jeśli chodzi o film Gargas bo emitował go Puls w porze największej oglądalności, a jest przecież kanałem dużo bardziej dostępnym i tam film miał 1,1 mln widzów. Na Jedynce 3 razy tyle.

Weź pod uwagę fakt, iż TVP1 jest najczęściej oglądanym kanałem w Polsce - dla niektórych z sentymentu, dla innych niezupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP sama sobie strzeliła w stopę ściągając "Plebanię". Chcieli sobie poprawić udziały w grupie 16-49, a jest śmiech na sali. Nie dość, że serial ma w ogóle tylko 1,5 mln widzów to oczywiście udziały w grupie komercyjnej są tragiczne i dużo niższe niż miała "Plebania". Poza tym wywalili serial który w sumie gromadził ok 3 milionową widownię. Teraz w czasie nadawania serialu wygrywają chyba tylko z Dwójką. Ciekawe co dalej? Będzie kolejny serial dla młodszego widza którego starsza widownia TVP i tak nie będzie oglądała? Jedynym rozsądnym wyjściem jest dla mnie przywrócenie od września "Plebanii". Nie ma już jednak co liczyć na 3 mln widzów bo już teraz "Klan" tyle gromadzi (w ubiegłym tygodniu nawet nie). Tutaj widzę kolejną taktykę spychania "Klanu" z ramówki przy każdej możliwej okazji. Gdy jest jakieś święto to serialu zwyczajnie nie ma. Kiedyś gdy święto było w dni poprzednie to "Klan" w tym dniu był emitowany. Teraz nie, a do tego odcinki są już tak pomieszane, że po świętach mamy odcinki które miały być przed. Oni myślą, że widzów takie wypadanie serialu z ramówki nie wkurza.

 

Ja w kontynuację "Plebanii" niestety nie wierzę, chociaż fajnie byłoby zobaczyć nowe zagrywki Janusza Tracza, ale powrót "Plebanii" jest według mnie równie realny, jak to, że na kontynuację "Wszystko Przed Nami" zdecyduje się "TVN", albo "Polsat", a takie pomysły pojawiały się wśród fanów serialu na "Facebooku" (był w ogóle w historii polskiej telewizji taki przypadek, że jedna stacja kontynuowała serial porzucony przez inną???) :D ...

 

Kontynuacja serialu po tak długiej przerwie podejrzewam byłaby moim zdaniem też trudna z punktu widzenia scenarzystów, bo trzebaby wymyśleć co bohaterowie robili w czasie przerwy w emisji :D .

 

Co do "Wszystko Przed Nami" to jeśli serial nie wróci od września, to też nie ma co liczyć na jego powrót, dlatego powinni go pozytywnie zakończyć i nie robić ludziom nadziei na ciąg dalszy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do "Wszystko Przed Nami" to jeśli serial nie wróci od września, to też nie ma co liczyć na jego powrót, dlatego powinni go pozytywnie zakończyć i nie robić ludziom nadziei na ciąg dalszy !

Serial jest chyba kręcony z wyprzedzeniem i wtedy kiedy kręcono to twórcy serialu mogli nie wiedzieć,że serial zostanie zdjęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP 1 w maju 2013 roku:

Długi Weekend [2004] / Wall-E [2008] / Odyseusz i Wyspa Mgieł [2007] / Piła 5 [2008] / Dzieciak [2000] / Szybko i wściekle [2009] / Głowa w chmurach [2004] / Bezpośrednie połączenie [1979] / Essential Killing [2010] / Gra [1997] / Dorwać małego [1995] / Opowieści na dobranoc [2008] / Człowiek w ogniu [2004] / Samotny ojciec [1997] / 100 Feet [2008] / Żegnaj, kochanku [1993] / Dziewczyna z Alabamy [2000] / Prorok [2009] / Ostatnie zlecenie [2008] / Pestka [1995] / Zaplątani [2010] / Obiecaj mi [2007] / Dzieci i ryby / Brat Papieża [2006] / Taxi 4 [2007] / Nagi instynkt 2 [2006] / Kolejność uczuć [1993] / Nieproszony gość [1986] / Wyznania zakupoholiczki [2009] / Miasto ślepców [2008] / Sekcja 8 [2003] / Jestem [2004] / Odlot [2009] / Nowe stanowisko [2008] / Dream Team [1989] / Wszyscy kochają Mandy Lane [2006] / Niebezpieczna piękność [1998] / Oświadczyny po Irlandzku [2010] / Duchy Goi [2006] / Wezwanie [1996] / Karmazynowy przypływ [1995] / Księżniczka i żaba [2009] / Jak by to sprzedać [2008] / Dzielnica [1992].

 

1, 3 i/lub 30 maja: Trzech zbójów [2005] / Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both World [2008] / Deja Vu [1989] / Syn prezydenta [1996] / W sukni ślubnej przez Afrykę [2010] / Gorączka [1996] / Piżama Party [2004] / Pan Tadeusz [1999] / Rewers [2009] / Moja krew [2009] / Przemytnicy [1984] / Patricia Cornwell: The Front [2009] / Biała sukienka [2003] / Niezawodny system [2008] / Opowieści z Narni: Książę Kaspian [2008].

 

 

UWAGA! Mogły nie zostać uwzględnione wszystkie filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Rzeszowa protestuje przeciwko serialowi o ''Annie German'' ponieważ w serialu pokazano Wrocław jako miejsce rozpoczęcia kariery wokalistki, a nie Rzeszów w którym to tam Anna German zaczynała swoją karierę:

http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,3496 ... erman.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...