Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ ja nie neguję tego, tylko niestety to co widzimy źle świadczy o polskich telewidzach, którzy wolą oglądać takie "M jak Miłość". niż porządny koncert. TVP nie powinna się jedynie ścigać o oglądalność, bo idąc tym tokiem rozumowania powinna od rana do wieczora emitować paradokumenty jak Polsat i TVN. Takiej TVP chcecie??  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze niewiele mnie to interesuje, dla mnie liczy się wartość programu.

Jak dla mnie, Pospieszalski wytwarza nisko wartościowy program. Z większością tez się kompletnie nie zgadzam. Niewielki przyrost widowni na TVP1 w stosunku tej z TVP Info, jasno pokazuje, że wiele osób uważa podobnie. Facet może liczyć głównie na wiernych fanów.

 

Naprawdę tylko Mr.Chiquita może twierdzić,że nie ma znaczenia co jest nadawane wcześniej i co ciągnie oglądalność.

O co ci chodzi? Przecież przyznałem, że ten koncert historyczny mógł mu zaniżyć wyniki. A druga sprawa... Fajnie, że w końcu przyznajesz, że temat Żołnierzy Wyklętych może zaniżać wyniki oglądalności. :D

 

Poczekajmy na kolejne wydania. TVP to nie jest stacja komercyjna, oni mają stawiać na ambitne rzeczy,a nie ścigać się na oglądalność.

Daj już spokój z tym czarowaniem. Chyba już nawet prezes Kurski wie, że Pospieszalskiego ogląda tylko jego wierne fanbojstwo. Dlatego tak ostrożnie podchodzą z udostępnianiem mu czasu antenowego. Sam pisałeś, że telewizja publiczna powinna nadawać dla wszystkich i nie zawężać tematyki. Tymczasem nie tylko ograniczają widownie do określonej grupy społecznej (starsi, konserwatywni), ale także tematykę dla głównie miłośników historii. Dziękuję za taką ambitność. Może kłopot w tym, że nie potrafią wyprodukować nic innego, niż tylko pod swoje gusta?

 

To co Was tak cieszy jest fatalnym świadectwem o telewidzach w Polsce. 

Masz się za inteligentnego, a używasz takich szufladkujących określeń. Oglądalność telewizji na masową skalę nie jest zbyt ambitna w żadnym kraju. Telewizja dostosowuje się do gustów społeczeństwa, a w nim nie przeważają ludzie inteligentni.

 

 idąc tym tokiem rozumowania powinna od rana do wieczora emitować paradokumenty jak Polsat i TVN. Takiej TVP chcecie??  

Twoje rozumowanie zawsze opiera się na skrajnościach? Nikt tu nie powiedział, że chce paradokumenty i komercje od nadawców prywatnych. Nie wiem, komu odpowiadasz. Ja mówiłem, czego bym oczekiwał. Więcej programów o teraźniejszości i przyszłości, mniej o tym co było. I mniej gadających, wymądrzających się głów. I przede wszystkim, nie chcę żeby przed emisją kontrowersyjnego tematu, ktoś tłumaczył mi co mam myśleć. I mniej wciskania kitu typu "Pedofilia w Bostonie". Mniej wywoływania negatywnych emocji, jak np. te ostatnie o Komisji Weneckiej. Ale chyba, za dużo wymagam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do trzeciego akapitu: Czyli potwierdzasz to co piszę,że w społeczeństwie nie przeważają osoby inteligentne i nie dla nich tworzona jest TV. Poza tym kto Ci powiedział,że mam się za inteligenta, nie przypominam sobie żebym tak twierdził. Jeśli wzorzec inteligenta ma stanowić osoba oglądająca M Jak miłość czy paradokumenty lub Lisa, gdzie wszystko toczy się wokół [beep]kiego atakowania jednego środowiska politycznego to wolę nie być inteligentny.Was, bo nie ukrywacie swojej radości z takich,a nie innych wyników programu Pospieszalskiego. Was, czyli konkretne osoby piszące w tym wątku. Ja nie wiem czy to powinno Was tak cieszyć, skoro sam mówisz,że ambitne rzeczy się nie przebijają. Wolałbym aby rzeczywistość była inna. 

Obawiam się,że te programy, którym przecież nie mówię nie,a też jestem za- też by nie notowały jakiś znakomitych wyników, jak te mają być jedyną przesłanką do zdjęcia z anteny jak twierdzą tu niektórzy, bo małe udziały, brak reklamodawców to obawiam się,że nie ma miejsca i na programy historyczne i te o przyszłości. Mówiłem już dawno,że nowa ramówka TVP będzie testem jakie mamy społeczeństwo. Społeczeństwo zdecydowało : M jak Miłość i inne tego typu programy i paradokumenciki, 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie przypadkiem Kurski był autorem słów ciemny lud wszystko kupi? No i kupił, uważali ludzi za [beep]i a potem chcieli im serwować coś co w ich przekonaniu jest super. Niestety dla PiS-u nie spotyka to się z takim zainteresowaniem ze strony widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedzieli, 3 kwietnia o godz. 21:35 zostanie pokazany pierwszy odcinek talk-show ''Gociek wieczorową porą'', który poprowadzi Piotr Gociek.

 

Co do oglądalności ''Warto Rozmawiać'' to się nie dziwie że pierwszy odcinek miał ponad 500 tysięcy widzów, wówczas o tej porze jest mocna konkurencja - ''Magazyn Expressu Reporterów'' (TVP2), ''Hell's Kitchen'' (Polsat) i ''Agent - Gwiazdy'' (TVN). Nawet piosenkarz Organek był niezadowolony z tego, że koncert z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych w którym wziął udział został przerwany ''politycznym'' programem Jana Pospieszalskiego.

 

Wczoraj natomiast pokazano pierwszy po latach odcinek ''Pegaza''. Ciekaw jestem czy ktoś z was oglądał nowy ''Pegaz''?.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program był poświęcony żołnierzom wyklętym. Ale faktycznie- mogli wyemitować cały koncert live,a wyjątkowo dać Jana Pospieszalskiego o 22.30 lub tydzień później. 

Ja uzupełnię- Lis miał dużo lepsze pasmo w dwójce, bo wielomilionowym serialu i to jest głównie znaczące,a nie ogólne udziały w rynku TV , który TVP1 ma większe. Mówienie,że TVP1 to lepsza antena niż TVP2 - w domyśle lepsze pasmo to nieprawda. Osobiście sam się troszkę dziwię,że takowe wybrano,ale to już sprawa TVP., jej problemy, nie moje jako pojedynczego widza. Jeszcze jedno: Nie myślcie,że obrażanie widzów Jana Pospieszalskiego czy środowiska kibiców pozostanie bez odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu kłamstwa, Lis nie był po serialu tylko po Kulisach serialu. Akurat teraz to żadna konkurencja bo zaden z tych porgramó nie jest jakims hitem, Lis radził sobie np z Perfekcyjną Panią Domu czy Mega Hitami.

 

Nie myślcie,że obrażanie widzów Jana Pospieszalskiego 

 

Wystarczy ze tutaj robią z siebie pośmiewisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Pospieszalskiego, to trochę mnie ten niski wynik zaskoczył. Może ten serial turecki, co od przyszłego tygodnia wchodzi, to trochę podciągnie. Oglądałem fragmentami ten program, i mi akurat się podobało. Temat mnie interesował, prowadzący był kompetentny. Pomimo tego, że trochę nie zgadam się w poglądach z Pospieszalskim, to akurat nie mogę mu nic zbytnio zarzucić co do tego odcinka. No, ewentualnie mógłby zaprosić dla równowagi kogoś, kto nie zgadza się z poglądami środowisk prawicowych nt. Żołnierzy Wyklętych. Ale myślę, że tematy dotyczące historii również powinny być poruszane w takich programach, nie trzeba się skupiać zawsze na tzw. "bieżączce". 

 

Wiadomo że program Pospieszalskiego jest skierowany raczej do nieco innego odbiorcy niż program Lisa, i to pewnie będzie bardziej widoczne gdy któryś odcinek będzie dotyczyć spraw politycznych. Ale nie widzę powodu, dla którego zwolennicy tych programów mają się obrzucać wzajemnie inwektywami tylko z racji oglądania innego dziennikarza. Ja akurat będę oglądać zarówno Pospieszalskiego w TV, jak i Lisa w internecie, i wyrobię sobie w ten sposób własne zdanie. I Wam też taką taktykę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łyżwiarstwo figurowe wraca na antenę TVP 1 (po za igrzyskami olimpijskimi) na żywo. TVP 1 bowiem w dniach 31.03-3.04 będzie pokazywać mistrzostwa świata w Bostonie. Być może jest na żywo, gdyż transmisję zaczynają się z reguły po 3 w nocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niespodzianka. Zresztą myślę,że o takowe transmisje łatwiej gdy są w nocy, nie ma wtedy sztywnej ramówki i prime-time. Miejmy nadzieję,że Agnieszka, czyli Polka też będzie mogła liczyć na transmisje z turniejów amerykańskich. "Sport to też misja"- Jacek Kurski :)

EDIT: poza Galą finałową wszystko jest na żywo. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawił się po 7 latach przerwy ''Teleranek''. Czołówka stylizowana nieco na tej z lat 80-tych, w której kogut pieje jak z dawnej czołówki. Podczas wspomnień programu pokazano czarno-białą czołówkę programu, w której zegar przypominał moim zdaniem zegar TVP z lat 80-tych do 1991 roku.

 

Program prowadzili m.in. bracia Lewandowscy - Kajetan, Benjamin i Bernard oraz najprawdopodobniej Jakub Jankiewicz. W programie gościli m.in. Włodzimierz Szaranowicz, który zaczynał swoją telewizyjną karierę w ''Teleranku'' i Magda Steczkowska.

 

Format ''Teleranka'' przypominał ten, który był do 2009 roku.

 

Ciekaw jestem jaka będzie oglądalność pierwszego odcinka ''Teleranka''?, oraz czekam także na wasze opinie i sugestie ws. dzisiejszego odcinka programu.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...