Jump to content

Recommended Posts

Chyba musi być niezadowalająca widownia, skoro przenoszą serwis sportowy na przed 19:30. W sumie nic dziwnego, bo lepiej to wyglądało przy tym dawnym układzie Wiadomości-sport-pogoda.

Inna sprawa, że i tak obecnie nieco większe znaczenie ma chyba "Sportowy wieczór" w TVP Sport, bo i sam kanał jest ogólnodostępny, i sam program jest dłuższy od takiego serwisu.

W sumie to się nie za bardzo nałożą. Serwis sportowy w Jedynce zacznie się o 19:25, nie może być dłuższy niż 5 minut, a wliczając jeszcze reklamy przed samymi Wiadomościami, to można założyć że potrwa jakieś 2-3 minuty (bo chyba nawet teraz tyle trwa). Natomiast w TVN Fakty się o 19:26 kończą, ich serwis sportowy startuje chyba nawet koło 19:30 ;)

No to może obejrzę po latach znowu serwis sportowy w TVP ;)

Kiedyś był najlepszy, zawierał najwięcej informacji, teraz tylko 2 minuty? No zobaczymy...

1 marca w Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" o 22:45 TVP 1 wyemituje film "Wyklęty" w reżyserii Konrada Łęckiego. Będzie to premiera telewizyjna.

• Thanks 1

W związku ze śmiercią Jana Olszewskiego, TVP1 pokaże dzisiaj następujące propozycje programowe:

15:15 Notacje: Jan Olszewski - Utracone eldorado

20:35 Nocna zmiana - Film dokumentalny

21:35 Prawnik w czasach bezprawia - Film dokumentalny

Paweł Orleański ogłosił na swoim Facebooku, że nie będzie już prowadził teleturnieju "The Wall - wygraj marzenia", nadawanego w Jedynce:

Wielka szkoda. Paweł Orleański pasował do tego programu. Ciekawe kto go zastąpi?

• Upvote 1

Też mnie to zastanawia, tak samo w sumie jak ewentualnie motywy tej decyzji. Orleański czuł się w tym programie jak ryba w wodzie, widać było po nim, że brakowało mu prowadzenia teleturnieju i że to jest coś, w czym się sprawdza świetnie.

Moim zdaniem jest to niezrozumiała decyzja, jeśli chodzi o rezygnacje Orleańskiego z prowadzenia ''The Wall''. On idealnie prowadził ten teleturniej niż ''Galileo'', w którym jedynie zapowiada materiały z ProSieben.

Pewnie Brzozowski będzie prowadził i jakąś pioseneczką czasem zarzuci. 😫

• Haha 2

Rafał Brzozowski pasuje mi bardziej do "Jaka To Melodia?", ale nie zanosi się na zmianę prowadzącego. Wtedy ew. Norbi mógłby zostać gospodarzem "The Wall". Kto wie czy Rafał nie zostanie prowadzącym reaktywowanej "Szansy Na Sukces"? Może Paweł Orleański będzie gospodarzem "Koła Fortuny"?

Serio? To byłaby teleturniejowa wiadomość roku. Norbiemu też się kontrakt na prowadzenie "Jakiej to Melodii" w maju kończy więc ciekawe co będzie.

Edited by Poland

Kurzajewski pasuje mi do tego. Wczoraj sobie tak myślałem, a może on? Dobrze prowadził ''Kocham Cię Polsko'' 

Kontrakt Orleańskiego się skończył  więc postawili na swojego pracownika.Urywkami oglądałem ten teleturniej ale od czasu do czasu oglądam"Postaw na milion" i myślę ,że Nowicki  tu by się sprawdził.

TVP1 będzie jutro transmitować od 10:55 do 13:15 uroczystości pogrzebowe śp Jana Olszewskiego.

TVP1 pokaże dzisiaj o 22:35 koncert z Teatru Wielkiego w Warszawie, z okazji 100-lecia Sejmu Ustawodawczego.

Poniedziałkowy mecz eliminacyjny do MŚ koszykarzy Polska-Holandia będzie transmitowany na antenie Jedynki, początek o 20:15.