Skocz do zawartości

Ferguson Ariva TT


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też używam : Twin GI-202 Platinum X (kupiony w Hollexie).

 

Działa jak należy. Również HD oraz nagrywanie jest bezproblemowe.

 

Konfiguracja w menu tunera daje faktycznie do myślenia.

Próbowałem wielu ustawień metodą prób i błędów.

Któryś tydzień zeszło :-)

 

Także w razie problemów mogę pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

No właśnie.... Ja też nie znalazłem odpowiednika Hiviona, ale w sumie tuner sprawuje się nad wyraz dobrze (na tle innych tak rozbudowanych tunerów) więc zmieniałbym soft jeśli np. byłby działający serwer FTP. Co prawda kabel USB do kompa o długości 10m się u mnie sprawdza, ale wolałbym dostęp przez sieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywanie w tym dekoderze jest beznadziejne. Dajmy na to mam zaprogramowane czasowe nagranie programu ustawione na konkretną godzinę i wystarczy że jakieś minuta czy dwie przed rozpoczęciem nagrywania przeglądam kanały czy sprawdzam epg i już nagranie się nie rozpocznie. Inna sprawa dlaczego raz czasowe nagranie sie włącza a innym razem nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się m.in. nad zakupem tego tunera. Jak działa w nim karta Cyfry w czytniku? Są takie problemy jak w HF8900? Czy egzemplarz w nowej obudowie różni się czymś od tego w starej (oprócz wyglądu, mnie stara się bardziej podoba). I jak jest z czytnikiem - pozwala oglądać jeden kanał, a nagrywać inny z innej częstotliwości i odkodowywany z tej samej karty? Także HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej byłem użytkownikiem 8900.

Problemów z nagrywaniem nie zauważyłem, nagrywa program w momencie kiedy oglądam inny ,epg jest na większej ilości kanałów niż w 8900.Karta w czytniku działa ok .Generalnie dużo fajniejszy i szybszy od 8900,

Jest jednak pewien minus - obraz w sd i hd w moim odczuciu nieco gorszy od tego w 8900.

Ogólnie polecam - bardzo dobry tuner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię, też miałem HF8900 i byłem bardzo zadowolony do momentu problemów z kartą Cyfry. Teraz znalazłem TT za 1050 zł nowy (!) ale chyba sporo leżakowany z dyskiem 250 GB no i w starej, jak dla mnie, dużo ładniejszej obudowie. I łamię się czy brać bo na droższego twina średnio mnie stać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Panowie i Panie, myślę, że dysk 250 GB starczy, chyba, że ktoś hurtem nagrywa programy w HD i potem cała niedzielę to ogląda :lol:

Ja się nie zastanawiałem wiele, tylko zadziałałem :>

Faktem jest, że tę promocję widziałem już około tygodnia temu, więc ciekawe jak długo będzie jeszcze dostępna w Vobisie. Na pewno nie mają nigdzie tunera na stanie w sklepie, wysyłają tylko i wyłącznie z jakiegoś magazynu. Kolor jest tylko czarny. Takie informacje przekazano mi w trakcie rozmowy telefonicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starczy... mam PVR Cyfry i tam chyba jest coś koło 300 GB do wykorzystania, nigdy nie miałem więcej niż 55%, a zdecydowaną większość nagrań mam właśnie w HD. Poza tym z tego Ferdka można przenosić nagrania do komputera lub ewentualnie podłączyć dysk zewnętrzny po USB.

Mówili Ci przez telefon kiedy wyślą? rzeczywiście trzeba czekać trzy dni na wysyłkę?

A co do obrazka:

3127.produkt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowyobrazmapabitowaxq.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Składane zamówienie dzisiaj z rana, zaznaczyłem opcję odbioru w ten piątek, ale bardziej liczę na pn-wt. Co ważne, aktualizują status zamówienia no i podają dane do kontaktu z osobą odpowiedzialną za to zamówienie. To się ceni :P

 

Ostatnia aktualizacja zamówienia była o 14:50 - przekazane do wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myślę, że po prostu za mało ludzi wie, że jest taka promocja. Ja osobiście w życiu nie pomyślałbym, że w Vobisie są rzeczy TV-SAT :D

 

Powinien być na tym forum temat, gdzie można by było podawać takie promocje. No chyba, że jest, ale ja nawet nie szukałem, jestem leniwy :shock:

 

Teraz szukam karty łamanej do splittera, zastanawiałem się nad tym - http://dmtrade.pl/index.php?p747,przedluzka-karty, tylko pytanie, czy klapka się domknie? Zaraz szukam dokładnych zdjęć tunera w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...