Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Baby Tv nie jest kanałem z bajeczkami (kreskówkami) . Są tam proste formy kształtujace percepcję malucha.

Wielkim nieporozumieniem w tym wypadku byłby lektor; na takim kanale WYŁĄCZNIE staranny dubbing.

Kanał jest na HB już dłuzszy cza w 4 wersjach językowych i znany jest na ogół ...oglądającym inaczej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema ich bo to był przekaz FTA!

I go zakodowali!

Poczekajcie spokojnie do października....

 

Mam nadzieje, że Baby TV jest lepszy od Jetx Play.

 

TAK, ten kanał jest lepszy dla maluchów!

Pakzuje bajki dla bardzo młodej widowni!

Ten kanał powinien być na wszytkich platformach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego bym nie powiedział. NASN to mzoe byc jedynie urozmaiceniem oferty dla waskiego grona abonetów. A Eurosport jest uzupełniem oferty kanałow sportowych. Głowna wykłądnia porownanie sa PS i C+ Sport. Lepsza piłka, koszykówka, zuzel czy lekkoatletyka jest na C+. NA PS jest polski kosz i Zuzel co mzoe w pewnym stopniu przyciagnac zainteresowanych jednak te dyscypliny nie sa tak popularne jak futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że bedzie mał roznica w cenie która to pojdzie do góry do granic 90-100 złotych. Nawet te wprowadzenie Eurosportów obije sie podwyzka za jakis czas. Juz teraz nie liczac Playboya to cena wynosi za familijny i RelaxMix i Cinemaxy cos ponad 70 zł. Dodanie nowych kanałow a przedewszytkim HBO i NASN wywwinduje full pakiet do ponad 100zł. Roznica cen pomiedzy Cyfra + bedzie nieznaczna z tym ze tam beda jescze C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiatek dojscie NASN bedzie sukcesem cp napewno , ale kanal bedzie po angielsku i oprocz nhl nie ma tam nic co zaciekawi naszych kibicow / moje zdanie / , a cena kanalu nie bedzie mala/ obie platformy to podkreslaly /.Wiesz ze disneja c+ tez dolaczy I moze nasn tez / platformy dolaczaja prawie zawsze te same kanaly/ , JUZ widze kibica i wybor miedzy np liga hiszpanska i nfl lub liga MLB. A najwiekszym sukcesem bedzie podwyzka . Po co tylko piszemy ktora platforma jest lepsza, ja cie nie przekonam , a ty mnie, ale widze takie plusy jak dojda do cp / juz plotkuja o sportklubie od 2007/ a nie do c+ , to znowu dolacze do cp . Tylko gdzie to wszysko platformy pomieszcza , kanaly tematyczne tvp, axn dwa, comedy chanel , nowe hbo , nasn ,sportklub, disney , beda podwyzki ale bedzie duzy wybor . JA nie moge narzekac bo nie dawno dalem 350 zl za karte na tps , aby ogladac bundeslige i lige angielska / jestem legalnym abonamentem c+ /, bedzie goraco na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wieści z Transponder-News o polskim rynku - traktujcie je z ostrożnością - biorą je z polskich for dyskusyjnych - ktoś coś gdzieś ciapnął (może nawet zmyślił), a oni przepisali. Tak więc ostrożnie...

 

W praktyce źródło (CP) nie potwierdziło żadnego nowego kanału oficjalnie poza Eurosportami od października. Są tylko łącznie trzy plansze testowe (potencjalne miejsce na nowe kanały), ale trzeba pamiętać, że Eurosport 2 jest nieco inny niż też "International", więc teoretycznie musiałby się znaleźć na jednym z wolnych miejsc. Zobaczymy jak dalej sprawa rozwinie się. Poza tym na pewno nie dołączą wszystkiego naraz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Cyfrowy Polsat jaki i Cyfra+ z cenami za pakiety zaczekają na ruch młodszego kolegi, czyli ITI. Dopiero po 22 września, jak wszystko będzie wiadomo, nastapią korekty cenowe. W górę lub może i w dół. Również to, może wymusić w każdej platformie zmianę i ustalenie nowych pakietów i ich cen. Jednocześnie również okazać się może, że będzie cenowa stagnacja. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z oficjalnych i nie oficjalnych (tego już jest więcej) :) , może być spory wysyp nowych kanałów, tylko ciekawę gdzie to jak coś pomieszczą?

Podsumówując to kanałów może być maksymalnie tyle:

1. Eurosport (oficjalnie)

2. Eurosport 2 (oficjalnie)

3. AXN Sci Fi

4. AXN Crime

5. Comedy Central

6. TVP Sport (start połowa października)

7. TVP Historia (start pod koniec 2006 roku)

8. TVP Film (start kwiecień 2007)

9. TVP Rozrywka (wiosna 2007)

10. TVP Info (początek 2007 roku)

11. Disney Channel (ciekawę, czy to będzie polska wersja, myślę, że raczej tak)

12. NASN (wątpię, ale Eurospot-ów też miało nie być)

13. Hallmark

14. HBO

15. HBO 2

16. HBO Comedy

17. Spectrum TV (jak wystartuję to może będzie)

18. Sportklub (już krążą w necie takie plotki)

To teraz będziemy musieli czekać i zobaczymy jakie z tych kanałów zobaczymy na CP, bo nie sądzę, żeby wszystkie te kanały były, chociażby ze względu braku miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...