Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały Baby TV, Comedy Central będą na wyłączność w ofercie.

Czy to znaczy że CC nie pojawi się w CP ani w Cyfrze? A będzie tylko w N?

A wszyscy wcześniej cały czas mówili że CC pojawi się w pakiecie FILM zamiast AXN który stworzy nowy pakiet ze swoimi profilowanymi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też gdzieś o tym czytałem,chyba jeszcze na starym Forum,że obecnie nie można podpisywać żadnych umów na wyłączność.Jak sie dzisiaj przekonaliśmy,to juz jest nieaktualne,niestety,i przez tą umowę ani Comedy Central,ani Baby TV nie będzie w CP pewnie przez najbliższych kilka lat.

 

 

A ja jak czytalem na stronce media2.pl, i jak dobrze, widzialem, to nic nie ma wspomnianego o umowie na wylacznosc

 

Ale satkurier tak napisał,że oba kanały(Comedy central i baby TV),już są na wyłaczność w ITI.

Tylko nie wiadomo do kiedy,ale tak jak pisałem wcześniej pewnie przez najbliższe kilka lat.

 

Oto link do artykułu z satkuriera:

 

https://satkurier.pl/?iti_neovision/ ... 6&id=34156

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowością ma być odłączenie Cinemaxów od RM, a w ich miejsce mają pojawić się trzy nowe kanały. Sądzę, że to bedą kanły AXN i Comedy central

 

 

Z tego co się orientuję to Comedy Central jest na wyłączność w n-tv nowej platformie TVN , więc nie ma szans aby się pojawił na platformie CP :):)

Pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam tak. Jaka jest jakość Eurosportów z ich własnego transpondera, skoro u mnie na Samsungu jak zrobię przeszukiwanie to mi z ich częstotliwości znajduje coś około 40 programów!!!!! I to wszystko z jednego transpondera!!!!!!

 

Niemożliwe, na transponderze oprócz kanałów Eurosport i Eurosport 2 znajduje się jescze 6 kanałów (m.in. TV8 Mont Blanc, World Fashion Channel. Luxe TV nadający w HD). Chyba że chodziło ci o wszystkie wersje językowe Eurosportów, dostępne w osobnych kanałach (ale ich będzie razem z pozostałymi kanałami ok. 25).

Jakość Eurosportów jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro u mnie na Samsungu jak zrobię przeszukiwanie to mi z ich częstotliwości znajduje coś około 40 programów!!!!! I to wszystko z jednego transpondera!!!!!!

Może być ich nawet więcej, ale... zauważ, że programy mają ten sam wspólny pid video, a tylko różne pidy audio, każdy taki zestaw ma osobną nazwę (przejrzystość i porządek). To tak jakby nadwała jedna stacja TV i kilka stacji radiowych (same audio), także transponder nie jest przeciążony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro u mnie na Samsungu jak zrobię przeszukiwanie to mi z ich częstotliwości znajduje coś około 40 programów!!!!! I to wszystko z jednego transpondera!!!!!!

Może być ich nawet więcej, ale... zauważ, że programy mają ten sam wspólny pid video, a tylko różne pidy audio, każdy taki zestaw ma osobną nazwę (przejrzystość i porządek). To tak jakby nadwała jedna stacja TV i kilka stacji radiowych (same audio), także transponder nie jest przeciążony.

 

 

Czyli w praktyce jest tam powiedzmy jeden kanał a u mnie znajduje go i przyporządkowuje do kilkunastu pozycji :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w praktyce jest tam powiedzmy jeden kanał a u mnie znajduje go i przyporządkowuje do kilkunastu pozycji :?:

Dokładnie tak, ale nie tylko u Ciebie, u wszystkich tak jest. Jest to celowe działanie, na przydkład dla platform cyfrowych aby mogły łatwo i bez problemu "podlinkować" do swojej paczki.

Można by było umieścić to tylko pod jedną nazwą i przyporządkować do niej kilkanaście wersji audio (wybierał byś je przyciskiem audio na pilocie) ale obecny rozkład transpondera wydaje się wygodniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...