Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fakt ta informacja mnie zaskoczyla- jednak pisanie 1,5 roku wczesniej ze beda - to tak jakby ktos napisal ze bedzie fuzja-wkoncu bedzie np. za 5 lat- tzn. ze ta osoba bedzie miec racje- nie- piszemy sprawdzone info a nie wymysly ktore moga sie sprawdzic po paru latach.

ps: jesli chodzi o mnie to w danym czasie (1,5 roku temu) negowalem dolaczenie tych programow do oferty cp- jednak argumentow ktore bat napisales nie byly mojego autorstwa.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszystko się urodziło po stracie Bundesligi i LM, to raz a dwa nowa platforma. CP przyparte do muru natychmiast musiało szukać rozwiązania i atrakcyjności swojej platformy. A w innym przypadku......?

Jak ja lubię takie wybiegi ponad monopol, który ma wszystko. :wink:

Proszę wybaczyć musiałem o tym wspomieć, bo kiedyś w innym Forum (które padło) wylano potok słów na ten temat. Wychodzi teraz, że miałem rację. Pchwaliłem się :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

richie, nie ironizuję nt. konkretnej osoby lecz raczej postawy.

Akurat argumenty o wysokiej cenie , zawłaszczeniu E przez C+ czy konkurencyjności wobec oferty PS jeśli są błędne dziś, to tak samo były i jakiś czas temu. A kto je głosił, no przecież nie będziemy szukać po teczkach...

...a w kwestii straty (a może wcale nie straty lecz ZYSKU) nie byłbym taki pewien. Może ma ktoś dane ile kablówek , albo ilu abp CP wymówiło Posatowi z powodu BRAKU wpomnianych przez bogdana dóbr.

Podejrzewam, że niewielu... kasa za ew. licencję została w kieszeni , a wpływy i tak wiele się nie zmieniły. Może o to chodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano (być może i teraz) Eurosporty 1 i 2 (także po polsku) przejściowo były dostępne z każdego tunera cyfrowego czyli FTA.

Przeszukać : HotBird 11240 polaryzacja pionowa V, SR 27500 FEC 3/4

Ta emisja nie ma nic wspólnego z CP, ale na tunerze CP można ją też odbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze że dołączają takie kanały jak Eurosport czy MTV. Co z tego że ma je także konkurencja? Czy przez to mamy sobie odmawiać ich oglądania?

Gdy jakiś kanał jest naprawdę DOBRY wtedy to czy ma go inna platforma czy kablówka to nie odgrywa większej roli.

W końcu czy można sobie wyobrazić jakąś kablówkę albo platformę bez np. Discovery?

 

Dopiero po dołączeniu już wszystkich tych "dobrych" kanałów można pomyśleć o wzbogacaniu oferty innymi "udziwnieniami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o kanale Baby.tv???

TPS wprowadził narazie testowo polska wersje!

News:::

Kodowany kanał Baby TV dostępny z satelity Hot Bird 6 (13.0°E) rozpoczął testy polskiej wersji językowej. Aktualnie tłumaczone są jedynie wybrane pozycje programowe, a reszta emitowana jest w języku angielskim. Należy się jednak spodziewać, że wkrótce kanał będzie emitowany w całości z polskim tłumaczeniem.

 

Baby TV to kanał dla najmłodszych, pozbawiony przemocy. Prezentuje kreskówki, które mają za zadanie bawić i jednocześnie uczyć.

 

Parametry przekazu:

 

Hot Bird 6 (13.0°E)

tp. 123 (10.971H SR=27500 FEC=3/4)

 

PID V=263

PID A=1545 (w. polska)

PID PCR=263

SID=7

System kodowania: Viaccess PC 2.3 & 2.4 & 2.5

 

 

 

Kanał Baby TV

4631.jpg

 

 

Kanał obecnie wchodzi w skład francuskiego pakietu TPS. Poza wersją polską są dostępne ścieżki: angielska, francuska, turecka i holenderska. Wraz z dołączeniem wersji polskiej kanał może wejść w skład jednej z naszych platform cyfrowych. Pytanie tylko, która jako pierwsza zainteresuje się nowym kanałem po polsku...

 

jak myslicie ma to zwiazek z uruchomieniem ITI czy Poprostu Polsat chce dodać ten kanał do oferty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o kanale Baby.tv???

TPS wprowadził narazie testowo polska wersje!

News:::

Kodowany kanał Baby TV dostępny z satelity Hot Bird 6 (13.0°E) rozpoczął testy polskiej wersji językowej. Aktualnie tłumaczone są jedynie wybrane pozycje programowe, a reszta emitowana jest w języku angielskim. Należy się jednak spodziewać, że wkrótce kanał będzie emitowany w całości z polskim tłumaczeniem.

 

Baby TV to kanał dla najmłodszych, pozbawiony przemocy. Prezentuje kreskówki, które mają za zadanie bawić i jednocześnie uczyć.

 

Parametry przekazu:

 

Hot Bird 6 (13.0°E)

tp. 123 (10.971H SR=27500 FEC=3/4)

 

PID V=263

PID A=1545 (w. polska)

PID PCR=263

SID=7

System kodowania: Viaccess PC 2.3 & 2.4 & 2.5

 

 

 

Kanał Baby TV

4631.jpg

 

 

Kanał obecnie wchodzi w skład francuskiego pakietu TPS. Poza wersją polską są dostępne ścieżki: angielska, francuska, turecka i holenderska. Wraz z dołączeniem wersji polskiej kanał może wejść w skład jednej z naszych platform cyfrowych. Pytanie tylko, która jako pierwsza zainteresuje się nowym kanałem po polsku...

 

jak myslicie ma to zwiazek z uruchomieniem ITI czy Poprostu Polsat chce dodać ten kanał do oferty???

 

- jak już pisałem kanał jest extra ... zwłaszcza dla najnajmłodszych .... nawet w wersji angielsko języcznej. Proste słownictwo, przyjemne bajki. Ja bardzo, dla swoich dzieci, ten kanał bym widział w CP ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...