Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś czytałem że w którymś z miast nad morzem HBO i HBO2 jest w pełnym pakiecie z pozostałymi kanałami za 35 zł...

u mnie w mieście jest w pakiecie za 27zł (4zł od abonenta za HBO1i2 już wliczone).

link: http://www.psm.pulawy.pl/07_tv_kablowa/ ... na=pakiety

ale w CP nigdy nie będzie takich cen, a co dopiero w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... myślalem że to temat dotyczący nowości na CP a nie cen HBO na kablówkach

Ale skoro temat dotyczy nowości CP i ewentualnie dołączenia kanałów HBO do pakietu to może warto wspomnieć o cenie za jaką już można mieć HBO w Polsce, bo jak w końcu dołączą te kanały to będzie się pewnie dyskutować o ich cenie w CP, czy jest taniej niż w C+ itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawop daj chlopakom spokoj niech sie naciesza mysla ze moze beda miec hbo- cp i hbo mowia moze- a oni pisza ze na 100% - tacy juz sa nasi koledzy abo CP.pozdro :D

ps: info z konferencji cyfry+- dyrektor sprzedazy hbo powiedzial ze hbo dalej tylko na cyfrze+ i jeszcze jedno info do konca roku na cyfrze+ kanal disneya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawop daj chlopakom spokoj niech sie naciesza mysla ze moze beda miec hbo- cp i hbo mowia moze- a oni pisza ze na 100% - tacy juz sa nasi koledzy abo CP.pozdro :D

ps: info z konferencji cyfry+- dyrektor sprzedazy hbo powiedzial ze hbo dalej tylko na cyfrze+ i jeszcze jedno info do konca roku na cyfrze+ kanal disneya

 

Tak, jasne już widzę ten kanał Disneya...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry chlopaki ale czy jakas moja informacja sie nie sprawdzila???? wiec nie pisz ze plotka lub cos podobnego- ja nie jestem userem ktory pisze bzdety w stylu eurosportu na cp czy innego super sportowego nie znanego kanalu.pozdrawiam

 

Każdy się może mylić, a wprowadzenie kanału Disneya do Polski jest tak nieprawdopodobne jak wzrost zarobków Polaków do poziomu np. niemieckiego. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vince, nie mądrzyj sie, bo [beep]o wiesz, tak samo marcelek. Richi od zawsze podawał informacje, które sie sprawdzały. Dla przykładu powiem, że informacje o tym, że Cinemax 2 i tematyczne AXN'y pojawią się w Cyfrze, Richi podał bodajże w czerwcu, a niedawno Cyfra to potwierdziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec domel sie zdecyduj vod od hbo czy kanal premium hbo- bo to dwa rozne tematy.pozdro

ps: moze byc tak z tym nowym kanalem viasat czyli comedy central ze najpierw wejdzie do cp a dopiero pozniej do cyfry - lub wejdzie w tym samym czasie- niemam info dokladnego na ten temat- o hbo comedy narazie nic niewiadomo czy wogole wystartuje z tym hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje Sat Kurier, jeszcze w tym roku, a najpóźniej na początku przyszłego roku ma ruszyć HBO Comedy i są spekulacje, że ten kanał może zagościć na CP, teraz zastanawiające jest, że może Paniom na infolini HBO, nie chodziło, że na CP będą kanały HBO i HBO2, a może tylko jak narazie HBO Comedy, w każdym razie przekonamy się w najbliższym czasie. Oprócz tego znowu są informacje o uruchomieniu kanału popularnonaukowego Spektrum TV w polskiej wersji, więc może i ten kanał zagości na CP. Miałem okazję podglądnąć czeską wersję tego kanału i moim zdaniem może być świetny. Chyba czeka nas sporo zmian jeśli chodzi o CP, dzięki tej nowej platformie ITI. W końcu zaczyna się powoli walka o klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podają strony Media2.pl oraz SatKurier.pl 19 października startuję Comedy Central Polska, ciekawę czy odrazu w dniu startu Comedy Central pojawi się na Cyfrowym Polsacie, czy będziemy musieli trochę poczekać, jedno jest pewne, że zapowiada sie ciekawie ten kanał i raczej nie będzie należeć do najdrozszych, ponieważ będzie dużo starych seriali, które już były lub są emitowane na polskich stacjach, ale będzie też sporo nowości, które nie były jeszcze emitowane na polskich stacjach, wymienione są "Gotowe na wszystko" i "Seks w wielkim mieście" oczywiście chodzi o nowe serie tych seriali. No to czekamy z niecierpliwością na ten kanał i inne nowości, które Cyfrowy Polsat podobno ma włączyć do swojej platformy, w każdym razie ja napewno czekam :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo będą wszystkie kanały HBO, albo nie będzie żadnego. Innej możliwości nie ma. To tak jakby Cinemax 1 był na wyłączność w jednej platformie, a Cinemax 2 w drugiej, a jak wiadomo oba nadają to samo.

Cyfra ma wyłączność na HBO i jaki kanał z rodziny HBO by nie powstał to w konkurencji nie będzie. HBO Comedy będzie oferowane tam, gdzie są HBO 1 i 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...