Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wy znowu o HBO na CP :lol: Zrozumcie wreście,że NIGDY ten kanał nie będzię dostępny na platformie Polsatu,bo Cyfra juz sie o to postara.Tak skonstruje nowa umowę z HBO ze będzie on w dalszym ciągu "nietykalny"

wiesz co czlowieku tylko zeby doszlo do podpisania takiej umowy musi bzc zgoda obu stron a watrpie abz hbo kiedz kolwiek sie na to zgodzilo, to ze teraz nie bedzie to nie znaczy ze nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisanie nowej umowy z HBO na wyłączność może się okazać zbyt kosztowne dla Cyfry+. Wątpię, aby właściciel HBO niepoliczył sobie, ile teraz może wziąć kasy, po kolei z platform CP, ITI i C+.

I teraz w którym miejscu będzie HBO ?, jeszcze tu, nikt nie wie?.

Z gorczycy robi się musztardę...........

Ta z kolei, jest po obiedzie................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzcie sami. Cyfra+ jeżeli chciałaby zaoferować HBO na wyłącznośc musiałaby zapłacić HBO więcej kasy niż daliby razem ITI i CP. POdejrzewam że Cyfry na to nie stać. I koszt nie byłby wspólmierny do zysków. HBO to nie firma charytatywna która odda Cyfrze HBO na wyłaczność tylko dlatego że tak do tej pory było. Jezeli skalkulują że od Cyfry, ITI i CP dostaną więcej niż tylko od samej Cyfry to sprzedadzą ten kanał wszystkim trzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale dziś dzwoniłem dzisiaj do HBO na nr 0228528800 i Pani powiedziała mi ze prawdopodobnie od grudnia lub stycznia HBO pojawi sie w CP i razem z Cinemaxem stworzą HBO MAX PAK. Zobaczymy ile w tym prawdy!

 

Dobra wiadmość! Powoli wyjasnia sie kwestia wydalenia z RelaxMIX kanałów Cinemax i Cinemax!

Tylko żeby to była prawda...

 

Edit by KwiateK:::

 

Z ciekaweości przed chwila zadzwoniłem do HBO pod podany przez ciebie numer i spytałem sie o obecnośc na CP kanałów HBO i HBO2! No i że jestem ich abonentem i mnie to ciekawi.... Pani powiedziała, że kanały owszem pojawią sie w ofercie, ale szczegółow niemoże powiedziec i żebym dowiadywał sie częściej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadzwoń jak ja z ciekawości i sie spytaj....

 

Kiedys nie mówiliże beda na CP, tyle tylko ze chcili by być

 

A żebyś wiedział, że zadzwoniłem na infolinie HBO i miła pani mi powiedziała, ze rozmowy wciąż trwają, a narazie wciąż C+ ma ich na wyłączność. Potem zadzwoniłem do CP i mi powiedzieli, że nic nie wiedzą na temat włączenia HBO do oferty. I komu tu wierzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Polsat mogł przetrwać mósi zrobic wszytko, niebacząc na pieniądze!

Dołaczenie do oferty HBO jest krokiem w przyszłość, a jak zaproponują nawet o kilka złoty nizszą cene niż w C+ to zrobi sie ciekawie!

W C+ HBO kosztuje 29zł a w CP mogło by kosztowac 24,90zł a z Cinemaxem 35,90zł

 

Kablówki oferuja HBO nawet za 19,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest tak, że Cyfra+, wszystko skupuje na pniu (utrzymuje) naprzykład: liga hiszpańska, żużel GP. Jak będzie dalej?. Czy wytrzyma ciśnienie czasu?. Wystarczy, że z jej oferty odkleji się jedno ziarenko, to dalej już poleci ?. Czy tym ziarenkiem może być HBO?, Hallmark? i gdzie to ziarenko się zatrzyma w CP? w ITI? a może i wszędzie ?. Ech !, te znaki zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan ale nadawcy udostepnia jezeli juz sygnal innym platformom wiec dlaczego piszesz ze tych kanalow ma nie byc na cyfrze+. no lepiej zeby skupowal prawa premium niz lige rosyjska czy ukrainska - choc dla wielu te ligi sa lepsze- chyba czytacie te wypowiedzi na roznych stronach . zobaczymy co bedzie na ITI, wiemy co bedzie na cyfrze i cp.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan ale nadawcy udostepnia jezeli juz sygnal innym platformom wiec dlaczego piszesz ze tych kanalow ma nie byc na cyfrze+. no lepiej zeby skupowal prawa premium niz lige rosyjska czy ukrainska - choc dla wielu te ligi sa lepsze- chyba czytacie te wypowiedzi na roznych stronach . zobaczymy co bedzie na ITI, wiemy co bedzie na cyfrze i cp.pozdro

Ja nie piszę, że na Cyfrze+ nie będzie. Piszę nawet, że wszędzie.

Ale byłaby uczta dla abonentów. Każdy wybierałby to co chce i za ile chce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...