Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pewniaki ktore wejda do ofert Cp to:

 

axn sci-fi i axn crimi

comedy central(trwaja negocjacje-jak stawka nie bedzie za wysoka to bedzie w Cp)

Filmobox i kino nonstop(pazdziernik/listopad-ma byc Polska wersja)

i bardzo prawdopobne jest ze kanał Halmark(w okolicy stycznia bedzie w CP)

kanały sportowe: tvp sport

kanały rozrywkowe:tvprozrywka

 

dodatkowo moze sie pojawic kanał: history channel(prawie na 90% bedzie w ITI neovision), podobnie biography channel

 

napewno nie ma co liczyc na eurosporty, sportklub i nasn

 

 

Naiwnością ze strony ITI byłoby sądzić, że obecnie istniejące platformy nie pracują nad nowoczesnymi technologiami. Dekodery z twardym dyskiem PVR wprowadzimy jesienią. Rozważamy również uruchomienie pakietu telewizji wysokiej rozdzielczości

 

no to juz wiemy ze także beda dekodry z dyskami twardymi ja przypuszczam ze te dyski beda miec 160Gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie pomyłem tutaj jest troche ciekawych rzeczy dekodery z dyskami i moduły CI

Czy planowane są nowe dekodery PVR z dyskiem?

 

Tak, tej jesieni wprowadzimy dekoder PVR z dyskiem 160GB. Dekodery dostarczają nam obecnie dwie firmy - Echostar i Samsung - i odbiorniki PVR również zamówimy u jednej z tych firm. Ich ceny nie możemy na razie podać, ale na pewno będzie to miła niespodzianka dla naszych abonentów.

wiecej w wywiadzie

 

https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=33794

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zastanawia mnie odpowiedz odnośnieHDMI p. Libecki mówi dla jednego kanału miejsce sobie wygospodarujemy,a dla większej liczby wydzierżawimy na Hot Birdzie .Z tego co mi wiadomo satelita ;7; jest cała zajęta.Warto dokładnie wczytac się w cały wywiad :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich testy HD-to smiech na sali ,a nie testy

MS jako bonus dla obonentow,a nie zacheta(tylko dlaczego nowo podpisujacy 3 miesiace wczesniej,mieli te miesiace za darmo az do MS?)

Wspomniane wyzej miesce na transponderach,ktorych przeciez brak(zaczna wywalac kolejne kanaly?przeciez maja dolaczac nowe)

Temat piractwa-a komu sie chce odkodowywac i upubliczniac takie dziadostwo,wtedy jeszcze mieli LM,bundeslige i bylo to przy okazji)

Ich dysk PVR-160 MG pojemnosci-wiedza ze nie ma potrzeby wiekszego wstawic,bo z ich oferty nie ma co nagrywac :)

A obaw o konkurencje nie maja bo sa glupkami.Tlumaczenia ze cos moze my zrobic,ale nie robimy sa podobne do zabaw dzieci w piaskownicy...

Wiecej nawt nie chce mi sie juz wypunktowywac,zdaj sie na siebie...Inne wypowiedzi z przeszlosci byly podobnie smieszne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michał nie kompromituk sie tutaj

 

miejsce na transportera bedzie bo jak cos to do pracy po 15 wrzesnia wkracza hotbird 8

 

oferta porownujac do ceny wcale nie jest taka marna, bo jednak tego 800tys ludzi sa zadowoleni z takiej oferty wiec moim zdaniem nie ma co narzekac

pewnie ze moze brakuje hbo ale nie długo bedzie idac dalej twierdzisz ze

Temat piractwa-a komu sie chce odkodowywac i upubliczniac takie dziadostwo

to twoj bład bo jak nagle jak pojawiło sie pirackie oprogramowanie to wszyscy rzucili sie jak sepy i ogladali a nagle jak nie ma to znowu narzekania

 

niechcesz ogladac nie ogladaj idz do C+ lub ITI a,

zastosowanie takie tunera z dyskiem 160Gb jaest jak najbardziej teraz opłacalne, odrazu sttwierdze ze kupno dysku 250Gb jest droższe a co za tym idzie mniej ludzi go kupi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwazam,abym sie kompromitowal,wlaczenie nastepnego hotbirda powoduje niedlugie wylaczenie starego.Oferta jest bardzo marna,tyle ze dosc tania,ale jest jeszcze gorsza niz byla kiedy ci ludzie podpisywali umowy.Skonczyly sie MS,nie ma LM,bundesligi,sport umarl,a filmow nigdy nie bylo(to samo tyczy sie piractwa,nie ma powodu by lamac taki syf.Poza tym kto sie rzucil?Ci co nie maja nic i wszystko chcieliby calkowicie za darmo,przeciez to nie abonenci)-cinemax to dno.Z Cyfry zrezygnowalem,wiec nie chce tam byc,ze zblizonych,choc nieco innych powodow.Do ITI najprawdopodobniej pojde w pierwszych 10 tys abonentow.Roznica w cenie wymienionych dyskow jest bardzo niewielka.Stwierdzam,ze Tobie jest ciut blizej wspomnianej kompromitacji.Ale chyba nie o to chodzi kto,czym i jak,tylko o w miare normalna wymiane zdan....PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz o tym pisano ale od wczoraj MTV Polska i VH1 mają EPG bynajmniej na Samsungu DSB-S305G wkońcu. Denerwuje mnie tylko to, że obojetnie jaki otworze temat to wszędzie toczy się rozmowa na temat fuzji platform.

 

Epg jest już gdzies od tygodnia na tych kanałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do nowośći cyfrowego polsatu są jakieś spekulacje co tam może być nowego bo zdaje się że jak nie to ich jedynym plusem moze byc niska cena(ale w kablowce za taką samę masz podobny program bez moze carton network czy cinemaxu ale byc moze z np.tvp sport który ruszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa platforma cyfrowa na polskim rynku Cyfra+ oraz konkurancja CP, zapowiada wprowadzenie jeszcze tej jesieni oprócz kanał HD, także kilku nowych programów, czyli: Kuchnia.TV, Cinemax2, AXN Sci Fi, AXN Crime oraz najprawdopodoniej Comedy Central. Ciekaw jestem co na CP, widać, że konkurencja w końcu się obudziła, a CP jeszcze chyba narazie śpi, bo tak naprawde to nie ma oficjalnej informacji kiedy i jakie nowe programy wprowadzi do swojej ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Cp nie spi wrez przeciwnie bardzo duzo pracuja, okolo listopada pojawia sie axn sci i crimi oraz comedy central, ze sportu w pazdzierniku tvp sport, oraz w okolicy grudnia halmark, niestety polsat nie przewiduje wprowadznia sportklubu to jest pewniak i jak dobrze wszsytko pojdzie to w okolich grudnia ruszy przekaz discovery hd i paru innych kanałów

 

zrodlo zblizone z cyfrowego polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...