Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli w praktyce jest tam powiedzmy jeden kanał a u mnie znajduje go i przyporządkowuje do kilkunastu pozycji :?:

Dokładnie tak, ale nie tylko u Ciebie, u wszystkich tak jest. Jest to celowe działanie, na przydkład dla platform cyfrowych aby mogły łatwo i bez problemu "podlinkować" do swojej paczki.

Można by było umieścić to tylko pod jedną nazwą i przyporządkować do niej kilkanaście wersji audio (wybierał byś je przyciskiem audio na pilocie) ale obecny rozkład transpondera wydaje się wygodniejszy.

 

Dzięki za wyjaśnienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu: ITI skopiowało naszą ofertę!

 

Przede wszystkim oferta nowej platformy jest droższa i znacznie uboższa od oferty Cyfrowego Polsatu. Łatwo wyliczyć, że zawiera ona niemalże dwa razy mniej kanałów, a przy tym w Cyfrowym Polsacie pełna oferta programowa kosztuje 49,80 zł, a w platformie N 78 zł.

Ponadto, wyraźnie widać, że nowa platforma skopiowała zastosowaną przez nas strukturę pakietów (nawet ich nazwy są podobne lub wręcz identyczne), która funkcjonuje u nas już od zeszłego roku.

Powiem szczerze, że nie widzimy potrzeby odpowiadania na ofertę firmy ITI. Będziemy podążać własną, dawno wytyczoną drogą, która zadecydowała o naszym dotychczasowym sukcesie. Na jesieni tego roku zaproponujemy abonentom dekodery z twardym dyskiem (PVR) wielkości 160 GB, produkowane przez firmę Echostar. Wprowadzimy także kilka nowych kanałów. Już teraz możemy zapowiedzieć kanały AXN Crime, AXN Sci-Fi, Eurosport, Eurosport2 i Zone Romantica. Dodatkowo negocjujemy z kilkoma innymi dostawcami o bardzo znanych brandach. Rozmawiamy także z Telewizją Polską i wszystko wskazuje na to, że się porozumiemy.

źródło: WIRTUALNEMEDIA

 

teraz juz wiemy jakie bedą te nowe kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....i Zone Romantica.

 

teraz juz wiemy jakie bedą te nowe kanały

 

O "kurczaki pieczone" romantycznie, to nie będzie. :roll:

 

cyżby kobieta "terroryzowała" Cie telenowelami? :wink:

 

 

 

No to kanały AXN wchodzą do Relax Mix zamiast Cinemaxów prawdopodobnie, jednocześnie do pakietu filmowego.

 

Teraz to oferta jest za duza jak dla mnie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym artykule jest napisane także,ze prowadzą także rozmowy z TVP(Telewizją Polską),także kto wie...może oprócz kanałów tematycznych dołaczą także TVP 3(od stycznia 2007 r. mają podobno przekształcić się w TVP Info.).Mieliby wtedy wszystkie kanały,które są obecnie dostępne naziemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% kolejną nowościa bedzie zmiana układuy kanałów na dekodere!

 

A Zone Romantica, to dobrze ze bedzie! Niby was to nie interesuje ( z wiadomych względów) mnie tez zreszta, ale sa osoby którym ten kanał przypadnie do gustu!

 

Wkońcu telenowele na TVN i Polsat sabardzo popularne, nie oglądają ich tylko panię, więc dobrze ze ten kanał będzie w CP

 

Edit by KwiateK::::

 

W piątek platforma cyfrowa "N" zaprezentowała swoją ofertę. Szumne zapowiedzi podsycały w wielu entuzjastach telewizji satelitarnej nadzieję, że będzie to cenowa i jakościowa rewolucja. Czy rzeczywiście jest? Rozmawiamy z Dominikiem Libickim, prezesem Cyfrowego Polsatu.

 

 

 

Łukasz Roguski:

Polacy masowo nie korzystają z drogich nowinek technologicznych. Czy z telewizją wysokiej rozdzielczości (HDTV) będzie inaczej?

 

Dominik Libicki:

Moim zdaniem polski rynek nie jest jeszcze w pełni gotowy na przyjęcie telewizji wysokiej rozdzielczości. Cyfrowy Polsat był pierwszą platformą, która przeprowadziła w Polsce regularną transmisję telewizji wysokiej rozdzielczości z tegorocznego mundialu. Oficjalny start tej usługi postanowiliśmy przesunąć. Od strony technologicznej jesteśmy gotowi do transmisji w tym standardzie.

 

 

Kiedy w takim razie abonenci Cyfrowego Polsatu zobaczą telewizję wysokiej rozdzielczości?

 

Mamy plany związane z wprowadzeniem kanałów HD do naszej oferty w przyszłym roku, pod warunkiem, że rynek dojrzeje do tej usługi i pojawi się wystarczająca liczba klientów gotowych za nią dodatkowo zapłacić. Polacy muszą mieć także odpowiedni sprzęt, który wcale nie jest tani. W posiadaniu widzów muszą się znaleźć odpowiedniej jakości odbiorniki telewizyjne. Niestety, oferowane w większości na rynku telewizory "HD ready" nie gwarantują odbioru "prawdziwej" HDTV.

 

Dużo się mówi o usługach dodatkowych. W zagranicznych pakietach dostępne jest wideo na żądanie, czy też PPV. Może to dobry pomysł na biznes telewizyjny w naszym kraju?

 

Uważam, że wideo na żądanie to przyszłość telewizji i oczywiście nasza platforma będzie się rozwijać także w tym kierunku. Musimy jednak mocno stąpać po ziemi. Doświadczenia platform z innych rynków telewizyjnych wskazują, że wideo na żądanie nie jest nigdzie podstawowym źródłem przychodów. Największe na świecie platformy (BSkyB, Direct TV) działające na najbardziej rozwiniętych rynkach (Wielka Brytania, USA) jeszcze nie zdecydowały się na uruchomienie tej usługi.

 

 

 

W piątek ITI Neovision zaprezentowało ofertę nowej platformy. Jak pierwsze wrażenia?

 

Przede wszystkim oferta nowej platformy jest nie tylko droższa, ale także znacznie uboższa od oferty Cyfrowego Polsatu. Zawiera ona niemal dwa razy mniej kanałów, a przy tym w Cyfrowym Polsacie pełna oferta programowa kosztuje 49,80 zł, a w "N" 78 złotych. Wyraźnie widać, że nowa platforma skopiowała zastosowaną przez nas strukturę pakietów (nawet ich nazwy są podobne lub wręcz identyczne), która funkcjonuje u nas już od zeszłego roku. Biorąc te wszystkie czynniki pod uwagę myślę, że klienci nie będą się wahać i wybiorą naszą ofertę.

 

Media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Podsumowując tej jesieni w CP doczekamy się:

- kanałów: EuroSport, EuroSport2, AXN-y Crime i Sci-Fi, Zone Romantica

- nowych dekoderów Echostar DSB717, i Echostra z dyskiem twardym 160 GB

- ponadto trwają negocjacje z TVP i innymi dostawcami

 

Czyli nie jest jeszcze tak źle z CP jak to niektórzy przewidywali. Co roku mamy coś nowego(dekodery, kanały). Żyć nie umierać tylko skąd wziąsc tle czasu, żeby to wszystko oglądnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CP odpowiada i moim zdaniem jest lepszy od telewzji - "n", jedynym minusem, jeśli chodzi o mnie, to jest to, że CP stracił okazję, żeby dodać do oferty Comedy Central, podobno, ani CP, ani też C+ nie są i nie byli zbytnio zainteresowani tym kanałem, a szkoda, bo moim zdaniem, to byłby napewno o 100% lepszy od Zone Romantica, którą wprowadzą, czy też Hallmark, który jest niby w planach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CP odpowiada i moim zdaniem jest lepszy od telewzji - "n", jedynym minusem, jeśli chodzi o mnie, to jest to, że CP stracił okazję, żeby dodać do oferty Comedy Central, podobno, ani CP, ani też C+ nie są i nie byli zbytnio zainteresowani tym kanałem, a szkoda, bo moim zdaniem, to byłby napewno o 100% lepszy od Zone Romantica, którą wprowadzą, czy też Hallmark, który jest niby w planach.

 

Skoro nie wzieli CC ani jedni ani drudzy (C+, CP) to podejrzewam ze maja coś innego w planie z tego gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pod jakim względem Kwiatuszku przychodów i dochodów ktore to mówią o sile danej firmy.Jak sprzedaż Maluchów jest większa od Mercedesów to byś powiedział ,że maluch jest lepszy od Mercedesa u Ciebie na to wygląda.Pozdrowienia

 

nie ma tu co pporwónywac prawda jest taka ze pomimo wszystko Cp i tak sie niezle rozwija a wida to najlepiej w liczbach abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...