Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze wiemy to prawda, ja też dzwoniłem dzisiaj i jakiś miły głosik podał mi zypełnie inne parametry odbioru Eurosportów i tych nowych kanałów niż dotychczas tu się przewijały tzn nie 11240V tylko -12284 V i 12284H !! i to ma ruszyć o północy z niedzieli na poniedziałek (02.10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne, CP ma 3 tp:

11,158 V 27500 3/4 - Polsat, Polsat2, TV4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Zdrowie i Uroda, TV Puls, Test.

12,188 V 27500 3/4 - Test1, Test2, Test3, Extreme Sports, Discovery, Animal Planet, AXN, ESPN Classic, Kino Polska, Jetix, TVP1, Cinemax, TVP2, Radia.

12.284 H 27500 3/4 - CNN, Boomerang, Zone Europa, Zone Club, Info, Zone Reality, Playboy, Jetix Play, Cinemax2, Travel, Science, Civilisation, Radia i Serwisy Interaktywne (Portal ITV, Pogoda, TV Banking, E-Mail.

Pani podała podobno 12,284 H - jak widać jest najbardziej przepełniony i jest najsłabszy z tp CP oraz podała podobno 12,284 V - takiego nawet nie ma, a testy mamy na 12,188 V i raczej tam będą te nowe kanały, chyba że coś się zmieni, może znowu jakieś przemienianie kanałów. Jedno wiem, że w tej chwili, to można zauważyć, że na infolini są słabo poinformowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wiemy to prawda, ja też dzwoniłem dzisiaj i jakiś miły głosik podał mi zypełnie inne parametry odbioru Eurosportów i tych nowych kanałów niż dotychczas tu się przewijały tzn nie 11240V tylko -12284 V i 12284H !! i to ma ruszyć o północy z niedzieli na poniedziałek (02.10)
Panowie chylę czoło popełniłem błąd- powinno być -12188 V i 12284H przepraszam powtórzyłem dwa razy tę samą częstotliwość :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jeszcze brakuje dekodera z dyskiem i porzadnego internetowego BOKu (ostatnio dzwonilem do CP w sprawie umowy i sie dowiedzialem przy okazji od Pani, ze mam 15zl nadplaty heh nie wiem jakim cudem, przez www to byloby od razu widoczne a tak to nawet nie wiedzialem) i bede w pelni zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...