Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie jestem pewny bo nie znam sie dobrze na tv ale czy to czasami nie wypaliły sie piksele bo paski nie kiedy takie sa przy wypalaniu czytałem ze jak wypala sie piksel to moze powstac taki pasek ale nie jestem tego 100% pewny.

 

Ja mam pytanie jak xboxsa podłacze do component a tuner od cyfry do hdmi to czy jakosc component jest taka sama jak hdmi czy rózni sie?? Bo nikt mi nie pomaga z tym rozdzielaczem hdmi i bede zmuszony oddac bo 60 zł za cos co mi nie działa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

menu przeleciałem całe, pasek jest i przez rgb i po podłączeniu pod hdmi nbox czy pvr C+ czy na dtv.

No nic trudno serwis chyba czeka.

 

Zjęcie bardzo kiepskiej jakości telefonem aczkowiek widać pasek i nad nim dalej fragment ekranu:

http://img684.yfrog.com/img684/3681/dsc00081l.jpg

 

Edit

 

Widać to z bliskiej odległości czym dalej nie widać tego i mam dziwne wrażenie, jakby na ekranie odbijał się fragment obudowy co tłumaczy efekt lustra kursora. Zobaczymy co powiedzą w serwisie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padają tutaj różne teorie, ja myślę że może to być też spowodowane złym ustawieniem matrycy ( podczas instalacji czasem technicy ustawią źle parametry i dzieje się tak, zdarza się też, że takie gifty wychodzą nawet po jakimś czasie...) jedyną skuteczną radą jest udać się do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś dostał model M2362D telewizora zamiast tego co jest wyszczególniony w umowie ???

Dostałem też ten model telewizora czyli M2362D, mimo iż w umowie jest napisany model M237WDP. Umowa podpisana 21 listopada a dostarczenie TV przez kuriera 28 grudnia. Co ciekawe nie przyszedł wcześniej żaden SMS że będzie dostawa tylko zadzwonił kurier w dniu dostawy że ma przesyłkę.

Jeśli chodzi o model M2362D to rzeczywiście posiada on 2 złącza HDMI: jedno z tyłu a drugie z boku. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś dostał model M2362D telewizora zamiast tego co jest wyszczególniony w umowie ???

Dostałem też ten model telewizora czyli M2362D, mimo iż w umowie jest napisany model M237WDP. Umowa podpisana 21 listopada a dostarczenie TV przez kuriera 28 grudnia. Co ciekawe nie przyszedł wcześniej żaden SMS że będzie dostawa tylko zadzwonił kurier w dniu dostawy że ma przesyłkę.

Jeśli chodzi o model M2362D to rzeczywiście posiada on 2 złącza HDMI: jedno z tyłu a drugie z boku. :smile:

 

Ale masz fajnie tylko pozazdroscic :D

 

Ps nie pisz do cyfry ze sie pomylili xD Dla ciebie lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateuszbednarczyk ja akurat brałem na tych zasadach co Ty, także 3 grudnia z tym że bez multiroomu i w mojej umowie jest zastrzeżenie że telewizor otrzymam "nie póżniej niż do ostatniego dnia trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego Okresu Minimalnego" czyli mają czas do końca Marca, chodź liczę na to że będzie na początku stycznia jakoś.

 

Czyli nie trzeba brac multiroomu w promocji z TV? Pani z telesprzedazy zapierala sie, ze musi byc multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem C+ prawie miesiąc temu, w ostatni dzień promocji "listopadowej" w której dekoder PVR HD był jeszcze za 10zł, a multiroom był darmowy (nieobowiązkowy, nie brałem bo mam splitter na 3 TV), na drugi dzień (4 grudnia) za dekoder trzeba już było dać 20zł miesięcznie, a multiroom kosztował 20zł/miech. Z tego co ja wiem aktualnie multiroom jest nieobowiązkowy tylko przy pakiecie prestiżowym, ale nie dam głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...