Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty kwestionujesz oplacalnosc tego zakupu z ktora sie nie zgadzam. -> "Gdybyś wiedział ile to Cyfrę+ kosztuje, to byś się "rozpłakał""

Trudno, jako, że zostałem wywołany, post pod postem.

 

Cena rynkowa telewizora od Cyfry+ wynosi około tysiąca złotych. I telewizor ten, jest wart swojej ceny.

Zaś zupełnie inną sprawą jest cena, którą, za "taką" ilość, Cyfra+ nabyła.

Tu można się „rozpłakać” Cena ta – i tu się nie pomylę - wynosi nie mniej, jak dwieście i nie więcej, jak trzysta złotych za sztukę. Zaś Cyfrze+ mogę pogratulować odwagi marketingowej z telewizorem, pomysłowości i w końcu wspaniałej, co by tu nie mówić, promocji. Wielkiej promocji 2009 vis a vis 2010!

 

To trzeba przyznać, że cyfra odważnie zagrała, ale jak widać opłaciło im się to, biorąc pod uwagę braki w sprzęcie. Chyba sami się nie spodziewali tak dużego zainteresowania ich ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kwestionujesz oplacalnosc tego zakupu z ktora sie nie zgadzam. -> "Gdybyś wiedział ile to Cyfrę+ kosztuje, to byś się "rozpłakał""

Trudno, jako, że zostałem wywołany, post pod postem.

 

Cena rynkowa telewizora od Cyfry+ wynosi około tysiąca złotych. I telewizor ten, jest wart swojej ceny.

Zaś zupełnie inną sprawą jest cena, którą, za "taką" ilość, Cyfra+ nabyła.

Tu można się „rozpłakać” Cena ta – i tu się nie pomylę - wynosi nie mniej, jak dwieście i nie więcej, jak trzysta złotych za sztukę. Zaś Cyfrze+ mogę pogratulować odwagi marketingowej z telewizorem, pomysłowości i w końcu wspaniałej, co by tu nie mówić, promocji. Wielkiej promocji 2009 vis a vis 2010!

 

Jesli nawet Cyfre tyle detalicznie kosztowal jeden odbiornik to trzeba to przemnozyc przez liczbe kilkudziesieciu tysiecy i wtedy okazuje sie jak odwaznie i duzo zainwestowali w te promocje. Jak widac ryzyko sie oplacilo, lacze sie w gratulacjach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można patrzeć ile to cyfrę kosztuje. patrz ile byś musiał zapłacić jakbyś sam kupował!!

 

Dokładnie - co za różnica dla nabywcy indywidualnego, jaki jest koszt wyprodukowania, czy też zakupu hurtowego jakiegokolwiek artykułu, czy usługi? Choćby C+ te telewizory dostała za darmo, to i tak żeby taki telewizor kupić indywidualnie, należałoby wyłożyć co najmniej kilkaset złotych (a nawet ponad 1000 złotych), więc jeżeli ktoś faktycznie planował taki zakup, to promocja C+ dała możliwość pozyskania telewizora praktycznie za darmo - a więc i automatycznie miesięczny koszt zakupu usługi (tzn. pakietu telewizji) obniżył się o ponad 40 PLN :!: I to przyjmując istnienie rat faktycznie 0%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jeżeli ktoś faktycznie planował taki zakup, to promocja C+ dała możliwość pozyskania telewizora praktycznie za darmo

...i dlatego zostałem ich klientem, porzucając złodziejską kablówkę :D

Proponuję nie poruszać więcej wątku "ile Cyfrę kosztował TV" - malkontenci pozostaną malkontentami i tyle. Howgh!

 

W tym LGku jest fajna opcja automatycznego dostrajania głosu - przełączając na kanał z reklamami głośność jest na takim samym poziomie. W moim 3-letnim LCD takiego "cuda" jeszcze nie było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś dostał to by się zapewne już pochwalić, osobiście jeszcze nie dostałem nawet infa (oczywiście umowa z 3 grudnia).

Cierpliwości w tym tygodniu TV powinien już dotrzeć;]

Mi tak osobiście bardziej zależy na Pace PVR HD 500gb, którego jeszcze nie dorwałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziecie sie cieszyc dopoki sie Wam nie zepsuje :)) Okazuje sie ze LG kompletnie olewa klientow, z rozbrajaca szczeroscia dzis stwierdzili, ze od 25.12 zadne zgloszenie do serwisow nie poszlo, i moze dzis wysla, jak sie uda. Na moja odpowiedz ze maja 14 dni OD PRZYJECIA zgloszenia o uszkodzeniu, twierdza, ze to 14 dni od przyjecia do naprawy... Chyba sie spotkamy w sadzie, bo mam juz opinie prawna, ze jest inaczej, i ze ja mam racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziecie sie cieszyc dopoki sie Wam nie zepsuje

A co Ci się zepsuło? JUŻ???

:woot:

 

Watpliwe zeby 'juz' sie zepsulo, widocznie trafil sie wadliwy egzemplarz...

@Marek76

To niedziwne ze do tej pory nie naprawili, od swiat do dzis wiekszosc firm i dzialow zrobilo sobie wolne a naprawa u producenta to dodatkowo kwestia posrednika. Wybacz ale szczerze przedstawili Ci okolicznosci tej pory roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do osób, które już otrzymały telewizor.

Możecie mi napisać czy mieliście dołączoną jakąś śrubkę (przynajmniej tak wynika z instrukcji), która służy do zamocowania podstawy do TV? Ponieważ u mnie żadnej śrubki nie znalazłem i albo źle montują tę podstawę albo nie dołączyli mi tej śrubki.

 

Jeżeli jest taka śrubka to bardzo bym prosił o zdjęcie , abym wiedział jak to wygląda. Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do osób, które już otrzymały telewizor.

Możecie mi napisać czy mieliście dołączoną jakąś śrubkę (przynajmniej tak wynika z instrukcji), która służy do zamocowania podstawy do TV? Ponieważ u mnie żadnej śrubki nie znalazłem i albo źle montują tę podstawę albo nie dołączyli mi tej śrubki.

 

Jeżeli jest taka śrubka to bardzo bym prosił o zdjęcie , abym wiedział jak to wygląda. Z góry wielkie dzięki

 

Do podstawy jest juz przymocowana srubka, palcami sie ja dokreca do TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...