Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem komfortowy + opcja canal+/hbo/cinemax + darmowe HD + tuner HD PRV za 10 zl na mc

 

Rozmawialem rowniez o dodatkowym tunerze SD za 1 gr, jak uslyszalem o koniecznosci multiroomu to chcialem z niego zrezygnowac. Jednak wedlug rozmowczyni TV jest powiazany z multiroomem. No nic, pogadam jutro z dystrybutorem i ewentualnie podpisze inna umowe :)

 

Juz raz mnie dzis oszukali na infolinii, wiec co tam sie moglo pani pomylic :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurdziol dobrze Ci mowi bo teraz promocja z tv jest w pakiecie komfortowym nierozłącznie z Canal plus HBO i włąsnie tym multiroomem za 20 złotych.. do 4 grudnia jest taka promocja;)

nie sugerujcie się stroną cyfra.tv bo to jest normalny dystrybutor, który co chwile zmienia te daty ostatnich dni promocji. Nie zmienia to jednak fakty, że kończy się grudzień i wydaje mi się, że od stycznia już nie będzie takich kolorowych promocji.. w tamtym roku po super promocji grudniowej w styczniu było bardzo słabo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem meila do Opek i odpowiedzili mi podajac kontakt do kuriera ze dzis okolo poludnia maja mi dostarczyc TV . Zobaczymy czy dostane model ten z reklamy czy ten o ktorym pisza osoby ze dostaja ostatnimi dniami. Szczerze mowiac wolabym ten drugi bo chyba ma dwa wejscia HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie mam, choc minely 3 tygodnie. To zwykle naciaganie abonentow i oferowanie czegos, czego sie nie posiada. Cyfra + czuje sie zupelnie bezkarna i ma nas za idiotow. Bo abo , ktory przedluzy umowe jest juz w sieci i sie nie liczy. Tylko zeby sie na tym nie przejechala. Bo nie wierze, ze filma kurierska sie nie wyrabia. Nawet gdyby zajmowaly sie wysylka tylko dwie oosby w cyfrze, dawno te TV bylyby u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku grudnia. I od tej chwili cisza. Mysla , ze jak podpisalem cyrograf, to moga miec mnie gdzies. Na reklamacje dotyczaca oszutwa w wydawaniu dekoderow tez sukinkoty nie odpowiedzialy. Totalne olewanie abonneta. I jak dzwonie probuja mi wmawiac, ze wiedzialem , co robie przedluzajac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie mam, choc minely 3 tygodnie. To zwykle naciaganie abonentow i oferowanie czegos, czego sie nie posiada. Cyfra + czuje sie zupelnie bezkarna i ma nas za idiotow. Bo abo , ktory przedluzy umowe jest juz w sieci i sie nie liczy. Tylko zeby sie na tym nie przejechala. Bo nie wierze, ze filma kurierska sie nie wyrabia. Nawet gdyby zajmowaly sie wysylka tylko dwie oosby w cyfrze, dawno te TV bylyby u nas.

 

Chłopaku! Czytaj ze zrozumieniem (umowę). Mają 3 miesiące na "zaoferowanie Ci telewizora za 1zł.

Jasne, że nie mają ich "na stanie", nie wnikajmy w jaki sposób zagwarantowali sobie otrzymanie dowolnej liczby telewizorów od producenta, bo to nie nasza brocha. Faktem jest, że sprzęt zgodnie z umową powinien być dostarczony w ciągu 3 miesięcy od zawarcia umowy i tyle w temacie "robienia z nas idiotów".

 

PS. Wynajmowanie Multiroomów i PVR to inna para kaloszy (tu robią w bambuko).

 

PS2. fajnie by było gdybyście wpisywali tylko datę podpisania (i sposób podpisania umowy - aneks telefoniczny chyba jest załatwiany +/- 5 dni szybciej niż umowa w punkcie), termin dostarczenia i model telewizora (już trzy różne modele naliczyłem).

 

PS3. Handlu to chyba ich jakiś cygan uczył, bo tu muszę przyznać rację Markowi76 - mogliby wysyłać jakąś informację o przybliżonym terminie realizacji - raz w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model nowy M2362D.

 

Ten model nie jest nowy. Za LG "M2362D-PZ ZAKOŃCZONO PRODUKCJĘ" http://www.lge.com/pl/sprzet-komputerowy/monitory/LG-M2362D-PZ.jsp

Nie wiem czemu go przysyłają. Może mieli ich trochę na magazynie, a nie wyrabiają z produkcją M237WD-PZ, które są w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy w sensie ten ktory daja teraz. Od 2 godzin sie z nim juz mecze jako monitorem i nie wiem o co mu chodzi. Przez HDMI 1920x1080 ucina mi po centymetrze z kazdej strony ekranu. Przy DVI jak tylko wlacze gg firefoxa zaczyna mrugac ekran co 5 sekund czarny / pulpit /czarny / pulpit az calkiem zrobi sie czarny. Nie wiem o co mu chodzi. Podlaczylem przez RGB bo nie potrafie sobie poradzic z problemem. Jak ktos juz pisa wczesniej rzeczywiscie sa 3 milimetrowe paski po bokach ekranu u mnie z kazdej strony co moze dugerowac matryca jest tak dziwnie osadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Wynajmowanie Multiroomów i PVR to inna para kaloszy (tu robią w bambuko).

 

Też nie do końca - ja na umowie miałem zagwarantowane otrzymanie dekodera PVR HD do 31 marca 2010 - i na to się zgodziłem podpisując umowę. Fakt faktem - dekoder miałem w domu zanim C+ zdążyła aneks do umowy, podziękowanie za przedłużenie umowy i inne "bajery" do mnie wysłać ;) Jeśli zaś chodzi o Multiroom - przecież dostaje się dwie karty abonenckie (zastępczo), więc w czym problem :) Nawet lepiej przez jakiś czas, bo (oczywiście nie wolno tego robić, ale fizycznie da się) można np. u sąsiada potestować C+... A np. z mojego punktu widzenia - wystające "coś" z naklejką w krzykliwym kolorze to rozwiązanie niezbyt eleganckie - wolę splitter z kartami "łamanymi" i zamknięte klapki w dekoderach :)

 

A co do TV - oczywiście, że tak - na umowie jest wyraźnie napisane, że ma się go odebrać do 3 miesięcy od podpisania umowy - a opowiastki przedstawicieli, czy sprzedawców telefonicznych to typowy marketing - tyle, że stosowany zbyt przesadnie. Ja telewizor otrzymałem dość szybko - zdecydowanie poniżej miesiąca i dzięki temu zdążył pod choinkę :)

 

Czy dostajecie modele telewizorów zgodne z tymi wpisanymi w umowy główne?

 

Ja otrzymałem telewizor zgodnie z umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dostałem TV - nowy modelM237WDP-PC. Obraz w porównaniu z moim Philipsem....taki sobie ,ale będę go używał w II-go rzędnym pomieszczeniu i również do kompa, więc wystarczy.

Żałosne jest to, że instrukcja (jedna kartka hahahah) oraz gwarancja NIE JEST PO POLSKU!! Widać, jak nasz Kraj szanują na Zachodzie...Estonia, Litwa, Węgry, Rosja itp. są, Polski nie ma :shock::/

Nie wiem jaki śrubki należy zastosować, żeby przykręcić do mocowania na ścianie. Podejrzewam, że M3, ale trzeba metodą prób i błędów wyczaić samemu. No i ta "nóżka" trzeba ją odkręcić, żeby nie psuła widoku, jak TV będzie wisiał na ścianie -pytanie: utracę gwarancję? Bo konieczne będzie odkręcenie obudowy od dołu...

Wygląd bardzo estetyczny.

Ogólnie ja jestem zadowolony - taki monitor/TV za 1 zł.... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...