Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pawop - Dzis dostalem smsa od cyfry z data dostarczenia TV. 30.12.2009 czyli jeszcze jednak w tym roku teoretycznie. Kwestia tego jak sie spisze firma kurierska. Tez bede go wykorzystywal jako minitor. Obecnie mam samsunga 2232 BW ktorego bede musial sprzedac.

 

 

a kiedy podpisałes umowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam niektóre wypowiedzi typu: "To ściema, nigdy nie dostaniemy telewizora, cyfra nas oszukała" to śmiać mi się chcę.

Widzę, że wielu z Was nie ma pojęcia o logistyce w ogólnym tego słowa znaczeniu. jak już wcześniej inni wspominali firmy kurierskie mają teraz sajgon z dostawami. Po pierwsze z racji tego iż z załozenia kurierzy dostarczają towar dużo szybciej niż Poczta Polskawielu klientów wybrało ten rodzaj przesyłki, po drugie idą święta i mnóstwo ludzi pokupowało prezenty przez internet, a przypominam, że Opek specjalizuje się w dostarczaniu małych przesyłek- których teraz jest mnóstwo do dostarczenia.

Po trzecie to nie jest tak, że kurier z Opeka załaduję na auto telewizorek i prosto jedzie do was. Codziennie pojedynczy kurier ma na aucie ogromna ilość przeróżnych paczek do dostarczenia w danym rejonie. Wiem coś o tym bo Opek jest u nas w firmie z towarem przynajmniej 3 razy w tygodniu. Duża strata czasu powstaje przy braku w miejscu docelowym odbiorcy paczki, kurier musi zabrać towar z powrotem by na następny dzień znowu pojechać w to samo miejsce i spróbować skwitować odbiór. Przez to świeższe paczki nadal tkwią w magazynach i robi się zator. Nie ma jednak co winic samego OPEK-a bo firma jest naprawdę bardzo solidna. Po prostu na taki stan rzeczy czyli brak wymarzonego tv w domu złożyło się wiele czynników, a tylko część opisałem wcześniej.

Sama Cyfra chyba trochę się z tym zagubiła bo nie spodziewali się aż tak dużego zainteresowania tą promocją- problem może również tkwić w samej firmie LG, która nie nadąża z dostarczaniem telewizorów, do tego dochodzi ogólna kołomyja związana z natężeniem ruchu w samej Cyfrze począwszy od telefonów zirytowanych klientów, a kończąc na cięgle spływających do centrum nowych umów abonenckich.

Cyfra musi wam dostarczyć tv bo to jeden z warunków umowy zawartej z wami, a to, że dostaniecie go z dużym opóżnieniem to inna bajka.

 

Ja mam pojecie poniewaz ludzi oszukuja a nie mozna by było powiedziec przyjdzie panu np w styczniu tylko robia w h... i mówia ze dojdzie jeszcze w grudniu lub jak to pisali przed swietami... Najbardziej mnie wkurza ze maja smietnik w bazie danych i nikt ci nie udzieli info co sie dziej z tv czy został dostarczony do opka czy nie... A to ze opek jest solidna firma kurierska to nie wiem ale miałem juz pare przypadków z dostarczeniem paczek. I zabardzo im nie wierze... Chodz udzielaja informacje jak nie ma sie nawet numeru nadania i dowiedziałem sie czy w ogóle wysłali ale jednak nawet dzisiaj tego tv nie wysłali do opka chodz wielce mi cyfra tłumaczy ze wysłali w poniedziałek....

 

Ehh z tego co czytam to juz ludzia którzy zamawiali po 20 wysyłaja szkoda bo ja sie czuje jak bym zamawiał teraz i mam czekac do lutego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie stara sie zmanipulowac, w umowie i w ofercie jest jasny i czytelny zapis ze TV LG ma byc dostarczony od 3-4 tygodni od podpisania umowy. Czasem owszem bywa pozniej ale jak widac wyzej nie z winy Cyfry to wynika ale z ogolnej sytuacji na rynku kurierskim przed swietami. Spokojnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateuszbednarczyk ja akurat brałem na tych zasadach co Ty, także 3 grudnia z tym że bez multiroomu i w mojej umowie jest zastrzeżenie że telewizor otrzymam "nie póżniej niż do ostatniego dnia trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego Okresu Minimalnego" czyli mają czas do końca Marca, chodź liczę na to że będzie na początku stycznia jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok wczoraj plułem sie dzwniłem gdzie sie da a tu dzis dzwoni mi opek i mówi ze gosc jest pod domem z tv od cyfry plus. LOL! Przy odbiorze był potrzebny dowód osobisty z 5 podpisów :D I tv super Zrobili mi prezent pod choinke :D Gadałem z kurierem to dzis własnie opek ma duzo tv od cyfry i dostarcza gdzie sie da chociaz ze gosc pytał sie co to za tv jaka promocja nic nie wiedział :D No wiadomo kurier oni nic nie wiedza co maja za soba :D Takze heppy jestem a zarazem dziwnie sie czuje bo tu kłótnia z cyfra z opkiem i z lpd i jakos nikt nie wiedział co sie stało z tv a na drugi dzien jest w domu... Aha zadego esa nie dostałem tylko jak kurier juz czekał pod domem zadzwonił na fona i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć życzenia wszystkim pracownikom Cyfry+ a zwłaszcza tym który informowali obecnych i nowych klientów iż dostaną swój prezent w postaci telewizora za 1 zł jako prezent pod choinkę ( umowy podpisane do 23 listopada ). Jak zwykle wyszła cała prawda o Polskim biznesie "złapać klienta a póżniej to już tylko zasłaniać się umową i olać klienta" Telewizor miał być prezentem dla dziecka najpierw od mikołaja ale nie dotarł póżniej zapewniano Mnie iż na 24 grudnia to już napewno dotrze ale jakoś nie dotarł. CYFRA+ według Mnie powinna zapłacić karę za sposób wywiązywania się z promocji i podejście do klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-cytuje umowe: " najmu, na cały okres minimalny, telewizora o wielkosci 23 cali, marki LG model M237WDP , za promocyjną stawke opłaty za jego najem w wysokości 50 groszy brutto, płatną z góry za caly okres minimalny ( 2 lata). Po uplywie okresu minimalnego abonent bedzie uprawniony do zakupu powyzszego telewizora za kwote 50 groszy brutto."

 

Zacytowalem fragment umowy, moge ja zeskanowac. Jasno wynika, ze telewizor jest tylko wynajmowany, ze jest wlasnoscia cyfry + i osoby, ktore w trakcie trwania umowy sprzedaja go np. na allegro popelniaja paserstwo. Chyba, ze ja nie umiem czytac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skan moge wyslac jutro ale z tego co widze w moje umowie jest wyraznie napisane " ''zakup w ramach sprzedazy telewizora o wielkosci 23 cali,mmarki LG model M237wdp (telewizor) za promocyjne cene 1 zlotego brutto "'' a i jeszcze jedna roznica punk 10. ""regulamin akcji wchodzi w zycie z dniem 12 listopada 2009 roku""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą sprawdzałem swój regulamin i u mnie jest mowa o sprzedaży telewizora a nie o jego najmie. Tyle, że ja wybrałem opcję telewizora za złotówkę i umowy na 24 miesiące na Prestiżowy+ HD. Ty Marek76 widzę, że masz regulamin na opcję Prestiżowy+ HD za 129 zł miesięcznie, dekoder PVR i najmu telewizora. Ja mam w umowie 150,90 zł miesięczny abonament za Prestiżowy+ HD, ty zaś masz 129 zł, więc jak widać to wszystko zależy od opcji, jaką się wybrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tez tu bo potrzebuje info:

 

Mam problem poniewaz zakupiłem http://allegro.pl/item856353076_rozdzie ... d_sw2.html a dostałem ten tv od cyfry i brakowało mi drugiego hdmi, wiec kupiłem ten rozdzielacz ale co podpinam do tv ten rozdzielacz pózniej podpinam tuner i xboxsa 360 i nie działa tzw tuner działa ale jak go wyłacze to po tym załaczam xboxsa i na tunerze pokazuje sie jakies numerki 6 nie kiedy 5 nie wiem o co chodzi. No ale obraz xboxsa sie w ogóle nie pojawia dopiero jak odłacze tuner od hdmi. Ale po tym juz tuner sie nie załacza poprostu jakis numer na wyswietlaczu jest i musze tuner odłaczac od pradu.

 

PS: tuner ten bez dysku ten niestabilny.

A tv to wiadomo LG od cyfry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...