Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie ze byla juz mowa o tym na forum. W twoim aneksie widnieje data 4 grudnia. Wiec widocznie cyfra w prowadzila zmiany i juz napewno wczesniej ktos pisal o tym ze tv ma za 50 groszy + drugie 50 groszy po okresie 24 miesiecy. Ja przedluzalem umowe 28 listopada wiec wydaje mi sie ze podlegam pod wczesniejszy regulamin tej akcji promocyjnej. TV ma mi przyjsc jak juz pisalem 30 grudnia jak poinformowal mnie sms od cyfry. Tak wiec zobacze jaki aneks mi dadza. Osobiscie to wielkiej roznicy nie widze. Kwestia zabepieczenia sie cyfry. I tu i tu mamy tv za 1zl . To ze formalnie staje sie on nasza wlasnoscia po 24 miesiacach moze przeszkadzac tylko komus kto nie ma zamiaru wywiazac sie z umowy. Wiem na co sie decydowalem wiec bede musial placic za prestizowy HD przez 24 miesiace. Jak bede mial aneks podrzuce na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek76

Przepraszam Cie najmocniej, widocznie C+ zmieniła warunki promocji niezgodnie z przedstawiana promocją reklamową, tam wyraźnie jest TV za 1 zł . Trudno musisz przeżyc jakoś!, przykre że dowiedziałeś sie o tym na Swięta.

Nie mowiłem tego z głowy tylko czytałem umowe, aneksy, regulamin, umowę kupna sprzedazy dostarczona przez kureiera i wreszcie fakture VAt zkupu tego TV na własność. Jest tak jak większość mówi TV LG od C+ jest zakupiony na własność w dniu otrzymania pocztą Faktury VAT. Ani na stroni ICA w poz. sprzetu ten TV nie widnieje, nie ma mowy o ewentualnym zwrocie, nic o wynajmie, nic o uzytkowaniu, a jest tylko wymieniona kara 800,-zl. do zapłaty w przypadku niedotrzymaniu warunków umowy o abonament C+ i tylko o abonament C+. Spełnione są wszystkie przesłanki prawne zakupu TV na własność drogą poza punkem firmy, co z kolei wiązało sie z faktem że można odstapic od umowy kupna w ciągu 10 dni, o czym C+ poinformowała w umowie kupna sprzedazy. (dotyczyło to umwy dwuletniej na pakiet Komfortowy+ Canal+ HBO, multiroom za darmo. Filmox z HD prem/5xHD za darmo i Philips HD darmowe uzytkowanie i TV zakup za 1 zł - wszystko zgodnie z reklamą promocyjną )

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-cytuje umowe: " najmu, na cały okres minimalny, telewizora o wielkosci 23 cali, marki LG model M237WDP , za promocyjną stawke opłaty za jego najem w wysokości 50 groszy brutto, płatną z góry za caly okres minimalny ( 2 lata). Po uplywie okresu minimalnego abonent bedzie uprawniony do zakupu powyzszego telewizora za kwote 50 groszy brutto."

 

Zacytowalem fragment umowy, moge ja zeskanowac. Jasno wynika, ze telewizor jest tylko wynajmowany, ze jest wlasnoscia cyfry + i osoby, ktore w trakcie trwania umowy sprzedaja go np. na allegro popelniaja paserstwo. Chyba, ze ja nie umiem czytac...

 

Czyli zmienili warunki. Ja telewizor kupiłem za 1 PLN - zgodnie z aneksem byłem uprawniony do zakupu telewizora z rabatem za 1 PLN oraz otrzymałem fakturę potwierdzającą zakup za taką kwotę.

 

Właśnie przed chwilą sprawdzałem swój regulamin i u mnie jest mowa o sprzedaży telewizora a nie o jego najmie. Tyle, że ja wybrałem opcję telewizora za złotówkę i umowy na 24 miesiące na Prestiżowy+ HD. Ty Marek76 widzę, że masz regulamin na opcję Prestiżowy+ HD za 129 zł miesięcznie, dekoder PVR i najmu telewizora. Ja mam w umowie 150,90 zł miesięczny abonament za Prestiżowy+ HD, ty zaś masz 129 zł, więc jak widać to wszystko zależy od opcji, jaką się wybrało.

 

Ale ja mam Prestiżowy HD+ za 129 PLN, dekoder PVR za darmo i telewizor KUPIŁEM za 1 PLN - czyli zapewne ile osób - tyle wersji :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor ku mojemu zdziwieniu przyszedł wczoraj i to 10 minut po tym jak wszedłem do domu , bez żadnych zapowiedzi , bez smsa na 3 dni przed dostawą , poprostu przyjechał , sprawuje sie dobrze , obraz wygląda solidnie , aczkolwiek nie mam jeszcze kabla hdmi wiec co i jak okaże sie po zakupie takowego , jeżeli chodzi o aneks do umowy czy umowe kupna - sprzedaży to tv mam na własność za 1 zł wiec pewnie zmienili warunki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą sprawdzałem swój regulamin i u mnie jest mowa o sprzedaży telewizora a nie o jego najmie. Tyle, że ja wybrałem opcję telewizora za złotówkę i umowy na 24 miesiące na Prestiżowy+ HD. Ty Marek76 widzę, że masz regulamin na opcję Prestiżowy+ HD za 129 zł miesięcznie, dekoder PVR i najmu telewizora. Ja mam w umowie 150,90 zł miesięczny abonament za Prestiżowy+ HD, ty zaś masz 129 zł, więc jak widać to wszystko zależy od opcji, jaką się wybrało.

 

potwierdzam, podczas rozmowy konsultant wyraznie wspominal iz to najem za 0,50 pln a faktura za sprzet w wysokosci 0,50 pln przyjdzie po okresie umowy, czyli po 24 miesiacach. Z tym ze ja mam opcje Prestiz+ za 129pln z wynajmem PVR, do tego multiroom za 15 pln miesiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jeden i drugi kontrast to kontrasty dynamiczne a tak naprawdę obydwa telewizory maja taki sam kontrast statyczny.Moc głośników akurat mnie nie obchodzi. To i tak telewizor do kuchni dla żony ale tak tylko pytałem z ciekawości bo to że jest to model lepszy to wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor ten faktycznie posiada tylko jedno typowe wejscie HDMI ( sa modele z 2 wejść.)

Problemu nie widzę bo jest w nim jeszcze jedno wejście kompatybilne z HDMI oznaczone jako DVI-D , jest tylko inna wtyczka i wystarczy dokupic przejściówke lub kabel HDMI/DVI-D. Jakość będzie ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem rozdzielacz do hdmi i z tunerem mi nie działa co mogłem zle zrobic?

 

A chodzi o to:

 

Mam problem poniewaz zakupiłem http://allegro.pl/item856353076_rozdzie ... d_sw2.html a dostałem ten tv od cyfry i brakowało mi drugiego hdmi, wiec kupiłem ten rozdzielacz ale co podpinam do tv ten rozdzielacz pózniej podpinam tuner i xboxsa 360 i nie działa tzw tuner działa ale jak go wyłacze to po tym załaczam xboxsa i na tunerze pokazuje sie jakies numerki 6 nie kiedy 5 nie wiem o co chodzi. No ale obraz xboxsa sie w ogóle nie pojawia dopiero jak odłacze tuner od hdmi. Ale po tym juz tuner sie nie załacza poprostu jakis numer na wyswietlaczu jest i musze tuner odłaczac od pradu.

 

PS: tuner ten bez dysku ten niestabilny.

A tv to wiadomo LG od cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu nie widzę bo jest w nim jeszcze jedno wejście kompatybilne z HDMI oznaczone jako DVI-D , jest tylko inna wtyczka i wystarczy dokupic przejściówke lub kabel HDMI/DVI-D. Jakość będzie ta sama.

Taa, tylko że przez DVI dźwięku nie prześlesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...