Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teraz cena jaką znalazłem w necie to 999 zł

 

 

Pracowałem w dwóch fabrykach gdzie montuje się telewizory: Daewoo i Thompson (obecnie TCL) i montowałem i Sony i Thompson i Philips i wiele innych marek. Większość tych telewizorów rózni się tylko nazwą i logiem . Bebechy mają wręcz identyczne.

Oczywiście , czasami zdarzał się model o innej konstrukci wewnątrz ale odpowiednio cena była wyższa gdzyż zaburzało to proces produkcji.

Widziałem nie jedne cuda i dlatego tv made in Poland nigdy nie kupie. Wiem jak się pakuje, montuje i przechowuje te odbiorniki. Sam niejedno robiłem.

Ten dla Cyfry jak dla mnie niczym szczególnym się niewyróżnia więc cena jego wyprodukowania to max. 300-400 zł.

Na potrzeby Cyfry to mogli co najwyżej zmienić nazwe. Naklejka to groszowa sprawa.

 

A myślisz, że w innych fabrykach jest inaczej? Właściwie to chyba "made in Japan" gwarantuje jakość, ale to są produkty z wyższych półek za odpowiednią cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paulus_au - w części się z tobą zgadzam, sam pracuję niby w renomowanej firmie elektronicznej z tzw. "wyższej półki". I czasami robimy takie rzeczy że głowa mała, w praktyce jest tak że "normalnie" utrzymywana pewna jakość, natomiast w momencie gdy zabraknie jakiś elementów to często "odrzuty" są powtórnie selekcjonowane i ostatecznie montowane w finalnych urządzeniach. Ale to i tak nic w porównaniu z tym jakie zmontowane półprodukty potrafią przyjść z Chin, zdarzały się np. pordzewiałe elementy.

Miejsce pochodzenia nic nie znaczy tym bardziej że u mnie potrafią rzeczy produkowane w Polsce oznaczać napisem np. "Made in Germany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w dwóch fabrykach gdzie montuje się telewizory: Daewoo i Thompson (obecnie TCL) i montowałem i Sony i Thompson i Philips i wiele innych marek. Większość tych telewizorów rózni się tylko nazwą i logiem . Bebechy mają wręcz identyczne.

Oczywiście , czasami zdarzał się model o innej konstrukci wewnątrz ale odpowiednio cena była wyższa gdzyż zaburzało to proces produkcji.

Widziałem nie jedne cuda i dlatego tv made in Poland nigdy nie kupie. Wiem jak się pakuje, montuje i przechowuje te odbiorniki. Sam niejedno robiłem.

Ten dla Cyfry jak dla mnie niczym szczególnym się niewyróżnia więc cena jego wyprodukowania to max. 300-400 zł.

Na potrzeby Cyfry to mogli co najwyżej zmienić nazwe. Naklejka to groszowa sprawa.

 

Nie ma i nigdy nie było telewizorów Thompson (była tylko taka aktorka Emma Thompson).

Prawidłowa nazwa tej firmy to THOMSON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w dwóch fabrykach gdzie montuje się telewizory: Daewoo i Thomson (obecnie TCL) i montowałem i Sony i Thomson i Philips i wiele innych marek. Większość tych telewizorów rózni się tylko nazwą i logiem . Bebechy mają wręcz identyczne.

Oczywiście , czasami zdarzał się model o innej konstrukci wewnątrz ale odpowiednio cena była wyższa gdzyż zaburzało to proces produkcji.

Widziałem nie jedne cuda i dlatego tv made in Poland nigdy nie kupie. Wiem jak się pakuje, montuje i przechowuje te odbiorniki. Sam niejedno robiłem.

Ten dla Cyfry jak dla mnie niczym szczególnym się niewyróżnia więc cena jego wyprodukowania to max. 300-400 zł.

Na potrzeby Cyfry to mogli co najwyżej zmienić nazwe. Naklejka to groszowa sprawa.

 

Tak jak poprzednicy - nie sądzę, żeby w innych fabrykach inaczej obchodzili się ze sprzętem. Dla takich użytkowników jak ja taki tv wystarczy - ja jestem z niego zadowolona. Pozdrawiam w Nowym Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz że Cyfry nie stać na to żeby LG wyprodukowało specjalnie dla nich model telewizora. To nie jest długopis czy kalendarzyk reklamowy albo kalkulator

Zobacz, że tego "gatunku" telewizora nie kupisz sobie ot tak w sklepie.

A jednocześnie jest to siła "marketingu" - by przywołać! Wszystkich! Do odpowiedniego zakupu i to się działo. I, co ważniejsze jeszcze się dzieje.

Gdybyś wiedział ile to Cyfrę+ kosztuje, to byś się "rozpłakał"

 

Jak widac poziom pesymizmu i malkontenctwa dalej w naszym kraju przekracza granice absurdu. Cyfra oferuje ludziom nie telewizor lecz pakiet telewizyjny i dolacza do niego w prezencie TV, pakiet ma konkurencyjna cene , Multiroom i tani koszt wynajmu dekodera. A wielu w tym wietrzy manipulacje podstep i podpisanie cyfografu na oferte z kruczkami ktora splaci telewizor ktory powstal na tajwanie za 3 zlote z nawiazka. Sugeruje wczytac sie w broszury i regulamin a nie tworzyc teorie spisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz że Cyfry nie stać na to żeby LG wyprodukowało specjalnie dla nich model telewizora. To nie jest długopis czy kalendarzyk reklamowy albo kalkulator

Zobacz, że tego "gatunku" telewizora nie kupisz sobie ot tak w sklepie.

A jednocześnie jest to siła "marketingu" - by przywołać! Wszystkich! Do odpowiedniego zakupu i to się działo. I, co ważniejsze jeszcze się dzieje.

Gdybyś wiedział ile to Cyfrę+ kosztuje, to byś się "rozpłakał"

 

Jak widac poziom pesymizmu i malkontenctwa dalej w naszym kraju przekracza granice absurdu. Cyfra oferuje ludziom nie telewizor lecz pakiet telewizyjny i dolacza do niego w prezencie TV, pakiet ma konkurencyjna cene , Multiroom i tani koszt wynajmu dekodera. A wielu w tym wietrzy manipulacje podstep i podpisanie cyfografu na oferte z kruczkami ktora splaci telewizor ktory powstal na tajwanie za 3 zlote z nawiazka. Sugeruje wczytac sie w broszury i regulamin a nie tworzyc teorie spisku.

Gdybyś ze zrozumieniem przeczytał mego posta, to byś wiedział, że napisałem "by przywołać! Wszystkich! Do odpowiedniego zakupu" poprzez ten, złotówkowy telewizor - jeszcze na samym początku - do wielu pakietów Cyfry+. Obecnie dwa. Chyba?

I kto tu ma „wadę”

 

Zaś sam, spokojnie czekam na ten telewizor i nie robię z tego powodu larum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak.

Jak na TV który dostaje się przy okazji podpisywania umowy to jest to super dodatek.

Jedyne co Mi się nie podoba w tej całej sytuacji jest sposób informowania klientów o terminie dostarczenia TV.

Widocznie każdy boi się powiedzieć iz TV będzie najpóżniej za 3 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac poziom pesymizmu i malkontenctwa dalej w naszym kraju przekracza granice absurdu. Cyfra oferuje ludziom nie telewizor lecz pakiet telewizyjny i dolacza do niego w prezencie TV, pakiet ma konkurencyjna cene , Multiroom i tani koszt wynajmu dekodera. A wielu w tym wietrzy manipulacje podstep i podpisanie cyfografu na oferte z kruczkami ktora splaci telewizor ktory powstal na tajwanie za 3 zlote z nawiazka. Sugeruje wczytac sie w broszury i regulamin a nie tworzyc teorie spisku.

Brawo! :D

 

Tydzień przed Świętami ten TV w MM kosztował 1029 zł.

Zauważyłem mała wadę: przy ruchomych scenach powstaje taki "pasek" z prawej strony - matryca jest chyba nierównomiernie oświetlona. Mam podobnie w Philipsie ,ale już o tym zapomniałem .. Cóż, gdzieś czytałem , że LCD nie są jeszcze na 100% dopracowane.

Druga rzecz, o wiele bardziej denerwująca, to ta niebieska lampka informująca o włączonym TV - w ciemnym pokoju nie da się oglądać filmu - wali po oczach. Oczywiście już zakleiłem to miejsce hehe

Ogólnie ja jestem b. zadowolony - wiszący "eldźik" wygląda bardzo elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga rzecz, o wiele bardziej denerwująca, to ta niebieska lampka informująca o włączonym TV - w ciemnym pokoju nie da się oglądać filmu - wali po oczach. Oczywiście już zakleiłem to miejsce hehe

 

Wystarczyło wejść w MENU >> OPCJE >> ustawić WSKAŹNIK ZASILANIA jako wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdybyś ze zrozumieniem przeczytał mego posta, to byś wiedział, że napisałem "by przywołać! Wszystkich! Do odpowiedniego zakupu" poprzez ten, złotówkowy telewizor - jeszcze na samym początku - do wielu pakietów Cyfry+. Obecnie dwa. Chyba?

I kto tu ma „wadę”

 

Zaś sam, spokojnie czekam na ten telewizor i nie robię z tego powodu larum.

 

Twoj tok myslenia odebralem jako negatywny i do tego sie odnioslem. "Odpowiedni zakup" i tak jest neutralnym okresleniem, dla kogos odpowiednim zakupem moze byc cokolwiek co zaspakaja potrzebe jego posiadania a Ty kwestionujesz oplacalnosc tego zakupu z ktora sie nie zgadzam. -> "Gdybyś wiedział ile to Cyfrę+ kosztuje, to byś się "rozpłakał""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając to forum zaczynam się niepokoić. Podpisywałam umowę 30 listopada i kurier się ze mną nie skontaktował jeszcze w ogóle. Jak sądzicie jest różnica między dostarczeniem tv dla nowego użytkownika i dla tego co przedłuża umowę? Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kwestionujesz oplacalnosc tego zakupu z ktora sie nie zgadzam. -> "Gdybyś wiedział ile to Cyfrę+ kosztuje, to byś się "rozpłakał""

Trudno, jako, że zostałem wywołany, post pod postem.

 

Cena rynkowa telewizora od Cyfry+ wynosi około tysiąca złotych. I telewizor ten, jest wart swojej ceny.

Zaś zupełnie inną sprawą jest cena, którą, za "taką" ilość, Cyfra+ nabyła.

Tu można się „rozpłakać” Cena ta – i tu się nie pomylę - wynosi nie mniej, jak dwieście i nie więcej, jak trzysta złotych za sztukę. Zaś Cyfrze+ mogę pogratulować odwagi marketingowej z telewizorem, pomysłowości i w końcu wspaniałej, co by tu nie mówić, promocji. Wielkiej promocji 2009 vis a vis 2010!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...