Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoń, i dopytuj się co się mogło stać. Ja telefonowałem do nich trzykrotnie, i za każdym razem mówiono mi co innego. Później się okazało, że za pierwszym i drugim razem do kuriera żadnego zgłoszenia nie wysłano chociaż zapewniano mnie, że tak. Dopiero za trzecim zgłoszono, i dokładnie dzień później otrzymałem smsa z datą otrzymania tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra za ten TV w hurcie dała mniej niż 700zł.

 

Wcale nie jest powiedziane że 700 w hurtowniach (np. abc data) ten telewizor kosztuje ~1100 zł netto rozumiem że oni kupili na pewno go taniej

 

Przy odbiorze TV dają aneks z karą umowną 800zł (brutto) więc myślę, że spokojnie zapłacili LG w okolicach 400-500zł/szt.

Marża na RTV dużych sieci handlowych (Euro, MM) jest w okolicach 30-50% 8) (oni nie kupują z hurtowni tylko bezpośrednio od producentów)

Teraz w sklepie internetowym da się kupić ten model nawet za 900 brutto z FV...

 

Obojetnie od tego ile Cyfre w hurcie kosztowal jeden odbiornik faktem jest ze pojedynczemu klientowi oferuje go za 1 zł oferujac przy okazji pakiety z kanalami HD, multiroomem i znizkami 50% na pierwsze 13 miesiecy umowy. Po zakonczeniu umowy odbiornik jest Twoj. A przede wszystkim to jeden z filarow oferty promocyjnej a nie oferta sama w sobie, wiec czemu od razu szukac haczykow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojetnie od tego ile Cyfre w hurcie kosztowal jeden odbiornik faktem jest ze pojedynczemu klientowi oferuje go za 1 zł oferujac przy okazji pakiety z kanalami HD, multiroomem i znizkami 50% na pierwsze 13 miesiecy umowy. Po zakonczeniu umowy odbiornik jest Twoj. A przede wszystkim to jeden z filarow oferty promocyjnej a nie oferta sama w sobie, wiec czemu od razu szukac haczykow?

 

Ale nic nie napisałem o haczykach, tylko o realiach cenowych na rynku RTV :mrgreen:

Odbiornik jest Twój od razu jak go odbierzesz (wcześniej podpisując umowę), a nie dopiero po zakończeniu umowy. Jest tylko dodatkowa kara - 800 zł, za zerwanie umowy przed czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie cyfra z tv prawie oszukała pisałem do nich cały czas pisali mi ze duzo maja zamówien i ze nie wiedza kiedy wysla ale kurier skatakuje sie 3 dni przed wysyłka no i napisałem do nich po 5 tyg to napisali ze był kurier ale nikt nie odebrał cały czas czekałem na telefon i na kuriera i co nic taki jest OPEK... W ogóle nie dzwonia teraz dokładnie w piatek napisali ze został ponownie wysłany mam nadzieje ze w poniedziałek lub we wtorek dostane ale wątpie... Dodam zamawialem 16 Listopada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś nie tak - do mnie przyszedł SMS od Cyfry z informacją, że w ciągu 3 dni kurier dostarczy mi telewizor, a następnie w dniu dostawy zadzwoniła do mnie miła pani z centrum logistycznego OPEK i umówiła mnie z kurierem na konkretną godzinę (przyjechał co do minuty). Na telewizor czekałem około 3 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, odbiornik jest twój w momencie otrzymania dodatkowo jeszcze faktury VAT zkupowej (oprócz umowy która przy kurierze podpisujemy) pocztą na kwote 1 zł. Faktura z C+ przyjdzie za ok 1,5 tygodnia po otrzymaniu odbiornika .

Na ICA nie ma nic o sprzęcie w postaci odbiornika TV na twoim stanie, tak jak o kartch, dekoderach i antenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wam moge pozazdroscic ja mam cały czas problemy cyfra dała mi numer do opka i co z tego jak opek nie udziela informacji na temat wysyłki tv z cyfry musze posiadac numer nadania i d... z tego wszystkiego. Zemna sie nikt nie kontaktował cały czas byłem przy fonie i ani smsa ani telefonu od kuriera...

 

A pisali ze kurier był u mnie opek to chyba najgorsza firma kurierska jaka znam taki sam przypadek miałem jak dawałem kompa na gwarancje nie mogli znajsc domu chociaz ze mieszkam na głównej ulicy i dom widac z ulicy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wam moge pozazdroscic ja mam cały czas problemy cyfra dała mi numer do opka i co z tego jak opek

Konsultant cyfry powinien podać Ci numer listu przewozowego, na podstawie którego możesz w OPEKu dowiedzieć się zarówno przez stronę jak i na inofolini co się dzieje z Twoją przesyłką. Ja dostałem tv po 3 dniach od awizowanej przez Cyfrę przesyłki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowe 20 listopada i tv jeszcze nie mam.. w piatek dzwonilem na CTA , konsultant powiedział , że tv został wysłany do kuriera , i że niebawem powinienem zostać poinformowany o dacie odbioru , zrobił sie poniedziałek, a owego powiadomienia nadal nie ma... coś czuje , że czeka mnie kolejny telefon do cyfry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nailz nie dostałem smsa , nie dostałem jakiejkolwiek wiadomości ,chociaż gość w opku mówił , że jezeli tv wyjechał faktycznie w piatek to dziś moge spodziewać sie kuriera , natomiast w opku moga udzielic mi wszelkich informacji jeżeli bede miał nr. listu przewozowego , a konsultant zaś twierdzi , że nie ma go w systemie ale tv wyjechał w piatek... paranoja .

 

ps. cyfra udziela takich informacji jak numer listu przewozowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowe 20 listopada i tv jeszcze nie mam.. w piatek dzwonilem na CTA , konsultant powiedział , że tv został wysłany do kuriera , i że niebawem powinienem zostać poinformowany o dacie odbioru , zrobił sie poniedziałek, a owego powiadomienia nadal nie ma... coś czuje , że czeka mnie kolejny telefon do cyfry .

Tak - jak pisałem w innym wątku - FIRMA SPEDYCYJNA się NIE WYRABIA. Ci, którzy podpisali umowę do 21 XI dostaną jeszcze przed Świętami , reszta z początkiem stycznia. Informacja potweirdzona u dystrybutora (dzwonili do OPEK'a).

 

Ja spokojnie czekam, Nowy Rok - Nowy TV! :wink:

 

Ktoś walnął hasło" zapuszkowany na 2 lata" - ciekawym czy mądrala jeden z drugim sami nie skorzystaliby z TAKIEJ promocji, gdyby mieli okazje...Zapomnieliście też o Multiroomie gratis przez 2 lata.

Poza tym śmieszą mnie te dywagacje ile to Cyfra dała za te monitory - w taki sposób myśląc, przez całe życie jesteście nabijani w butelkę: kupujecie ciuchy, samochody, sprzęt RTV, kompy - za wszystko przepłacacie średnio 50% jak nie więcej.

Cena telewizora w sklepie wynosi ok. 1000 zł i TO jest kwota, którą zyskujemy przez 2 lata co daje ok. 40 zł/m-c. Ja nosiłem się z zamiarem kupna do sypilani, ale z braku funduszy musiałem zakup odłożyć. Promocja Cyfry "spadła mi z nieba". Tyle.

 

Co do TV - ja księ sprawuje? czy kanały SD wyglądają dobrze? Pilot wygodny?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie cyfra z tv prawie oszukała pisałem do nich cały czas pisali mi ze duzo maja zamówien i ze nie wiedza kiedy wysla ale kurier skatakuje sie 3 dni przed wysyłka no i napisałem do nich po 5 tyg to napisali ze był kurier ale nikt nie odebrał cały czas czekałem na telefon i na kuriera i co nic taki jest OPEK... W ogóle nie dzwonia teraz dokładnie w piatek napisali ze został ponownie wysłany mam nadzieje ze w poniedziałek lub we wtorek dostane ale wątpie... Dodam zamawialem 16 Listopada...

 

Czyli cyfra Cię nie oszukała, tylko kurier nawalił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie wiem kto nawalił dzwonie do opka mówia ze nie udziela info o tv i mam pisac do cyfry o numer nadania cyfra odpisuje ze nie ma takiej informacji to jest paranoja niech juz ta cyfra sobie ten tv wezmie mam tego dosc kur.. ile mozna napisałem im ze sa beszczelni i najgorsza firma jaka znam cyfra to jedno wielkie gó.... a wam to tylko tak jak pisałem pozazdroscic tym bardziej ze z wami sie kontaktowali a mnie olewaja jak sie da.

 

Tylko wku.... sie na nich. Serio ale pierwszy raz spotkałem sie z taka obsługa jak i kuriera tak i cyfry szkoda pisac... Czekam 6 tydzien i sie nie doczekam jak by były jakies prawa konsumenta to bym ich podał do sadu ze nie wywiazuja sie z umowy i olewaja mnie.

 

Nie wiem jak wy ich mozecie chwalic to jest porazka taki smietnik maja ze nie wiedza co sie dzieje koło nich...

 

A najbardziej mnie wkur...ja jak pisza ze 3 dni sie kurier skatakuje to chyba jedna wielka sciema zero dzwonienia zero smsow jak i zero kontaktu jakiegos jak i opek tak i cyfra jest winna za smietnik i pisanie głupot... Jak ktos nie wie oco chodzi to chodzi o to ze podobno był kurier u mnie ale jak widac zero kontaktu. Chociaz ze cały czas w domu byłem i czekałem jak głupi tak i do teraz czekam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie miesiąc temu, 21 listopada 2009 podpisaliśmy nową umowę z CYFRĄ+, w której:

- mieliśmy otrzymać TV

- dekoder z dyskiem twardym (jest on uzwględniony w naszej umowie)

 

Po miesiącu nie otrzymaliśmy ani TV, ani dekodera, na który podpisaliśmy umowę :!::!::!:

 

Na telewizor mieliśmy czekać kilka, kilkanaście dni. Teraz mówią, że w tym roku, to napewno go nie dostaniemy :!::!::!:

Dekodera nie chcą nam wymienić inni dystrybutorzy, niż ten u którego podpisywaliśmy umowę :!::!::!:

 

:censored::censored::censored:CYFRO+ !!! Czujemy się zawiedzeni !!! :censored::censored::censored:

 

 

W związku z tym nawet nie wiemy nawet czy w ogóle otrzymymy ten telewizor (bardzo nam na nim zależało) !!!

 

CYFRA+ nawet nie informuje nas SMS-em, kiedy otrzymamy TV, a obiecali nas informować !!!

 

Może być tak, że ta promocja to jakieś oszustwo ze strony CYFRY+ i TV wcale nie dostaniemy !!!

 

Nowym abonentom radziłbym się wstrzymać z podpisywaniem umowy, bo sami widzicie jak to u nas wygląda !!!

 

Zero informacji od CYFRY+, zero telewizora, NIE MA NIC !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze.

Na forum wymieniamy poglądy na tematy nas interesujące.

Ale wypowiedzi na temat, że komuś się coś nie podoba są żałosne.

Może Ci dyskutanci założą sobie forum, na którym będą rzucać mięsem

na wszystko i wszystkich. Kultura jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Nie obchodzi większości to, że jakiś nieudacznik i oszust jeszcze nie otrzymał tv,

gdyż wszyscy normalni wiedzą, że dostaną lub już dostali. Gdzie są admini z tego forum?

Zamienia się ono w śmietnik.

pas :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder macie odebrać u przedstawiciela C+ - nie jest określone u którego. Ja odebrałem dekoder w momencie największej "zapaści" - tzn. PVR HD 250 GB "już nie było" a PVR HD 500 GB było jeszcze niepotwierdzoną plotką. Wystarczyło zadzwonić do kilku dystrybutorów i podjechać do tego, który dekoderem dysponował - w Rzeszowie dekoderów nie było wcale, znalazłem je natomiast w Sędziszowie Małopolskim i tam przy okazji podjechałem po tunerek.

 

Telewizor dostaniecie na pewno - problem tkwi najprawdopodobniej po stronie firmy kurierskiej Opek.

 

Wystarczy zadzwonić do C+ i dowiedzieć się o status zamówienia na telewizor - dostaniecie numer listu przewozowego (jeżeli telewizor już wyszedł do firmy kurierskiej) lub informację o tym, kiedy zamówienie zostanie zrealizowane.

 

Wystarczy trochę pomyśleć i wykonać kilka telefonów, zamiast niepotrzebnie się denerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder macie odebrać u przedstawiciela C+ - nie jest określone u którego. Ja odebrałem dekoder w momencie największej "zapaści" - tzn. PVR HD 250 GB "już nie było" a PVR HD 500 GB było jeszcze niepotwierdzoną plotką. Wystarczyło zadzwonić do kilku dystrybutorów i podjechać do tego, który dekoderem dysponował - w Rzeszowie dekoderów nie było wcale, znalazłem je natomiast w Sędziszowie Małopolskim i tam przy okazji podjechałem po tunerek.

 

Telewizor dostaniecie na pewno - problem tkwi najprawdopodobniej po stronie firmy kurierskiej Opek.

 

Wystarczy zadzwonić do C+ i dowiedzieć się o status zamówienia na telewizor - dostaniecie numer listu przewozowego (jeżeli telewizor już wyszedł do firmy kurierskiej) lub informację o tym, kiedy zamówienie zostanie zrealizowane.

 

Wystarczy trochę pomyśleć i wykonać kilka telefonów, zamiast niepotrzebnie się denerwować.

 

Tak tylko dodzwon sie do nich na fona juz wydałem 100 zł za to 100 zł mógł bym sobie zapłacic 2 mc takze nie ma tu o czym gadac a cyfra i tak nie posiada informacji na temat numeru zamówienia mi tak napisali...

 

Ja mysle jak sie da dzwonie gdzie sie da pisze gdzie sie da i nic z tego i nie dziwie sie ze nie jestem tylko ja pierwszy...

 

A co do wypowiedzi wchpa do czego słuzy forum jego znaczenie bo mi sie wydaje ze do pytan, zażalen, ostrzezen i głupich ludzi co pozjadali wszystkie rozumy. Forum nalezy prawie do wszystkiego i lepiej nie które osoby ostrzec ze tak cyfra robi niz ktos zamówi i bedzie takich ludzi co raz wiecej... I wiecej narzekania. A tam ciekawe jak wy byscie sie poczuli jak by wam zalezało na tv albo jak tv poszedł by jako prezent na swieta jak byscie sie poczuli ??? Raczej tak samo jak ludzie którzy nie dostali tv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że tak łatwo nagle wysłać 100 tyś TV w ciągu krótkiego czasu ? Obecna promocja C+ przypomina czasy wejścia C+ na rynek gdzie także brakowało sprzętu. Popyt na tą promocje okazał się o wiele większy niż podaż.

A co do dekodera jakbyś był na tyle sprawny wszedłbyś na stronę C+ i zobaczył, że nie każdy punkt C+ oferuję wymianę sprzętu. Da się tam tylko podpisać umowę jakby choćby punkt w salonie Vobis. A na stronie C+ jest to wszystko opisane w punktach dystrybucyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...