Skocz do zawartości

Echostar HDS-400E


Kiciak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kjo

Przecież listę możesz sobie ustawić na nowo , bez problemu ustawiasz kanały na listach ulubionych od 201 wzwyż .

Mam tak ustawione już dość długo i nic się nie zmienia . Poniżej masz link do strony z opisem ustawiania .

viewtopic.php?f=7&t=12138&start=345

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale po każdym wyłączeniu dekodera trzeba się przełączać na listę ulubione co jest trochę u[beep]liwe ;) Co do pytania o wyłączanie to wyłączany jest kilka razy dziennie więc to nie to. Co ciekawe przy familijnym jeszcze kilka dni temu miałem Kino Polska więc może CP o mnie zapomniał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie przełączania na ulubioną listę kanałów . Tu wystarczą dwa kliknięcia :

1. raz klikamy na przycisk zielony - wyświetlają się listy ulubione

2. najeżdżamy na swoją listę i klikamy ok. i mamy swoją listę kanałów

Dosłownie 4 sekundy ustawiania , a swoją drogą i tak po włączeniu tunera bardzo rzadko pozostajemy na kanale oglądanym z dnia poprzedniego .

Dla maruderów każdy powód jest dobry do narzekań .

Ps. Nie kieruję tych słów do Ciebie . Bez obrazy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Co ciekawe przy familijnym jeszcze kilka dni temu miałem Kino Polska więc może CP o mnie zapomniał ...

 

Kino Polska w ramach otwartego okna przy pakiecie Familijnym będzie dostępne dopiero od 15 listopada do 15 grudnia. Natomiast Animal Planet HD i Discovery HD Showcase dostępne będą dopiero w grudniu w ramach otwartego okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na te nieczytelne znaki pomaga przywrócenie ustawień fabrycznych. Wiadomości które otrzymałeś zostaną wyczyszczone a następna już przyjdzie czytelna.

Dla mnie problemem jest samo otrzymywanie takich wiadomości. Podczas oglądania filmu nagle wyświetla mi się cała strona reklamy dwutygodnika i nie mogę z tym nic zrobić, bo potwierdzenie w postaci "OK" pojawia się po kilkunastu sekundach. Nie widzę wtedy wyświetlanego obrazu tylko tą marną reklame, oczywiście pojawia się wtedy kiedy akurat coś ciekawego się dzieje na ekranie a nie podczas reklam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No chyba nigdy... jakby nie dziadowskie zasilacze w Samsungach to były to fajne tunerki. Sam się czaję na wersję HD. Przymierzałem się po niepowodzeniu z dziadostwem zwanym HDS400E do Sagema ESI88 ale okazuje się, że badziewia ciąg dalszy... Chyba przyjdzie kupić jakiś tunerek ze średniej półki i CP pre paid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, ja mam problem tego typu, na echosiu ustawione 2 satelity Hotbird jako satelita 1szy i Astra na parametry odbioru TV Trwam, jako satelita 2gi, instalacja antenowa ... w zasadzie dwie, Hotbirda ciagnie z anteny polsatowskiej natomiast Astre z dodatkowej anteny o srdnicy 90 cm ktora mam w poblizu (jest to antena obslugujaca Cyfre + w innym pokoju), na tej drugiej antenie mam oczywiscie zeza Hotbitd na Cyfre +, Astra na Cyfrowy Polsat. 1 i 2 antena w zasadzie Astra z drugiej anteny jest podlaczona do 1szej poprzez przelacznik diseqc a z tego kabel do echosia. Moj problem polega na tym iz co jakis czas gina mi kanaly na echosiu, m.in tvp2, kino polska, kanaly z bajkami, a takze nie mam odbioru Astry, nie wiem czym to jest spowodowane, byl wzywany instalator, ktory sprawdzal poprawnosc ustawienia anteny, a te byly ustawione dokladnie na odbior danych satelit, Wymien przelacznik diseqc, na nowo wyszukal kanaly wszystko wrocilo do normy, po 3 m-cach znowu ta sama przygoda, znowu ten sam instalator, zostal wymieniony konwerter przy Hotbirdzie, mijaja 3 m-ce znowu problem. Prawde mowiac juz zglupialem ... nie wiem w czym tkwi przyczyna zainkow kanalow, skoro antena jest dobrze ustawiona, instalator nawet pokazywal poziom i jakos sygnalu w dekoderze i rzeczywiscie byl sygnal dobry na Hotbirda jakos powyzej 60%, natomiast na astre 47 %. Jestem juz glupi wstyd wolac mi instalatora ... pomozcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup monoblock i załóż na talerz 90 cm ( na ten od Cyfry ) podłącz do Echostara i masz po problemie , kanały z ASTRY i Hotbirda , a do Cyfry podłącz talerz z CP .

Do monoblocku musi być talerz co najmniej 80cm . Wydatek około 50 zł. i spokój na kilka lat , a wszystko zrobisz sam , bez pomocy pseudo-mechanika i zaoszczędzisz na portfelu .

Albo załóż jeden monoblock twin na talerzu 90cm i podłącz dwa tunery do jednej anteny .

Link do monoblocka twin , możesz wybrać inny :

http://www.hollex.pl/konwertery-lnbs/mo ... n-gt-tmo40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...