Skocz do zawartości

Echostar HDS-400E


Kiciak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A możecie polecic jakiś kabel dobrej jakości na którym nie ma tych efektów specjalnych? Bo z tego co patrze to w opisach wszystkich kabli widnieje informacja o wysokiej jakości, ten który kupiłem razem z dekoderem był określony przez sprzedawce jako bardzo dobry, ma pozłacane końcówki itd a trzaski występują :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam kabel HDMI firmy ART: Wysokiej jakości cyfrowy przewód audio-video przeznaczony do transmisji wysokiej jakości obrazu i dźwięku, pozłacane końcówki, metalowa obudowa, HDMI 1.3 19pin męski / 19 pin męski, wykonany z beztlenowej miedzi. Cena ok 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym dekoderem. Mianowicie, podczas oglądania dekoder pokazuje puste komunikaty o kodzie 6824. Jest to ponad 10 razy dziennie. Czasem te wiadomości są całkiem puste, a czasem jakiś zwariowany znak typu &, czy $ czy czasami #... Na początku problemem były te komunikaty, jednak po jakimś czasie pilot przestawał działać. Raz działa, a za sekundę już przestaje i tak na okrągło. Baterie zmienione - to samo. Pilot jest na 100% sprawny. Dzisiaj byłem w Punkcie Cyfrowego Polsatu (tam jak zwykle wszystko działało) wróciłem i znów to samo... Co ja mam w ogóle z tym robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bzdury gadasz. Jakby nowe dekodery miały nie mieć możliwości układania list ulubionych kanałów to od razu by tak było. Nie zdziwię się jeśli za jakiś czas CP wprowadzi możliwość układania list w dekoderze Mini, bo chyba nic nie stoi na drodze, aby taki krok poczynić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP głównie dąży tylko do tego aby kilka kanałów "Dla abonentów" było na stałej pozycji (problem z infolinią-jakby każdy klient miał ten kanał gdzie indziej to weź zgadnij gdzie, albo np w ogóle i wtedy aktywacja karty jest niemożliwa). A co do kolejności np. Polsat na 1 pozycji to chyba normalne że tak chcą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu w menu czasami mam stuki w głośnikach od tv (cykliczne mniej więcej co sekundę). Podobne się pojawiają przy przełączaniu kanałów, ale też nie zawsze. Też tak macie? Połączenie przez HDMI, soft 201P

 

Rozwiazałem problem stuków, które występowały przy włączonym menu i przy wyciszonym dźwięku. Okazało się że po wyłączeniu opcji Dolby Volume w tv zjawisko nie ma miejsca. Wymiana kabla nic nie dała. Ktoś wie o co chodzi z tą opcją? co ona daje? i co trace po jej wyłączeniu? Telewizor Toshiba Regza 42ZV635G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, wszystkich.

 

Dzisiaj w nocy Polsat zmienił szatę graficzną softu w w/w dekoderze, Niestety razem z tą zmianą kanały FTA, które miałem zapisane na kanałach od 200 zostały przeniesione na miejsca od 500 w górę i za Chiny nie mogę przenieść ich z powrotem na stare miejsce. Wiem że wcześniej tak było, że jak je tam zostawiałem to przy każdej aktualizacji leciały w kosmos. Wie ktoś jak przenieść te kanały z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak było

 

cc443a9d67bace6e.jpg

 

tak jest

 

kjo8994.jpg

 

zasadniczo oprócz belki niewiele się zmieniło, z tego co zauważyłem to wreszcie w EPG wprowadzili półprzeźroczyste tło i przewijając kanały nie przełącza ich w tle.

 

 

Na liście ulubione 1 udało mi się wstawić te programy na miejsce ale nie mogę zmusić dekodera żeby korzystał z tej listy, za każdym razem muszę ją wybierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...