Skocz do zawartości

Echostar HDS-400E


Kiciak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Błąd 09 oznacza, że wygasły uprawnienia na karcie, trzeba włączyć dekoder na kanale dla abonentów i poczekać ~2h. Jeśli dekoder był dłuższy czas nieużywany należy pozostawić dekoder na kanale Dla Abonentów lub innym z częstotliwości 12284H i ponowić sygnał przez infolinię CP lub ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft ten już wcześniej został udostępniony, właściwie to nie wiem dla czego dopiero dziś wam się oprogramowanie zaktualizowało :shock: z tego co wiem to soft ten został udostępniony w poniedziałek.

 

9 czerwca pojawilo sie to oprogramowanie i bylo przeznaczone dla dekoderow ktorych numer modulu zawiera sie w przedziale 16 9526 9357 71 – 16 9527 9847 51. Natomiast od 16 czerwca jest dostepne juz dla wszystkich dekoderow HDS-400E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj trochę wolnego czasu i pobawiłem się trochę tym pudłem po zmianie softu. No i stało się... jeszcze gorzej spier... :censored: niż było. Na starym sofcie z tunerem nie miałem żadnych problemów. Powtarzam ŻADNYCH!!! Tylko, co zmienili soft i zaczyna się [beep]... :censored:

1. Podczas przeglądania kanałów na liście, tuner potrafi się zaciąć i przez kilka sekund nie reaguje na pilota (dioda na przednim panelu sygnalizuje że pilot działa).

2. Tuner zgubił główną listę kanałów CP. Lista zaczynała się od nr 3xx, przy czym pojawiły się tam w przypadkowej kolejności kanały CP. Lista od nr 502 pozostała. Po kilkunastu sekundach główna lista CP powróciła.

3. Dodane ręcznie kanały Filmbox HD oraz Eurosport HD (11.278 V), po jakimś czasie znikają z listy.

Na razie tylko tyle "ulepszeń" zauważyłem. Podejrzewam jednak, że to dopiero początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawcie sobie swoją listę ulubionych od 201 i macie po kłopocie .

Wszystkie kanały mam od 201 i na listę podstawową wcale nie wchodzę bo nie mam po co .

Kanały mam ustawione

201 - TVP1

201 - TVP2

203 - Polsat HD

204 - Polsat

205 - Polsat 2

206 - TV 4 itd.

Gdy nie znałem lepiej tego tunera to też narzekałem na listy ulubionych , ale teraz jak widzę jakie są możliwości z listami ulubionych , zmieniłem zdanie na temat w/w tunera . Jedyna różnica między tym tunerem , a Samsungiem H-370G ( chodzi o listy ulubione ) to taka że teraz mam kanały ustawione od numeru 201 na każdej liście .

A co najważniejsze , nie mam na swoich listach komunikatu ,, kanał nie dostępny ,, i nie mam kanałów z domowej wypożyczalni , po prostu nie przeniosłem ich na listy ulubione .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...