Skocz do zawartości

Echostar HDS-400E


Kiciak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to wina konwertera... kiedyś miałem przypadek że klientka przychodziła do mnie co 3 dni... i mówi ze lipa. kazałem jej wezwać techników... i okazało się ze coś z konwerterem jest nie tak i teraz jest bardzo zadowolona. Jak masz skąd zmontować wymień sobie konwerter na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że nie jest się samemu w swoich opiniach! PAnowie, spójrzcie na moje wcześniejsze posty. To raczej nie ma nic do rodzaju kabla. Jak pisałem, sprawdziłem z 4 dekodery. W domu ale przede wszystkim w punkcie CP-tam też wszystkie przycinały! W instruckji zanlazłem info , że w ogóle ten dekoder ma wyjście HDMI 1.2! To jakieś stare standardy chyba! Wszystko co z polsatu jest jakieś zacofane. No tak to mi zaczyna wyglądać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację jeśli chodzi o błąd przy przełączaniu z kanału 81 na 84. Wczoraj jak sprawdzałem tę sprawę to przełączałem szybko przyciskiem "channel up" o trzy pozycje w górę, a Wam chodzi o wybranie kanału klawiszami numerycznymi - w takim przypadku rzeczywiście na ekranie pojawia się komunikat "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polak-2005 Jeżeli podpisałeś nową umowę na ten dekoder, to w ciągu 10 dni od daty podpisania umowy możesz ją rozwiązać. Gdzieś w necie widziałem w sklepie on-line Samsungi DSB-H370G w cenie 169zł. Możesz taki tunrek kupić i na niego podpisać nową umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z konfiguracją tego tunera . Mam antenę 80 cm. i monoblock na Astrę i Hotbird .

Nie mogę zainstalować obu satelit .

Hotbird -- LNB 1 - potr 1

Astra -- LNB 2 - potr 2

DiseqC 1..4 , Uniwersal LNBF na Hotbird i Astrę .

Sygnał pokazuje mi z dwóch satelit ( widzi Astrę i Hotbird , kółka zielone ) , gdy wcisnę szukaj - wyszuka kanały , ale po wyjściu z menu tuner pokazuje ,, brak sygnału ,, i nie ma żadnego kanału .

Gdy zainsatluję sam Cyfrowy Polsat ( bez opcji -- Wszystkie -- satelita Astra ustawiona na -- Brak -- ) to sygnał jest i są kanały , ale tylko pakiet Cyfrowego Polsatu ( bez reszty FTA ) , następnie wyszukuję z Astry ( Hotbird ustawiony na -- Brak -- ) i mam kanały z Astry , ale bez wszystkich FTA z Hotbirda . Gdy chcę przeszukać cały Hotbird , tuner przeszuka i po wyjściu z menu pokazuje brak sygnału na wszystkich kanałach . Już zgłupiałem .

Na tej instalacji idealnie odbierają Samsung i Echostar . Na Samsungu pokazuje 90% , a na Echostarze 717 moc sygnału jest 90 góra i 80 dół .

Czy ktoś już miał takie problemy z tym tunerem , jeżeli tak to jak je rozwiązał ? .

Obecnie oglądam na tym tunerze tylko kanały z pakietu Cyfrowego Polsatu . Proszę o sugestie i porady .

I jeszcze jedno -- chodzi o paski mocy i jakości sygnału , w tym tunerze są do góry nogami ( odwrotnie jak w Echostarze ) jak jest u Was .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ten tunerek może współpracować z diseqc 4/1? Dołożyłem do mojej instalacji trzeci konwerter + diseqc 4/1 i lipa tuner podczas dodawania trzeciego satelity uparcie przestawia się na innego satelitę i zmienia nr portu na nr 2 w związku z tym cały czas są tylko dwie satelity :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak chcesz odbierac kanaly HD to wez Echostara a jak SD to zostan przy Samsungu. Ale echostar naprawde jest bardzo dobry tak i jak samsung. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym układaniem kanałów? Ten sam myk co w pozostałych Echostara, że z transpondera bazowego się wyszukuje i od 201? Kusi mnie ten Echo, ale z drugiej strony czy nie lepiej wynegocjować 12 miesięczną umowę z tym samsungiem co mam i zamiast 4 mies all oferty, to np 6 mies darmo relax mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...