Skocz do zawartości

Echostar HDS-400E


Kiciak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Wielki szacun dla CP za poprawe softa :brawo: , oby tak dalej. :mrgreen:

 

+ zaden pilot nie dziala na echostarze

+ na kanalach HD nie pojawia sie brak sygnalu

 

Jak narazie minusow nie ma, ten dekoder jest wypasiony. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam też to cudeńko i denerwuje mnie(jak chyba każdego) podczas szybkiego przezucania brak sygnału...gdzie sprawdzic czy mam już nowe oprogramowanie 104P?

Aczkolwiek da sie zauważyć szybsze wskakiwanie kanału podczas wybierania numeru z pilota kanału...nowy wyglad ramki z kanałem i nastepnym programem to calkiem fajna sprawa...

Narazie to tyle mam go 2 dni i działa bez problemu zobaczymy jak bedzie dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad zmianą mojego EchoStara 717 na model HD, czy może mi ktoś powiedzieć czy wraz z nowym softem (104p) powróciła możliwość pełnego tworzenia list ulubionych kanałów (tak jak w moim ES 717) czy dalej pierwsze 200 jest przypisanych na stałe?

Druga sprawa - czy komuś z ostatnio przedłużających umowę lub tym którzy podpisali nową udało się dostać pakiet Familijny z pakietem HD?

jak patrzyłem to niby w konfiguracji pakietów (zakładka "sprawdź zawartość pakietów") na stronie www jest możliwość wyboru kanałów HD do PF natomiast w panelu zamawiania usługi kanały HD są niedostępne i nie ma możliwości wyboru dekodera HD do PF (dopiero w wyższej opcji pojawia się możliwość wyboru kanałów HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@lars79

1. Nie ma mozliwosci ukladania wlasnej listy.

2. Nie wiem jak jest z pakietem familijnym ale ja mialem familijny i relax mix i bez niczego dostalem pakiet HD za free na 3 miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiazując do problemu z sygnałem hdmi to zauwazyłem , ze brak sygnału jest tylko wtedy gdy wyłacze tv oraz tuner do stanu standby i włącze je ponownie. Kiedy wyłącze tuner do standby (nie wyłączając tv )i włacze tuner ponownie to sygnał Hdmi jest. Muszę po prostu po zakończeniu oglądania wyłączać tv i tuner całkowicie z sieci. Trochę to uciązliwe bo za kazym razem gdzy chcę oglądać muszę najpierw właczać cały zestaw przyciskiem na listwie zasilającej a po skończeniu ogladania wyłaczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co z tego że poprawili wam piloty i inne [beep]erele jak nadal nie zrobili tego co najważniejsze, nadal brak możliwości ustawienia listy Ulubionych pod siebie !!!!!!

jeśli odpowiada wam że CP za was decyduje co i gdzie macie oglądać to gratuluję, bo ja odesłałem ten [beep].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam mam ten dekoder echostara i tv LCD FUNAI LT6 19CALI hd ready i problem z hdmi jak kolega lukasx2 hdmi raz działa a drugi raz nie działa w sklepie sprzedawca sprawdzał z tv lcd thompson hd ready i śmigał bez problemów na hdmi widocznie soft echostara gryzie się z tv FUNAI jednym słowem fatalnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam dekoder echostara HDS-400E. Mam dość nietypowy problem z odbiorem kanałów z tego dekodera.

Podczas oglądania obojętnie jakiego kanału obraz przycina się na ułamek sekundy, szarpie tak jakby na chwilę była stop klatka. Trwa to bardzo krótko. Panowie z serwisu cp stwierdzili, że to wina sygnału. Wymienili ni ramię przy antenie na dłuższe ponieważ z bloku wystaje gzyms no i to ich zdaniem było powodem tak złego odbioru. Jakość i moc sygnału faktycznie poprawiła się i jest na poziomie 71 i 72 % po ustawieniu miernikiem (ponoć tyle maksymalnie da się wycisnąć) Niestety problem pozostał. Kanały dalej się przycinają Może to wina dekodera. Proszę o radę i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pewien problem otóż gdy oglądam jakiś kanał na mojej liście ulubionych i wyłączam dekoder to po włączeniu pojawia mi się komunikat "Lista-kanał niedost" by oglądać ponownie kanały muszę przełączyć na listę główną. Czy u was też występuje taki problem? Jak się z tym uporać?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pewien problem otóż gdy oglądam jakiś kanał na mojej liście ulubionych i wyłączam dekoder to po włączeniu pojawia mi się komunikat "Lista-kanał niedost" by oglądać ponownie kanały muszę przełączyć na listę główną. Czy u was też występuje taki problem? Jak się z tym uporać?

 

Mam dokładnie ten sam problem i wątpię, żeby szło go jakoś rozwiązać przy obecnym oprogramowaniu. Ja poradziłem sobie z tym troszkę inaczej. Kanały od numeru 502 poukładałem według własnego widzi mi się :) Szkoda, że nie da się od 501, ale lepsze to, niż ten polsatowski bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTEK W. napisał(a):

Miałem swoją od 201(1,2, itd) ale po aktualizacji lsty przez CP moja lista uległa destrukcji( wiedziałem że tak moze się stać), układanie swojej od 502 nie podobało mi się-

1 na 2-ce 2 na 3-ce itd.

Od 201 na liście głównej czy ulubionej?

Czyli mam rozumieć, że każdorazowa aktualizacja listy kanałów przez Polsat wiąże się z usunięciem wszystkich kanałów dodanych ręcznie na liście głównej? Jeśli dobrze pamiętam, to ktoś pisał o usuwaniu kanałów w modelu DSB-7200, ale po aktualizacji oprogramowania, a nie listy kanałów.

Jak to jest u innych osób?

edit:

Odnalazłem ten post:

W 7200 można dodawać swoje kanały z kilku różnych satelitów. Kanały te można umieszczać i dowolnie sortować na liście od numeru 201 do 500.

Dokładnie tak samo jak w DSB-717.

Lista kanałów podzielona jest na trzy grupy:

Numery 1-200 – kanały Cyfrowego Polsatu, z którymi nic nie można robić

Numery 201-500 – kanały wyszukane przez użytkownika, które użytkownik możne dowolnie przestawiać, nie ma do nich dostępu CP i nie może ich modyfikować.

Numery 501-... – inne kanały, które użytkownik może sam wyszukiwać, ale te kanały mogą się zmieniać bez woli użytkownika. Np.. gdy CP aktualizuje listę podstawową to czyści kanały od 501 w górę i zaciąga swoje.

A wie może ktoś jak dodać własne kanały od nr 201 na liście głównej? Jest w ogóle taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA.W lutym wymienili mi dekoder z 7200hd na 400E. Kurier przywiósł zabrał stary i było ok.7.03.2010 kupilem kino domowe Panasonica SC-PT870.Chciałem podłączyć dżwięk kablem optycznym .Okazało się że w dekoderze jest uszkodzone gniazdo ,brak osłonki i przewód nie trzyma się.Przewód sprawdziłem z kinem z i jest ok.Byłem APS oddac dekoder do naprawy gniazda przyjeli dali zastępczy ,ale powiedzieli że może być moja wina .Jak zwyle wszystko na klijenta że jest uomkiem nie umie wtyczki wsadzic.Jeśli obciążą mnie to będe pisał reklamacje do CP.Uczulam jak ktoś dostanie dekoder to niech sprawdza gniazda.Może ktoś wie ile skasują w serwisie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...