Skocz do zawartości

Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie wcześniejsze informacje na temat obecności kanału COMEDY CENTRAL w Cyfrze+ sprawdziły się. Jak podaje oficjalny komunikat platformy COMEDY CENTRAL będzie dostępny na kanale 36 w miejsce kanału BBC PRIME, który zakończył emisję w Polsce. Kanał będzie dostępny od 29.01.2008.

 

Źródło: plansza informacyjna na kanale 36 CYFRY+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Łapu-Capu się nada. Już nie chciało mi się pisać sprostowania, jasne, że każdy może się pomylić, ale nie aż tak bardzo.

 

adrian 18: Po Pierwsze Karol nie jest Moderatorem! A po drugie: Myślisz dobrze, piszesz źle(chyba, mam nadzieję, że nie myślałeś, że kanał się kupuje tak jak ja to odebrałem po odczytaniu Twego posta).

 

No, ale dobra, wracajmy do tematu i nie róbmy już więcej OT, bo wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie cyfra dolacza a CP?? Chyba nie, on juz obiecal kiedys jakis komediowy i dop HBO Comedy . Ktos pamieta nazwe tamtego kanalu co mial byc ?? Zdaje sie, jakos w tym terminie co TVN24 :D Nawet wtedy co CP ma dolaczyc przysylali abonentom .Aby my wybrali i prowadzili badania i dodali TVN24 a ten Komediowy . NIe i sluch zaginal po kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CYFRY + jest już oficjalny komunikat o kanale COMEDY CENTRAL, dodatkowo komunikat z małym błędem, oto fragment:

 

COMEDY CENTRAL – ZNANY KANAŁ KOMEDIOWY W CYFRZE+

 

Od 29 stycznia 2008 do oferty platformy cyfrowej CYFRA+ dołączy nowy kanał komediowy Comedy Central. Dostępny będzie na pozycji 48. w pakietach Podstawowym, Komfortowym i Prestiżowym.

 

Źródło: cyfraplus.pl

 

Mianowicie błąd jest następujący kanał pojawi się pod nr 36 a nie 48 - chyba że ja się mylę i jutro rano lista numerów kanałów ulegnie zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że to zależy od polityki firmy - VIACOM, po prostu rynek niemiecki jest traktowany przez firmę w inny sposób, choć przecież też za prawa do seriali należy płacić zwłaszcza, że przekaz emitowany jest na całą Europę, może to taki długi okres promocyjny, chociaż NICK też jest niekodowany myślę, że to zależy od danego rynku - Niemcy postrzegane są jako spora liczba kanałów FTA). Ale niech się jeszcze ktoś wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że tam reklamodawcy są w stanie wydać dużo więcej pieniędzy niż u nas. I myślę, że dla porównania - jeśli u nas w Comedy Central reklama kosztowałaby w dowolnym czasie np. 1000 zł, to tam będzie kosztować już 10000 zł. Dlaczego? Kanał musi być dochodowy, a przede wszystkim utrzymać trasnponder analogowy, który jest dość drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...