Skocz do zawartości

Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
A czym się różni wersja w n-ce od tej z Cyfry+?

Są inne SIDy (30 i 10) i PMT (130 i 1033).

Wersja Sid 10 nadawana jest 3 systemowo/S2,Conox i Cryptoworks/i na nim nie działa mi EPG natomiast wersja z 30 Sid nadawana jest tylko w S2 i przy której działa mi EPG z aktualnymi programami.Więc @james_b jest różnica i jak dla mnie nie mała.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie EPG ściąga się na kanały z całego transpondera, wejdę np. na MTV Polska i po chwili mam EPG dla wszystkich kanałów nadawanych z danego transpondera i jakoś dla CC nie mam. Może ktoś potwierdzić, że ma EPG na Comedy Central?

 

PS. Pisze się "Conax" a nie "Conox" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james_b jak miałem ustawiony CC/10 Sid/przed włączeniem go do oferty Cyfry to EPG działał ale po włączeniu go do C+ wyświetlało się "brak informacji" a w przeszukaniu z innego kanału w ogóle nie pokazywał tego kanału.Dopiero po zamianie SID z 10 na 30/pozostałe parametry są te same/EPG działa prawidłowo.Więc jak masz możliwość zmień sobie Sid z 10 na 30 i powinno być ok.Ja mam Kena /swojego/z oprogramowaniem alternatywnym więc mogłem sobie zmienić bez problemu.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kolejny dobry serial, wkrótce na Comedy Central:

 

Jeden z najgłośniejszych seriali komediowych ostatnich lat, doceniony przez widzów i ekspertów międzynarodowej branży filmowej - serial "Biuro" (tytuł oryginalny "The Office") od kwietnia emitowany będzie w Comedy Central.

 

Amerykański serial "Biuro" realizowany jest od 2005 roku do dziś (NBC emituje obecnie jego czwarty sezon). Jego fabuła opowiada o perypetiach pracowników biura regionalnego firmy papierniczej Dunder Mifflin w Scranton w Pennsylwanii. Kierownikiem jest ekscentryczny i samolubny Michael Scott, który sądzi, że jest najzabawniejszym i najrówniejszym szefem na świecie, a którego obiektem niewybrednych żartów jest cicha, lecz czarująca recepcjonistka Pam Beesly.

 

Serial jest mało znaną w Polsce krzyżówką sitcomu z paradokumentem (mockumentary). Od 2005 roku do dziś serial był nominowany aż 44 razy do nagród światowego rynku filmowego zdobywając statuetki m.in. nagrody Emmy, Złotych Globów, American Cinema Editors, Image Awards i Televison Critics Association.

 

Telewizyjna premiera serialu "Biuro" - w Comedy Central od 16 kwietnia 2008 roku, w każdy wtorek, środę i czwartek o godz. 22. Powtórki: piątek, sobota i niedziela o godz. 23.15.

 

Źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wydaje mi się, że EPG na CC jest również zawarte na innym transponderze, gdyż jest z nim problem zwłaszcza wieczorem. Często mam "brak EPG", a po przełączeniu na kanał wcale nie chce się wczytać - jest dopiero na 2 w nocy. Można jeszcze przełączyć się na kanał z n-ki Initial, ale to nie jest rozwiązanie dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także o tym mówię i oświadczam, że nie mam tego z niewiadomego powodu :/ Ogólnie na sprzęcie, który obsługiwał to "inne" EPG też nie miałem Comedy Central, kilka miesięcy temu jeszcze miałem EPG, a od jakiegoś czasu już go nie posiadam.

Spróbuj usunąć wszystkie kanały z tego transpondera i przeskanuj całego satelitę lub transponder jeśli masz taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie to irytuje :evil: . Do końca 2007 roku n miała wyłączność na Comedy Central przez co CP i Cyfra+ nie mogły go dołączyć do swojej oferty. Na początku 2008 roku pisano w mediach, że z racji iż n wygasła wyłączność to niebawem Cyfra+ i CP dołączą CC do swoich ofert - i wtedy się ucieszyłem. Jednak do dnia dzisiejszego w CP tego kanału nie ma i jakoś chyba się nawet nie zanosi na to by w najbliższym czasie miał się pojawić. Cyfra+ bardziej się postarała bo kanał zaistniał w ofercie. A my abo CP jak długo będziemy jeszcze czekać na CC :?::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...