Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Poland napisał(a):

Właściwie to ma być integracja także z kanałem Red Carpet TV gdyż programy z anteny tej stacji też zawitają do CTV9. 

Z tą różnicą, że Red Top pójdzie prędzej czy później do odstrzału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek79 ja się zastanawiam kto pisze te artykuliki dla Wirtualnych Mediów, bo napisali że start CTV9  będzie we wtorek 18.marca, a to nie prawda bo 18.marca to będzie poniedziałek, bo jutro mamy dzień przestępny 29.luty więc marzec zacznie się 1 w piątek a WM chyba nie wie że co 4 lata luty jest o 1 dzień dłuższy?

 

Ja też zastanawiam się czy program na pierwsze dni nadawania poznamy na tydzień przed startem czy na kilka dni przed startem tego kanału i czy w ciągu 2 tygodni powstanie też strona internetowa kanału CTV9?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek79 ja się zastanawiam kto pisze te artykuliki dla Wirtualnych Mediów, bo napisali że start CTV9  będzie we wtorek 18.marca, a to nie prawda bo 18.marca to będzie poniedziałek, bo jutro mamy dzień przestępny 29.luty więc marzec zacznie się 1 w piątek a WM chyba nie wie że co 4 lata luty jest o 1 dzień dłuższy?
 
Ja też zastanawiam się czy program na pierwsze dni nadawania poznamy na tydzień przed startem czy na kilka dni przed startem tego kanału i czy w ciągu 2 tygodni powstanie też strona internetowa kanału CTV9?
Po pierwsze nie dzień przestępny tylko rok przestępny. Po drugie, gdyby luty miał 28 dni, to 18 marca wypadałby w niedzielę. Także przestań bajdużyć
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego zdziwienia, że CTV9 będzie integrowany z Red TOP. O to przecież od początku chodziło. Nie udało się rozszerzyć zasięgu tej stacji bezpośrednio, to stworzono kanał-dubel. Podobnie zrobił Polsat z Wydarzeniami24 i oczekiwanie czegoś zupełnie nowego byłoby nieuzasadnione. Po prostu widzowie NTC zyskają dostęp do oferty tego nadawcy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak długo będzie ten kanał prowadzony przez tego nadawcę, czy zostanie za kilka lat wystawiony na sprzedaż :) Sądzę że to nieuchronne. Tak pokazuje doświadczenie z kanałami z MUX8. Prawie wszystkie zmieniły już właściciela i wiadomo jakie stacje nimi obecnie zarządzają.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2024 o 08:28, lucky napisał(a):

Jest już pewna zapowiedź nadawcy o integracji CTV 9 z istniejącym kanałem RED TOP TV… Czyli z dwóch kanałów zrobią jeden. To także odpowiedź na temat oferty programowej CTV 9, w skrócie powtórki, powtórki i jeszcze raz powtórki. Standard, więc nie ma się co ekscytować tym nowym tworem.

Przecież jest interakcja między Red Top, a Red Carpet i ramówka nie jest zdublowana na zasadzie +1. Dlaczego więc tak was bulwersuje interakcja między tymi 2-a satelitarnymi, a nowym naziemnym? A Polsat przypadkiem tak nie robi na swoich 4-ch naziemnych kanałach i kilkunastu satelitarnych? Dlaczego w ich przypadku tak nie krzyczycie? I jakoś Polsat nie zwija swoich kanałów, więc dlaczego Red Carpet miałby wkrótce zlikwidować Red Top?

 

Mnie tam ich ramówka pasuje. Jest sporo fajnych filmów, ciekawych. Wielu nigdy nie było w polskiej tv. Jest też na razie kilkanaście seriali, w tym część premierowych w Polsce. I bardzo mnie cieszy, że będą też seriale z Bollywood.

 

Mankamentem Red Carpet i Red Top jest emisja filmów i seriali z napisami w dublu z lektorem - bez możliwości wyłączenia. Liczę, że w naziemnym tego nie będzie. Tu musi być druga ścieżka audio i na niej puszczone napisy. Jeśli tak będzie to skorzystam na pozostałych dla mnie premierowych pozycjach.

 

Jak wam nie pasuje to nie oglądajcie.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że, nie dadzą się sprzedać. Im więcej różnych właścicieli kanałów tym lepiej,bo jest wybór treści,a tak to narzucają nam to co chcą żebyśmy oglądali nie dając wyboru...
To żeś mnie rozśmieszył Przeczytaj co napisałeś i pomyśl co jest nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jantar napisał(a):

Przecież jest interakcja między Red Top, a Red Carpet i ramówka nie jest zdublowana na zasadzie +1. Dlaczego więc tak was bulwersuje interakcja między tymi 2-a satelitarnymi, a nowym naziemnym? A Polsat przypadkiem tak nie robi na swoich 4-ch naziemnych kanałach i kilkunastu satelitarnych? Dlaczego w ich przypadku tak nie krzyczycie? I jakoś Polsat nie zwija swoich kanałów, więc dlaczego Red Carpet miałby wkrótce zlikwidować Red Top?

 

Mnie tam ich ramówka pasuje. Jest sporo fajnych filmów, ciekawych. Wielu nigdy nie było w polskiej tv. Jest też na razie kilkanaście seriali, w tym część premierowych w Polsce. I bardzo mnie cieszy, że będą też seriale z Bollywood.

 

Mankamentem Red Carpet i Red Top jest emisja filmów i seriali z napisami w dublu z lektorem - bez możliwości wyłączenia. Liczę, że w naziemnym tego nie będzie. Tu musi być druga ścieżka audio i na niej puszczone napisy. Jeśli tak będzie to skorzystam na pozostałych dla mnie premierowych pozycjach.

 

Jak wam nie pasuje to nie oglądajcie.

To nie jest zbulwersowanie, a jedynie oficjalna wizja właściciela, także daruj sobie wspominki o jakimś zbulwersowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Paradoks jest taki: im więcej kanałów na rynku tym kanały gorsze, ze słabszą ofertą i tym gorzej dla widza :)

W takiej sytuacji jest w czym wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie.

Dokumenty,filmy,seriale jest w czym wybierać.

Natomiast szkoda że mielą ciągle to samo a nie czegoś czego nigdy nie było w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marek79 napisał(a):

W takiej sytuacji jest w czym wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie.

Dokumenty,filmy,seriale jest w czym wybierać.

 

Chyba sobie żartujesz, że jest w czym wybierać. Połowa kanałów (szczególnie tematyczne i mniejsi nadawcy dostępni w naziemnej), to stacje powtórkowe, które mielą kontent, który wcześniej mieliła przed nimi inna stacja. Faktycznie wybór. Kolejna sprawa to to, że seriale z lat 80 i 90, za którymi tak piejesz, się nie oglądają w telewizji (pomijam polskie seriale i filmy z tamtych lat). Dzisiaj stacje ogólnie emitują przeważnie filmy późno w nocy, pomijam TV Puls, bo oni nie mają zbyt dużo swoich produkcji własnych. Zobacz co się dzisiaj ogląda. Paradokumenty, programy rozrywkowe typu "Hotel Paradise" "Damy i wieśniaczki", "Królowe życia", "Lombardy", programy o gotowaniu, śpiewaniu, o talentach, remontach i masa podobnego g*wna. Jak jakiegoś nadawcę nie stać, jak CTV9 czy Antenę, to puszczają "powtórki po innych". Co do wyboru filmów, seriali i dokumentów, to od jakiegoś czasu jedynie w serwisach streamingowych możesz coś znaleźć, tam masz wybór.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bloo411 napisał(a):

Zobacz co się dzisiaj ogląda. Paradokumenty, programy rozrywkowe typu "Hotel Paradise" "Damy i wieśniaczki", "Królowe życia", "Lombardy", programy o gotowaniu, śpiewaniu, o talentach, remontach i masa podobnego g*wna. Jak jakiegoś nadawcę nie stać, jak CTV9 czy Antenę, to puszczają "powtórki po innych". Co do wyboru filmów, seriali i dokumentów, to od jakiegoś czasu jedynie w serwisach streamingowych możesz coś znaleźć, tam masz wybór.

Co się dzisiaj ogląda? Jak nie ma wyboru to co ma oglądać widz naziemnej TV? Musi oglądać tą g...o w postaci paradokument ów lub pseudo celebrytów z YT. A wszystko to fundowane od tych samych właścicieli stacji czyli Polsat i TVN. Zero wyboru dla widza,ale jak ktoś nie wie że to wszystko jest od tego samego nadawcy. No to się nie ma co dziwić że piszę że lepiej jakby było mniej stacji. Dla mnie mogą być i powtórki,ale tak jak właśnie na Red Carpet filmów które dawno w tv nie były,albo wcale nie były. A nie jak na innych kanałach. Mam 200 kanałów a przełączam pilotem,a tam na jednym kanale zaczyna się film gdzie na wcześniejszym się kończy ten sam. Serio? Sobie myślę,jest tyle filmów a oni puszczają ten sam film, tego samego dnia? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Wybór jest. 

Podałem ci przykład wyżej jaki jest wybór,na każdym kanale to samo. Wybór to masz jak sobie wykupisz subskrypcję na Netflix, Disney,lub HBO. Bo w telewizji nie masz wyboru. Cały czas to samo leci, najpierw na Polsacie, potem na TV4, Super Polsacie, TV6 itd. to samo w TVN, potem w TTV,Metro itd.. To jest wybór według ciebie? I to nie ma nic wspólnego z tym że to się ogląda,bo to jest właśnie brak wyboru. Zwłaszcza starsi ludzie,przeleci wszystkie kanały i nie ma nic to zostawia na byle czym aby grało. Moja mama tak robi i zawsze mówi to samo:"nie ma nic w tej telewizji "

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piter9268 Nie podzielam Twojego zdania. Ramówki kanałów prywatni nadawcy ustawiają pod widza, a nie na odwrót. Nic na to nie poradzimy że przeciętny widz woli oglądać tego typu programy. CTV9 faktycznie odbiega od standardów, jednak to nie oznacza że będzie miał oglądalność na poziomie takim aby zagwarantować mu zyski. I tu wracamy do punktu wyjścia, wiele zależy od preferencji widza, czy zaakceptuje tą ramówkę.

Na pewno będzie miał swoich wielbicieli. Ale czy to wystarczy aby kanał mógł na siebie zarobić czas pokaże. Ja im dobrze życzę, ale naprawdę widzę ramówkę na satelicie i wszystko wskazuje na to że to będzie powielenie tego co jest oferowane w Red Carpet. A tam ta ramówka nie porywa widzów. A trzeba dodać że emisja satelitarna, w tym koncesja są dużo tańsze niż emisja naziemna. Naziemnie trzeba się postarać aby kanał na siebie zarobił.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...