Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym klasyki na antenie Anteny HD też były niewypałem. 

Myślę że stacja CTV9 na pewno pokaże filmy, seriale i dokumenty z innych swoich anten oraz produkcje własną (zarówno.z anteny Red Carpet TV jak i tworzoną na potrzeby stacji) a dopiero potem zacznie wrzucać własne nowości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poland  czyli jest szansa , że na tym nowym kanale będzie np program FilmoNewsy, Top13 ranking gwiazd, i np ta nowa audycja o literaturze co ma być na Red Carpet Tv też pojawi się na CTV9 i jakieś ich programy o gwiazdach filmu i muzyki znane z Red Carpet i Red Top też będą na tym kanale a jeśli chodzi o seriale to jest szansa, że na tym kanale pojawi się zarówno Queen of The Flow i Pierwsza Dama oraz Triumf miłości (no ale chyba nie zrobią z Triumfem miłości tak jak to zrobili na Red Carpet Tv że po 90 odcinkach puszczą od nowa na CTV9 bo do tego czasu będą mieli zakupione te odcinki 91 zanim na CTV9 dojdzie do emisji Triumfu miłości i w przypadku "Królowej Flow" to mam nadzieję że wyemitują całość i mam nadzieję że te 3 telenowele będą od dnia startu jak i serial Arabela i Moda na sukces tylko przypomnijcie od którego odcinka Mody Red Carpet emitował tą operę mydlaną i np te pasmo serialowo- filmowe może być popołudniami np od 15.30 seriale a od 20.00 filmy.? Z filmów to można się spodziewać filmów z lat 50, 60 i 70 i np filmu Mayerling czy Siedmiu wspaniałych czy Podobój Planety Małp że te filmy będą w pierwszych dniach nadawania nowego kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeczytałem nieoficjalną informację, że kanał CTV9 ma wystartować pomiędzy 15.01.2024 a 10.02.2024r na Mux 8, tak napisała na fanpage Naziemnej Telewizji Cyfrowa, osoba  która twierdzi że mam kontakt z nadawcą Red Media Group, ale myślę że po 15.01 to już na pewno oficjalnie zostanie podana data startu kanału i pierwsze wzmianki o ramówce kanału. Ja bardzo na to liczę, że będą filmy westernowe, komediowe, sensacyjne ale i też komedie i filmy przygodowe i że z seriali dotychczas emitowany na  innych kanałach tego nadawcy pojawi się Arabela i Queen of The Flow, Pierwsza Dama i Labirynt i programy typu Top 13 czy nowy program o literaturze.

Edytowane przez TomeQ38
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Urkisat napisał(a):

Kolejny co dostał bana i teraz jedzie po mnie. Ale nie to nie ja pisałem. Co lepsze podałem nawet oficjalny komunikat u siebie od Polsatu. Ale tego już nie zobaczysz. I nie obrażaj mnie za to, że masz bana, bo jesteś dziecinny. A co do MUX1 to dziś podano, ze 8.01. UKE wydała zgodę na nadawanie w24 w MUX1. Także tak.

 

A co wcześniej pisałaś że konkurs zostanie unieważniony a teraz odwracasz kota ogonem.  Poza tym kuzyn na bieżącą podsyła mi sreeny z twojego fanpage więc wybacz nic ci to nie da. Dobrze wiesz że zwróciłem ci uwagę za kanał CBS Reality i wydarzenia 24 co jest prawdą że ten pierwszy narazie pozostaje w Polsce.  A zapomniałem mam drugie konto na FB j tam cię obserwuję. 

3 minuty temu, Urkisat napisał(a):

Bana dostałeś 18 grudnia. Hmmm.

Poprostu ktoś coś wie lepiej i szybciej od ciebie i za to ludzi banujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja pisałem. A @support458 na tym forum sugerował, że jest to możliwe. I co lepsze nawet nie wiesz, ze to wyszło z tego forum. Hahaha. Temat MUX1 komercyjnie. Poczytaj, pomyśl i potem przestań pisać o mnie bzdury. A tak na marginesie, to o MUX1 dziś napisałem całą litanię, łacznie z  tym ze pozwolenie dla W24 w MUX1 wydano 8.01. Także tak.

 

Fascynującą masz teorię na temat swojego bana. Ale sam wiesz, że nie dostałeś go za wiedzę o MUX1. :D

 

417457464_337909469167236_39902445918821

 

 

Edytowane przez Urkisat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zaintrygowany czy ten kanał CTV9 ruszy ok 10.lutego.2024r czy w tym tygodniu poznamy datę startu tego kanału i jakie będzie logo i ramówka na pierwsze dni nadawania? Mam swoje nadzieje i oczekiwania względem tego nowego kanału pozytywne oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie to jest szansa że w niedzielę poznamy już datę startu kanału, bo Leszek Kułak, udzieli wywiadu dla SatNews kanał internetowego ale na razie podana godzina wydarzenia i wiem tylko ze Leszek będzie tam mówił o mediach i domyślam się że powie coś na temat swoich stacji w tv w tym CTV9 a można wejść na profil fb Red Carpet Tv i tam jest informacja o wydarzeniu i mail na jaki można wysyłać pytania do p Leszka Kułaka, to ja zapewne zadam pytanie o ten nowy kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiamy obszerny wywiad dla programu Satnews Tygodnia wywiad z prezesem Red Carpet RED TOP TV RED GO CTV9  Leszkiem kułakiem

Satnews24:Jaka jest koncepcja nowego kanału CTV9 i w jaki sposób ma on wyróżniać się na rynku telewizyjnym?

Leszek Kułak:
NOWY KANAŁ BĘDZIE POLACZENIEM OFERTY FILMOWO-SERIALOWEJ I DOKUMENTALNEJ. OBOK FILMÓW I SERIALI POKAZYWAĆ BĘDZIEMY RÓŻNORODNĄ OFERTE FILMÓW I SERII DOKUMENTALNYCH

SATNEWS 24:może pan podzielić się informacjami na temat planowanej ramówki programowej CTV9, zwłaszcza jeśli chodzi o bloki czasowe i rodzaje programów?

Leszek Kułak
NA OBECNĄ CHWILĘ MOŻEMY WSKAZAĆ NA TRZY PODSTAWOWE PASMA -FILMY FABULARNE -SERIALE TELEWIZYJNE ORAZ FILMY I SERIALE DOKUMENTALNE 

Satnews24: Jakie są główne cele rozwoju programowego treści na kanale CTV9, zwłaszcza jeśli chodzi o jakość i różnorodność oferty?

Leszek kułak
BĘDZIEMY CHCIELI POKAZAĆ NIECO INNĄ OFERTĄ NIŻ KANAŁY O PODOBNEJ TEMATYCE, szczEGOLNIE JEŚLI CHODZI O OFERTĘ DOKUMENTALNĄ. TU POKAZYWAĆ BĘDZIEMY BARDZO WIELE PREMIER. OFERTA FILMOWA I SERIALOWA BĘDZIE POCHODZIŁA Z CAŁEGO ŚWIATA

Satnews24:. Czy kanał CTV9 planuje wprowadzenie programów z własnej produkcji? Jeśli tak, to jakie gatunki programów będą obejmować te oryginalne produkcje?

Leszek kułak:
TAK . ZAMIERZAMY SKUPIĆ SIĘ NA PRODUKCJACH DOKUMENTALNYCH . BARDZO DUŻĄ CZĘŚĆ OFERTY DOKUMENTALNEJ BĘDZIE POCHODZIŁA Z PRODUKCJI WŁASNEJ

SATNEWS24:. Czy planowane są programy typu reality show na kanale CTV9? Jeśli tak, to w jaki sposób zamierzacie przyciągnąć widzów do tego gatunku?

Leszek kułak
TAK ROZWAŻAMY KILKA FORMATÓW TEGO RODZAJU KTÓRE BYŁY LUB SA PROUKOWANE PRZEZ ZAGRANICZNYCH NADAWCÓW. ANALIZUJEMY TĘ PROJEKTY. NA PREWNO TEGO TYPU PRODUKCJE NIE POJAWIA SIĘ W PIERWSZYM OKRESIE NADAWANIAM

Satnews24:. Jakie są plany dotyczące transmisji wydarzeń na żywo, takich jak RED CARPET, na antenie CTV9 i w jaki sposób zamierzacie je realizować?

Leszek kułak
PLANUJEMY TEGO RODZAJU PROGRAMY. JestESMY W TRAKCIE ROZMOW 

SATNEWS24. Czy CTV9 planuje współpracę z celebrytami i osobowościami z branży rozrywkowej w celu zwiększenia atrakcyjności kanału?

Leszek kułak
W NOWYCH PROGRAMACH POJAWIA SIĘ NOWE OSOBOWOŚCI

Satnews24:. Jakie są innowacyjne elementy, które zostaną wprowadzone na kanale CTV9, aby przyciągnąć nową widownię?

Leszek kułak
ZAMIERZAMY ROZWINĄĆ TECHNOLOGIĘ HBBTV KTÓRA POZWOLI NA UZUPEŁNIENIE PRZEKAZU PROGRAMÓW TV

Satnews24:Skąd pomysł na nazwę CTV9, a nie kontynuację wcześniejszych planów, takich jak TV8? Co nowego przynosi ta zmiana nazwy?

Leszek kułak
CHCIELIŚMY SIĘ ODRÓŻNIĆ OD DOTYCHCZASOWEGO NAZEWNICTWA NASZYCH KANALOW

Satnews24: Jakie są oczekiwania co Mdo udziału widowni dla nowego kanału, zwłaszcza w pierwszych miesiącach jego emisji?

Leszek kułak
TO BĘDZIE ZALEŻAŁO OD DYNAMIKI BUDOWANIA ZASIĘGU TECHNICZNEGO KANAŁU , CZYLI JEGO OBECNOŚCI W SIECIACH KABLOWYCH

Satnews24. Czy CTV9 będzie stawiać na interakcję z widzami, na przykład za pośrednictwem mediów społecznościowych, aby zbudować społeczność wokół kanału?

Leszek kułak:
TAK BĘDZIEMY DYNAMICZNIE ROZWIJALI TĘ KANAŁY KOMUNIKACJI

Satnews 24: Jakie są plany dotyczące współpracy z innymi stacjami telewizyjnymi lub platformami streamingowymi w celu poszerzenia zasięgu CTV9?

Leszek kułak:
INNI NADAWCY TELEWIZYJNI TO RACZEJ W JSKIMS SENSIE KONKURENCJA, ALE PLATFORMY STREAMINGOWE TO DLA NAS DOSTAWCA TREŚCI. BeDZIEMY ROZWIJAĆ WSPÓŁPRACĘ Z PRODUCENTAMI I DYSTRYBUTORAMI PRODUKUJĄCYMI TREŚCI DLA GLOBALNYCH PLATFORM STREAMINGOWYCH

Satnews24: Czy kanał CTV9 zamierza eksperymentować z różnymi formatami programów, takimi jak miniserie, programy dokumentalne czy animacje?

Leszek kułak:
TAK MAMY TAKIE PLANY

Satnews24: Jakie są plany dotyczące adaptacji światowych hitów telewizyjnych na antenie CTV9?

Leszek kułak:
W PIERWSZYM KROKU BĘDZIEMY EMITOWAĆ  TREŚCI ORYGINALNE, ALE  Z CZASEM ZAKŁADAMY WŁASNE PRODUKCJE LICENCYJNE

Satnews24:. Czy CTV9 zamierza skierować swoją ofertę programową do określonej grupy wiekowej czy demograficznej?

Leszek kułak:
ZASADNICZO ADRESUJEMY SWÓJ PROGRAM DO SZEROKIEJ WIEKOWO GRUPY ODBIORCÓW, pPOPRZEZ RÓŻNICOWANIE OFERTY PROGRAMOWEJ , A JEŚLI CHODZI O DEMOGRAFIĘ TO W PEWNYM SENSIE FAKT NADAWANIA NAZIEMNEGO PREFERUJE OKREŚLONEGO ODBIORCĘ

Satnews24. Jakie są oczekiwania dotyczące oglądalności dla programów RED CARPET na antenie CTV9?

Leszek kułak
CZĘŚĆ PROGRAMÓW RED CARPET ZNAJDZIE SIĘ NA ANTENIE NOWEGO KANAŁU ALE W WERSJI ROZSZERZONEJ

Satnews24: Czy kanał planuje wprowadzić jakieś innowacyjne technologie w produkcji i prezentacji programów, aby wyróżnić się na tle konkurencji?

Leszek kułak:
TAK BĘDZIEMY ROZWIJAĆ HBBTV

Satnews24:. Jakie są plany dotyczące dystrybucji treści CTV9 na platformach cyfrowych i mobilnych?

Leszek kułak
KANAŁ ZOSTANIE ZAOFEROWANY WSZYSTKIM PLATFORMOM

Satnews24. Czy kanał CTV9 zamierza aktywnie reagować na opinie widzów i dostosowywać swoją ofertę w oparciu o feedback?

Leszek Kułak
TAK BĘDZIEMY SIĘ WSŁUCHIWAĆ SUE W GŁOSY NASZYCH WIDZÓW I W MIARĘ MOŻLIWOŚCI REAGOWAĆ NA NIE

SATNEWS 24:Jakie są plany marketingowe i promocyjne związane z premierą CTV9, a także w dłuższej perspektywie czasowej?

Leszek Kułak
PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO WIĘKSZEJ KAMPANII PROMOCYJNEJ. Będzie TO ZWIĄZANE Z PREMIERAMI KILKU NOWYCH SERIALI .

Satnews24:. Czy planowane są jakiekolwiek zmiany w nazwie platformy streamingowej RED GO z uwagi na ostatnie kontrowersje i komentarze od użytkowników dot. nazwy, która kojarzy się z erotyką?

Leszek kułak
TAK ROZWAŻAMY TAKĄ EWENTUALNOŚĆ

Satnews24. Jakie kroki podejmuje RED GO w odpowiedzi na feedback dotyczący jakości VOD? Czy istnieje plan na poprawę doświadczenia użytkownika w tym obszarze?

Leszek kułak
Nie WIEM O JAKIM ASPEKCIE JAKOŚCI VOD MÓWIMY

Satnews24. Jakie są plany dotyczące dystrybucji platformy RED GO w kolejnych miesiącach? Czy są planowane nowe partnerstwa z dostawcami usług internetowych?

Leszek Kułak:
ROZWIJAMY ROZWIĄZANIA WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ Z PODMIOTAMI ZAINTERESOWANYMI

Satnews24. Czy można spodziewać się nowych funkcji na platformie w 2024 roku? Jakie nowości lub usprawnienia są planowane w ofercie programowej?

Leszek kułak
PLANUJEMY KILKA NOWYCH FUNKCJONALNOŚCI, aALE POWIEMY WIĘCEJ PO UDANYCH TESTACH

Satnews24. Czy RED GO ma w planach wprowadzenie zmian w wyświetlaniu odcinków, zwłaszcza tych, które obecnie są oceniane jako słabe? Jakie konkretnie kroki podejmuje platforma w celu poprawy jakości dostępnych treści 

Leszek kułak
POPRAWIMY TEN ELEMENT

Satnews24. Jak RED GO zamierza reagować na oczekiwania użytkowników dotyczące jakości treści i dostępności na platformie? Czy istnieje proces zbierania opinii od społeczności i jak są one brane pod uwagę w planowaniu zmian?

Leszek Kułak 
CAŁY CZAS ZBIERAMY OPINIĘ I STARAMY SIĘ REAGOWAĆ NA NIE. NIECWSZYSTKO JEDNAK MOŻNA ZREALIZOWAĆ NATYCHMIAST

Satnews24. Czy platforma ma w planach wprowadzenie nowych funkcji społecznościowych lub interaktywnych elementów, które mogą poprawić zaangażowanie użytkowników?

Leszek Kułak 
PLANUJEMY WPROWADZENIE KILKU DODATKOWYCH FUNKCJONALNOŚCI SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Satnews24  Jak RED GO zamierza konkurować z innymi platformami streamingowymi na rynku? Czy istnieją strategie marketingowe czy innowacje, które mają przyciągnąć nowych subskrybentów?

Leszek Kułak 
STAWIAMY NA ORYGINALNE TREŚCI I PRZYGOTOWUJEMY NOWA STRATEGIĘ PROMOCJI I MARKETINGU PLATFORMY

Satnews24. Czy użytkownicy mogą spodziewać się zmian w interfejsie użytkownika, które poprawią nawigację i wygodę korzystania z platformy?

Leszek Kułak 
BĘDĄ ZMIANY

Satnews24. Czy platforma zamierza zwiększyć różnorodność dostępnych treści?

Leszek kułak 
TAK POJAWIA SIĘ NOWE KATEGORIE TREŚCI I NOWA OFERTA

 Satnews 24
Jakie macie obecnie plany związane z Red Carpet tv I Red top tv na ten rok ?

Leszek kułak
ZRÓŻNICUJEMY NIECO OFERTY PROGRRAMOWE TAK ABY KANAŁY RACZEJ SIĘ Uzupełniały A MNIEJ KONKUROWAŁY ze SOBĄ

Satnews24:
Z informacji jakie się dowiaduje maja pojawić się 5 nowości w Red Carpet tv czy mógł by Pan zdradzić chociaż jedna ?

Leszek Kułak 
JESZCZE NIE ZAMKNĘLIŚMY NEGOCJACJI WIĘC NIE CHCIAŁBYM UPRZEDZAĆ FAKTÓW ALE RZECZYWIŚCIE W PLANACH MAMY ZAKUP MINIMUM 5 nNOWYCH SERIALI W TYM 3 z OFERTY GLOBALNYCH PLATFORM STREAMINGOWYCH

Satnews24:
Zauważyliśmy że Red Carpet tv stawia na starsze filmy zagraniczne tej wiosny ?

Leszek Kułak 
TAK Wprowadziliśmy PEWNĄ ILOŚĆ POZYCJI  TZN ZŁOTEJ KLASYKI FILMOWEJ

Satnews24:
Czy przy starcie CTV9 są sansze by takie stacje jak Red Carpet tv I Red top tv zawitały do Polsatu Box bo wiadomo iż kanały naziemne zawsze pojawiają się u tego Operatora w tym przypadku na pewno CTV9?

Leszek Kułak 
TAK PODEJMIEMY TAKIE ROZMOWY

Satnews24
Co chciałby Pan powiedzieć czytelnikom satnews 24 na koniec?

Leszek Kułak 
BĘDZIEMY DĄŻYĆ DO ZAOFEROWANIA NASZYM WIDZOM KOMPLEMENTARNEJ OFERTY PROGRAMOWEJ ROZSZRZAJAC DOTYCHCZASOWĄ FORMUŁĘ PROGRAMOWĄ O NOWE GATUNKI. Będziemy oferować programy z różnych obszarów kulturowych i weryfikować ich akceptację przez widzów . Liczymy na współpracę z widzami i będziemy wsłuchiwać się uważne we wszystkie głosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...