Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

patrząc jakich kanalow nie ma CYFRA+ a zakładając że nie ma zbytnio miejsca na dobry kanał HD na swych zapchanych tr.

 

To byc moze bedą to:

 

DISCOVERY SHOWCASE HD

NAT GEO WILD HD

TVP HD

jedynie wymaga dodanie identyfikatora CYFRY+ i juz mozna smiało mówic o nowosciach bez straty miejsca na swych tr.

.

 

Dokładnie te kanały i byłbym szczęśliwy (TVP HD nie musi byc )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dvbnews.pl pisza ze z nieoficjalnych informacji mozliwe ze bbc hd dolaczy do oferty cyfry+

Wiele wskazuje na to, że już niebawem na polski rynek wkroczy zapowiadany od przeszło dwóch lat, kanał BBC HD. Dziś na satelicie Thor 6 (0,8W) do przekazu BBC HD została dołącza polska ścieżka dźwiękowa.

Kanał BBC HD miał początkowo trafić do Cyfrowego Polsatu, ale start stacji był co chwilę przekładany. Dziś jednak jest bardzo prawdopodobne, że nowy kanał wysokiej rozdzielczości może znaleźć się w każdej z polskich platform cyfrowych, gdyż każda z nich zapowiada rozszerzenie oferty programowej.

 

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że BBC HD zostanie dołączony do Cyfry+, ale w późniejszym terminie niż zapowiadane nowe trzy stacje HD.

 

Parametry techniczne

Satelita: Thor 6 (0.8W)

TP: 12.015GHz H

ID: BBC HD

Service ID: 4104

Audio PID: 656 (angielski), 657 (polski)

Video PID: 516

Kodowanie: Conax (Canal Digital Nordic)

Zrodlo www.Dvbnews.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie 4 nowe kanały HD a nie trzy. O ile wierzyć temu wszystkiemu.

Już jest nieoficjalne info:

http://www.dvbnews.pl/news/4489/cinemax ... d_w_cyfrze

Mówiąc szczerze satysfakcjonuje mnie tylko NAT GEO WILD HD... Wielka szkoda że nie ma TVP HD ale tu rządzi jakaś siła wyzsza która nie dopuszcza tego kanału do szerszej publiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie 4 nowe kanały HD a nie trzy. O ile wierzyć temu wszystkiemu.

Już jest nieoficjalne info:

http://www.dvbnews.pl/news/4489/cinemax ... d_w_cyfrze

Mówiąc szczerze satysfakcjonuje mnie tylko NAT GEO WILD HD... Wielka szkoda że nie ma TVP HD ale tu rządzi jakaś siła wyzsza która nie dopuszcza tego kanału do szerszej publiki.

 

Ciekawe skąd serwis DVBNEWS ma takie informacje? Ich informatorzy już podawali, że w czerwcu 2009 wejdzie do Cyfry+ kanał NICKELODEON i jakoś nie wszedł ;) Więc czuję, że mogą się mylić co do kanału CINEMAX HD:) Oczywiscie nie mówię, że Cyfra+ jest zła;) Zapewnie dodadzą kanał: DISCOVERY HD SHOWCASE, FOX LIFE HD i moze HISTORY HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd serwis DVBNEWS ma takie informacje? Ich informatorzy już podawali, że w czerwcu 2009 wejdzie do Cyfry+ kanał NICKELODEON i jakoś nie wszedł ;) Więc czuję, że mogą się mylić co do kanału CINEMAX HD:) Oczywiscie nie mówię, że Cyfra+ jest zła;) Zapewnie dodadzą kanał: DISCOVERY HD SHOWCASE, FOX LIFE HD i moze HISTORY HD?

O Nicku to akurat żaden informator kogokolwiek z DVBnews.pl nie poinformował :P to był news wzięty z innego portalu i raczej do autora newsa tam powinieneś wylewać żale :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie ten news z DVB jest jakiś podejrzany - Cyfra+ jeśli dołączy Nat Geo Wild HD to też w wersji SD a nic o tym nie jest wspomniane. Gdyby jednak dodali Nat Geo Wild tylko w wersji HD to olewają 70 % abonentów swoich, bo przecież duża większość to odbiór kanałów SD zresztą Nat Geo Wild wprowadza czy już wprowadził reklamy więc raczej jestem spokojny co do wersji SD :)

 

EDIT

 

źródło => http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pi ... rcie-cyfry

 

Wg. tego serwisu 5 nowych programów w tym 4 HD - więc zapewne tak to będzie wyglądać wersja SD Nat Geo Wild wersja HD Nat Geo Wild, Fox Live, Cinemax a ten piąty zapewne Canal+ 3D :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ze są zapowiedzi nowych programów,jak zwykły abonent mający dekodery tej platformy i telewizor kineskopowy ich nie zobaczy.Do tych nowych kanałów abonenci muszą kupić TV LCD HD.W N odbiornik jest tak zbudowany ze Kanały HD można oglądnąć na telewizorze kineskopowym,sam miałem pakiet podstawowy i nie miałem dostępu do kanału Filmbox HD,a zwykły mi zakodowali.Tyle ze Cyfra w tą nowoczesność powinna pamiętać o ludziach co nie mają TV LCD,lub im się popsuł i wrócili do kineskopowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cytat świadczy o wiarygodności tego śmiesznego serwisu (o Nat Geo Wild) :

 

Kanał ten powstał z myślą o pozostałych operatorach satelitarnych, którzy nie mogli ze względu na wyłączność w Cyfrze+ dołączyć do swojej oferty National Geographic SD oraz HD.

 

No koń by się uśmiał :lol2:

Jak można pisać takie bzdury? Przecież ten kanał to nie jest polski wymysł, on istnieje na całym świecie i na pewno nie powstał z myślą o CP i nce :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał ten powstał z myślą o pozostałych operatorach satelitarnych, którzy nie mogli ze względu na wyłączność w Cyfrze+ dołączyć do swojej oferty National Geographic SD oraz HD.

 

 

 

 

Widac że ktos nie wie jak wygląda ramówka kanału NGC i NG Wild.

 

NGC jest kanałem popularnonaukowo-dokumentalnym

 

a NG Wild jest kanałem typowo przyrodnyczym.

 

Wiec jak "[beep]" co nie ma do tych kanałow dostępu, moze te kanały na równi stawiac :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax HD byłby OK gdyby był w pakiecie 8x HD a nie razem z paczką nędznych jakościowo Cinemaxów SD za 15 zł.. ale to chyba niemożliwe wbrew sugestiom dvbnews.

A dlaczego? Eurosport 2 HD i Animal Planet HD są w opcji 5xHD i można je mieć już przy pakiecie Podstawowym+ w którym to nie ma ich wersji SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe, ale analogii szukałbym raczej w opcji Filmbox. Kto kupi pakiet Cinemax SD za 15 zł gdy będzie 8xHD łacznie z Cinemaxem HD za powiedzmy 25 zł? Tylko posiadacze tunerów SD którzy akurat kochają Cinemaxy? Teraz jest ich niewielu a będzie jeszcze mniej.

Edit: do 8xHD wejdzie raczej BBC HD i wszystko jasne. dvbnews podaje ponadto że NGC Wild HD i SD mają inną ramówkę. To świetnie bo w SD jest zapewne znacznie więcej materiału i będziemy do przodu w porównaniu z N 8) Boleję tylko nad brakiem TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że TVP HD jednak się pojawi. Mam nadzieję przynajmniej bo rzeczywiście bardzo by się przydał w C+. Wielu ludzi już na niego czeka i wydaje mi się, że cyfra sobie tego nie oleje...

 

dokładnie nikt za bardzo o tym nie mówi, ale mam takie przeczucie że tak się stanie :) tym bardziej że sygnał TVP z uroczystości pogrzebowych pary prezydenckiej był na kanałach Canal+ myślę, że właśnie i w tej kwestii się w końcu dogadali :D oby tak było bo MŚ w RPA tuż tuż :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...