Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra powinna wycofać ze sprzedaży dekodery sd i wprowadzić korzystną promocję z wymianą na hd.Do tego jakieś czytelne przejrzyste tańsze pakiety z hd w standardzie i można konkurować.

 

 

A Ty za sponsorujesz wszystkim TV z możliwością oglądania filmów w jakości HD jeśli tak to ja sie pisze :) Niestety ale nie kazdy jest w stanie bądź chce wydać 99 czy 149 zł za dekoder HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra powinna wycofać ze sprzedaży dekodery sd i wprowadzić korzystną promocję z wymianą na hd.Do tego jakieś czytelne przejrzyste tańsze pakiety z hd w standardzie i można konkurować.

 

 

A Ty za sponsorujesz wszystkim TV z możliwością oglądania filmów w jakości HD jeśli tak to ja sie pisze :) Niestety ale nie kazdy jest w stanie bądź chce wydać 99 czy 149 zł za dekoder HD :)

 

 

Po pierwsze, posiadanie dekodera HD nie nakazuje odrazu zakup nowego TV. Idę o zakład, że w N-ce niejeden abonent ma zwykły TV i jakoś dekodery N-ki na nich śmigają. A w N opłaty za aktywację też niskie nie są. Tak więc, jeśli by Cyfra dobrze rozegrała tą wymianę pod kątem ceny to na pewno źle by na tym nie wyszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] A w N opłaty za aktywację też niskie nie są. [...]

 

Właśnie sprawdziłem ofertę N i jeśli nie liczyć pakietu start to:

przy abo 59PLN i 79PLN można brać za 0 PLN dekoder HD z DVB-T i PVR ready

przy abo 99 i 149 jest dostępny tylko TURBO z ceną aktywacji równą 49 PLN

 

Jak dla Kolegi te ceny "niskie nie są" to Kolega chyba chciałby żeby mu platforma dopłacała za wzięcie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pizzojad - zapomniałem o tym dekoderze z DVB-T więc faktycznie tu masz rację. Co do wyższych abo to wogóle nie brałem pod uwagę bo skoro kogoś nie ma być stać na dekoder (aktywacja) to tym bardziej nie będzie brać wysokiego pakietu. Ale faktycznie trochę sie rozminąłem z prawdą. Ale Twoja sugestia, żeby platofrma dopłacała za wynajem nie byłaby głupia ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 27 października nowa lista kanałów dla dekoderów HD. Pojawią się na niej wszystkie zapowiadane kanały HD. Najpierw z planszą o terminie startu.

Najpierw Canal+ Sport 2 HD i Weekend HD, potem MiniMini HD, Planete HD, AleKino HD itd..., potem dojdzie TVN HD, a na początku grudnia TVN7 HD.

 

W dekoderach HD kanały HD będą w pierwszej kolejności na liście, tzn ich odpowiedniki w SD nie będą obok tylko znajdą się na wyższych pozycjach (z tego co pamiętam od 250.) Kanały tematyczne w HD (MiniMini, Planete, itp...) będą wszystkie po kolei od pozycji 14 do 19, ale też będą ich kopie ustawione tematycznie.

 

To tak w skrócie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...