Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodanie kanałów Polsatu do N-ki, to moim zdaniem poważny cios dla Cyfry, nie wszystkim wystarczają kanały Canal+, z dobrym filmem i sportem, powinny pojawić się kanały troszkę inne, niż u konkurencji, może kilka muzycznych, lub dla dzieci, ewentualnie paczka Viasat, no i ta powiększająca się przewaga kanałów HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery Historia i Discovery HD Showcase w Cyfrze+?

Nieoficjalnie udało nam się potwierdzić iż Cyfra+ prowadzi rozmowy na temat dołączenia do swojej oferty programowej dwóch nowych stacji telewizyjnych - Discovery Historia oraz Discovery HD Showcase. Aktualnie jednak brak ostatecznej decyzji w tej sprawie. Jednocześnie należy dodać iż operator prowadzi testy nowego (aktualnie tajemniczego kanału - więcej). Oficjalne informacje w tej sprawie powinny pojawić się w najbliższych kilku tygodniach! Coś w trawie piszczy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wybiera tę platformę,która mu najbardziej odpowiada,tak ze względu na kanały,cenę jak i inne opcje.....gdzie można używać splittera,no właśnie w cyfrze,takiego kanału jak ale kino nie ma gdzie indziej,gdzie można uzyskać upusty cenowe..też w cyfrze,która pod tym względem jest najbardziej elastyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ramówka tych stacji jest tak interesująca , że większość wpisujących marzy o tych kanałach ?

Czy tylko żeby dodali , nie ważne co , ważne że dodali.

Jakoś wolałbym przeczytać info o dołączeniu TV 1000 czy choćby TVN HD lub POLSAT HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodadzą to dodadzą.Cyfra+ dodaje kanały z głową więc w cale bym się nie zdziwił jakby i Polsat i TVN w HD dodali.Moim Zdaniem powinni dodać teraz kanały w HD których oczekują abonenci np.Travel Ch.HD, ESPN America HD czy Fox HD.Teraz kanały Viasat wypószczają 2 swoje kanały w HD może to da do myślenia Cyfrze+ aby wzbogacić o tą paczkę swoją ofertę.HD to przyszłość wiec jestem za dodawaniem dobrych kanałów w dobrej jakości a nie jakiegoś szit-u w jakości VhS.Jeżeli chodzi o kanały sd to zdecydowanie brakuję

paczki kanałów MTV(MTV Dance, MTV Hits,MTV Bace UK oraz MTV Classic) czy 2 pozostałych kanałów z paczki BBC czy BoomerangaTV 1000.I tak większość kanałów była by pobierana od innych paltform więc powinni dodać coś czego nie w ofercie N czy PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja racja , dokumentu jest sporo w cyfrze , film serial tez tego i kazda stacja i tak puszcza prawie to samo chocby w kwestii seriali , muzyka no cos tam by sie przydalo , ale oferta dla dzieci jest NAJUBOZSZA w porownaniu innych platform ... ach i ech no nie dogodzisz POLAKOWI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ramówka tych stacji jest tak interesująca , że większość wpisujących marzy o tych kanałach ?

Czy tylko żeby dodali , nie ważne co , ważne że dodali.

 

Jeżeli chodzi o Discovery HD Showcase to bardzo dobry kanał, jak ktoś "uwielbia" National Geographic Channel to Discovery HD Showcase też "polubi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby gdyby Lucius mógł się wypowiedzieć, czy realne jest dołączenie Polsatu HD. Skoro będzie w n-ce, to może i Cyfra robi coś w tym kierunku?

 

Mam Polsat HD i gwarantuję Ci , że szybko rozczarujesz się tym kanałem .

Jest na nim Formuła1 w HD? Jest. I to mi wystarczy, i tak nie oglądam tam nic innego. Ew. Ligę mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to pewne że dodadzą Discovery HD Showcase czy Posat z TVN w HD .Grunt to żeby dodali coś czego nie ma w innych platformach a tym jest paczka MTV czy kanały Viasat.I póżniej wystarczy tylko wygranie przetargu na Ekstraklasę i na LM przez stacje Canal+ i reszta platform leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłożyli kanały HD. Że też Cyfra+ rok temu nie ptorafiła podpisać umowy na Polsat HD... Ile to się mówiło jeszcze o tym, iż TVN HD jest "na wyłączność" w N - miał przyciągać nowych abonentów.

Jestem ciekaw, czy Cyfra rozważa jakieś ruchy. W końcu część abonentów, po tym jak wygląda paczka Polsatu u nich i w N, mogła się zdenerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolałbym aby dodano faktycznie Polsat i TVN HD. Prawda jest taka że większość ogląda te kanały i według mnie One w jakości HD byłyby najbardziej pożądane. Ale jak maja wpaść inne to też będzie fajnie.

 

 

 

info plusowe..ale znowu dokumentalne?

 

@LEMON-CHORZOW pamiętaj że w czerwcu możesz rozwiązać umowę jak ci nie odpowiada,znika tvn warszawa.

 

Nie będzie mógł tego zrobić. W nowych aneksach dla przedłużających nie ma już wyszczególnionego TVN Warszawa więc ten myk już nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...