Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie nagrywałem, za to wczoraj udało mi się też ruszyć Canal+ na żądanie (chyba wspomniany Carlos i nie był w przyśpieszeniu, za to rwało, nie oglądałem całego, może jakoś na części to tną?). Wygląda na to, że po prostu udaje się zdekodować w zależności od tego na którym z trzech kanałów na transponderze to leci. Jak leci na takim, co ma CAID, to jest spora szansa, że zaskoczy.

 

EDIT: na 11,278V jest dziś C+ na żądanie i działa (Agora), na 11,488H HBO OD i działa (Kapadocja), a na 10,892H CYFRA+ VOD i nie idzie tego zdekodować niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra oficjalnie uruchomila usluge E-RACHUNEK , informacje dostepne po zalogowaniu do ICA ,

mnie jednak zastanawia czy wkoncu uruchomia funkcje e-przelew ,ktora nie dziala od zawsze , a nie tylko platnosc z karty platniczej czy kredytowej bo jak nie to ja dziekuje za E-RACHUNEK :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie , mnie zmiana z papierka na pdf nie satysfakcjonuje , gdyby rozszezyli mozliwosci platnosci przez internet o wiecej opcji to zmienilbym odrazu , a tak zostaje przy tym co jest !! Wspominalem o E=przelewie , np w portalu alle... to dziala , oplacam saldo a za godzine lub dwie pieniadze sa juz u odbiorcy , tak mogloby byc z cyfra i rachunki szybciej by sie placilo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie nagrywałem, za to wczoraj udało mi się też ruszyć Canal+ na żądanie (chyba wspomniany Carlos i nie był w przyśpieszeniu, za to rwało, nie oglądałem całego, może jakoś na części to tną?). Wygląda na to, że po prostu udaje się zdekodować w zależności od tego na którym z trzech kanałów na transponderze to leci. Jak leci na takim, co ma CAID, to jest spora szansa, że zaskoczy.

 

EDIT: na 11,278V jest dziś C+ na żądanie i działa (Agora), na 11,488H HBO OD i działa (Kapadocja), a na 10,892H CYFRA+ VOD i nie idzie tego zdekodować niestety :(

 

 

dzisiaj obejrzałem film "Carlos" w Canal+ Na Życzenie na dekoderze PVR i też co kilkanaście minut obraz "zrywał się" więc chyba to była wina przesyłu. Zgrało się z jakimiś zakłóceniami. Do tego z pasku postępu odtwarzania można było wywnioskować, iż jesteś gdzieś w połowie filmu, a tymczasem nie odzwierciedlało to rzeczywistości. Zacinały się też napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra oficjalnie uruchomila usluge E-RACHUNEK , informacje dostepne po zalogowaniu do ICA ,

mnie jednak zastanawia czy wkoncu uruchomia funkcje e-przelew ,ktora nie dziala od zawsze , a nie tylko platnosc z karty platniczej czy kredytowej bo jak nie to ja dziekuje za E-RACHUNEK :twisted:

 

A jaki problem zalogować się do własnego banku i zrobić przelew. 5 min i po sprawie. A rachunek?....po co mi on w ogóle skoro wiem ile zapłace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdzie nas oglądać?

- za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej w ramach multipleksu drugiego,

- cyfrowych platform satelitarnych (więcej na ten temat pod koniec maja),

- wybranych sieci kablowych - pytajcie o nas u lokalnych operatorów.

 

źródło : oficjalne konto tv6 na Facebook

 

Raczej w cyfrze będzie.Zauważcie,że nie piszą już o platformie Cyfrowy Polsat,tylko platformach cyfrowych i piszą,że więcej szczegółów pod koniec maja.Wiadomo od dawna,że te szczegoły będą dotyczyć innych platform,bo że będzie w cp wiadomo od dawna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źródło wiadomości nie jest w 100% pewne, ale tą informację otrzymałem od APS'u. Zastanawiałem się czy z powodu wycofania TVN Warszawa z oferty, abonenci Cyfry+ będą mogli wypowiadać umowy. Na to padła odpowiedź o "natychmiastowym" zastąpieniu tego kanału, kanałem TV6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nas oglądać?

- za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej w ramach multipleksu drugiego,

- cyfrowych platform satelitarnych (więcej na ten temat pod koniec maja),

- wybranych sieci kablowych - pytajcie o nas u lokalnych operatorów.

 

źródło : oficjalne konto tv6 na Facebook

 

Raczej w cyfrze będzie.Zauważcie,że nie piszą już o platformie Cyfrowy Polsat,tylko platformach cyfrowych i piszą,że więcej szczegółów pod koniec maja.Wiadomo od dawna,że te szczegoły będą dotyczyć innych platform,bo że będzie w cp wiadomo od dawna

 

A z kolei na stronie TV4 jest taka notka;

http://www.tv4.pl/tv4_newsWiecej_229/Sz ... worce.html

 

Z platform satelitarnych wymieniony jest tylko CP. Zatem nic nie wiadomo do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...