Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z dzisiejszego newslettera cyfry:

Szanowni Państwo,

 

Polecamy lekturę kolejnego wydania biuletynu z informacjami na temat najciekawszych propozycji programowych kanałów CYFRY+ na nadchodzący tydzień.

Zachęcamy również do udziału w konkursach i promocjach.

 

Życząc miłej lektury, serdecznie pozdrawiamy,

 

CYFRA+

 

..........................................................................

 

NOWOŚCI

 

GRA O TRON - KONKURS - OGLĄDAJ SERIAL HBO I WYGRAJ JEDNĄ ZE 155 NAGRÓD

http://www.cyfraplus.pl/abonent/konkurs ... _tron.html

 

3 NOWE KANAŁY HD W CYFRZE+

http://www.cyfraplus.pl

 

CANAL+ NA ŻYCZENIE

http://www.cyfraplus.pl/oferta/canal__na_zyczenie.html

 

...........................................................................

Ktoś coś wie na temat tych 3 nowych kanałów HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, a co z tymi 3 nowymi kanałami HD, o których mowa w newsletterze?

 

Tak na marginesie, to brać prawie 20 PLN za kanały soft, to przesada. Pełno tego przecież na innych kanałach za free, np. TVN TURBO, czy Polsat Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to trochę żałośnie wygląda, że "Cyfrowy Polsat" dodaje "TVN HD", a "Cyfrę" stać tylko na kanał erotyczny w "HD" i to jeszcze za prawie 20 złotych miesięcznie dodatkowo (przecież dokładam 9 i mam cały pakiet "HBO", albo "Canal+")...

 

Ja cały czas liczę, że wśród nowych kanałów będzie "Discovery Historia" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzien temu przedluzylem umowe na 19 miesiecy ale jak stracom prawa do extraklasy to spadam -przeboleje zaplate kary 299 zlotych za zerwanie umowy - na cyfrze na razie mizeria, brak nawet DISCOVERY HD a wydawalo sie ze jak stracili wylacznosc na NATIONAL GEOGRAFIC to wejscie tego kanalu jest pewne jak swieta w grudniu :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cos juz wiadomo jak sie tocza rozmowy wsprawie DISCOVERY HISTORIA kiedy sie zakoncza i kiedy wejdzie ten kanal.

 

@lucius pisał że toczą się intensywne negocjacje w sprawie Discovery HD , o Discovery Historia pisały portale że może dojść. Nic więcej nie wiadomo. Osobiście liczę tez na TVP Historia gdy przejdą na dvb-s (chętnie pozbyłbym się drugiej anteny na Astrę, TRWAM jakoś przeboleję ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A na jaki kij Ci Eurosport 3D ? :> no chyba ze Cyfra bedzie dolaczac w zestawie szkla kontaktowe przez ktore bedziesz mogl ogladac w 3D. :lol:

Niech lepiej dolacza Discovery HD, Foxy czy AXN HD. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na taki kij że mam telewizor w 3d. Mnie w telewizji interesuje tylko i wyłącznie sport. Więc jakieś Axny tvny, foxy mnie nie obchodzą. Kanały, które mi brakuje to jedynie polsat sport extra ze względu na tenis i nsport ze względu na LM, ale nie łudzę się nadzieją i wiem że ich się nie doczekam.

 

Tylko pytanie, wiecie jak ustawić ten Eurosport w 3d? Ustawiłem wyszukiwanie kanałów i nic nie znalazło, a wiele osób pisze, że ma już dostęp do tego kanału. Jak to ustawić? Mam dekoder Phillips PVR HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. Ze Ty masz TV 3D to nie oznacza to ze reszta ma, Eurosport 3D bedzie trzecim kanalem 3D ktory jest w polskiej platformie wiec samo za siebie mowi, jak narazie era HD dominuje a do 3D jeszcze nam daleko.

2. Kanalu nie wyszukasz poniewaz C+ ma narzucona liste, a reszta ma dlatego ze posiada dekoder z modulem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście troszkę na ten moment jestem zaskoczony tym, że są dodawane kanały 3D lub jakieś inne erotyczne, zamiast dodawać kanały które większość będzie oglądać. Nie dziwie się, że potem są problemy z dodaniem innych kanałów HD i jest to tłumaczone brakiem miejsc na transponderach skoro zapycha się Je kanałami w moim odczuciu niszowymi. Nie twierdze, że nie mają One swojej widowni, ale uważam, że zdecydowana większość i tak nie skorzysta z oferty tych kanałów (obojętnie czy z przyczyny braku TV 3D czy nie wykupienia opcji premium). Tak więc nie wiem co kierowało Cyfrą aby akurat te kanały dodać. Mam jednak nadzieję, że to nie będzie koniec nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...