Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co juakkis czas dodaje nawe kanaly

 

Poza tym bardzo często dodając kanał Cyfra tak naprawdę dodaje tylko swoje kodowanie (wspomniany wyżej simulcrypt), a kanał jest na transponderze innego operatora (np Polsatu, N albo Orange). Nie myl dodania kanału na listę programów z dodaniem kanału na transponder, bo to zupełnie inne rzeczy. A Canal+ Sport 2 HD raczej na tp od konkurencji nie zawita, bo jeśli się pojawi, to będzie na wyłączność w Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już N, obecnie mam cyfre+. Brakuje mi tylko jednego kanału który każda platforma posiada a cyfra nie - DISCOVERY HD SHOWCASE. Czy ktoś z was sie orientuje kiedy ten kanał zawita do cyfry? Są jakieś plotki lub pewne informacje? Z góry dzieki za odpowiedź. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bardzo bywalców tego wątku przepraszam, ale nie sposób nie zauważyć, że jest on istnym maglem dla niezbyt inteligentnych ... kobiet, a nie źródłem cennych informacji, może więc zatem, zanim ktoś coś tu napisze przemyśli swą wypowiedź po wielokroć, bo cienko to wygląda Koledzy, oj cienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No niezle, Wy juz w maju chcecie szukac C+Sport 2 HD, do sierpnia to jeszcze C+ zdazy abonament podniesc :lol: (oczywiscie zart). ;)

Przypominam, ten news jest nieoficjalny :!: wiec nie ma co raczek zacierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jej wadą wciąż słaba oferta muzyczna ! Chociaż dobrze , że starają się poszerzyć C+ w postaci większej oferty sportowej . Mogliby dodać znaczek plus do swoich kanałów jak we Francji ale myślę , że to kwestia kilku tygodni :) Widzę Świstak mnie uprzedziłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...