Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma obowiązku korzystania z e - rachunków, nikt nikogo zmusić nie może. Uważam, że e-rachunki, e-faktury to wygodna forma płatności.... Cyfra żeby zachęci abonentów do tej formy powinna dać im np. miesiąc gratis... :wink: abonentu... A skończy się na dodatkowych Złotych plusach albo na niczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi trochę szkoda Magazynu+. Zawsze to jakieś źródło informacji zawierające spis najciekawszych pozycji wraz z opisami. Newsletter to nie to samo.

 

Zgodze sie! Uwazam nawet, ze mozna bylo ten magazyn ulepszyc. Opis filmow na Canal+, HBO, Cinemax, Filmbox mogl byc lepiej zorganizowany. Nie pisali nigdy, jakie premiery pojawia sie w nastepnym miesiacu na ostatniej stronie a tego mi brakowalo, no oprocz reklamy jednego filmu na calej ostatniej stronie. W Szwajcarskiej gazetce kanalu Teleclub bylo to lepiej zorganizowane. Zawsze to jakas zacheta i reklama samych kanalow filmowych. No ale oferta filmowa chyba do du... w C+, to nie ma co reklamowac widac... :mrgreen:

 

Zamiast C+ ta gazetke ulepszyc, to ja wogole zlikwidowal. Chyba brak wyobrazni... :/

 

Ze strona internetowa Canal+, to nastepna sprawa. Zawsze mialem problemy. Nigdy na pierwszy rzut oka nie moglem znalesc wszystkich premier miesiaca lub na nastepny miesiac. No ale to napewno polityka C+, bo chodzi o to zeby przeczytac cala strone internetowa, co zajmie oczywiscie 2 godziny, ale znalesc tylko to co oni chca... No to jestem na nowej stronie www.canalplus.pl teraz i znajduje premiery tylko na 3 nastepne dni. Dlaczego nie zrobia poprostu zakladki na pierwszej stronie np. premiery filmowe miesiaca? Wchodzac w taka zakladke powinny byc wszystkie tytuly filmowe z wszystkimi datami emisji na caly miesiac itd. Tak samo z filmami na nastepny miesiac. Albo to jakis [beep]l uklada te strony albo poprostu to tak ma byc a abonent jest poprostu zwyklym [beep]... Dla mnie to czysty wyzysk!

 

Oczywiscie chetnie zobacze seriale i filmy dokumentalne ale ja abonuje Canal+ i HBO tylko ze wzgledu na premiery filmowe i rownie dobrze moze tych seriali i dokus nie byc na tych kanalach. Co bym wogole wolal. Niech zrobia Canal+ Seriale dodakowo i bedzie ok. Te cale VOD teraz co oferuje Cyfra+, to smiech na sali. Zaczelo sie od posmiewiska HBO Digital, Multiroom'u a teraz kontynuuja z Canal+ Na Zyczenie. To przerasta ich mozliwosci a kto cierpi, to klient... :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma obowiązku korzystania z e - rachunków, nikt nikogo zmusić nie może. Uważam, że e-rachunki, e-faktury to wygodna forma płatności.... Cyfra żeby zachęci abonentów do tej formy powinna dać im np. miesiąc gratis... :wink: abonentu... A skończy się na dodatkowych Złotych plusach albo na niczym

 

Nie wiadomo jak to będzie za 10 - 20 lat. Być może zmuszeni zostaną wszyscy do takich płatności, jak dziś próbuje się zmusić emerytów do posiadania konta w banku :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od 1.04.2011 w końcu Fox SD/HD,Discovery HD,Boomerang,Nickelodeon,Z.europa itd. Cały czas się zastanawiam nad dołączeniem kanału Eurosprt2 do Kompaktu,a do tego jeszcze Sportklub. Teraz w Optimum są tylko 2 dodatkowe kanały TVP sport i Espn Classic ,więc może dołączą do tego pakietu Sportklub+ albo coś innego? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest w przypadku HBO OD. Canal+ na życzenie nadaje z tp. 4 satelity Hot Bird 9 - 13E (11,278GHz, pol. V (pionowa), SR 27500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK, PID Video 2014, PID Audio 2018). Z tych samych parametrów nadawany jest kanał kodowany w Seca Mediaguard 4/Nagravision 3 (prawdopodobnie Cyfra+ VOD - PID Video 2064, PID Audio 2068) oraz pusty niekodowany przekaz z PID Video 2114, PID Audio 2118, 2119.

 

Ten ostatni rozpoznawany jest jako przekaz z fonią AC3 w językach polskim oraz angielskim i polskimi napisami DVB.

 

Kolejne dwa kanały kodowane wyłącznie w Seca Mediaguard 4 pojawiły się na częstotliwości 11,487GHz, pol. H (pozioma), DR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK. PIDy to kolejno: Video 2024 oraz 2124 i Audio 2028/2029 i 2128/2129. Ponadto dostępne są polskie napisy DVB oraz ścieżka angielska (obie ścieżki rozpoznawane są jako AC3).

 

Trzy nowe kanały pojawiły się także na częstotliwości 10,892GHz, pol. H (pozioma), SR 27500, FEC 5/6. Dwa kanały wyszukiwane są z polską i angielską ścieżką AC3, a trzeci tylko z polską (bez AC3). Wszystkie kodowane są wyłącznie w Seca Mediaguard 4 (brak EPG i uprawnień). Ciekawe co z tego się "urodzi" ? :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwazam ze pewnie nic z tego nie wyniknie. Nie wierze ze jesli cos mialoby sie pojawic to ze nie byloby juz tu na forum chociaz malego info od ludzi zwiazanych z Cyfra. Tak przynajmniej bylo do tej pory :D Co nie zmienia faktu iz moglaby mnie Cyfra zaskoczyc :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od 1.04.2011 w końcu Fox SD/HD,Discovery HD,Boomerang,Nickelodeon,Z.europa itd. Cały czas się zastanawiam nad dołączeniem kanału Eurosprt2 do Kompaktu,a do tego jeszcze Sportklub. Teraz w Optimum są tylko 2 dodatkowe kanały TVP sport i Espn Classic ,więc może dołączą do tego pakietu Sportklub+ albo coś innego? :lol2:

 

 

 

wielkie :lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwazam ze pewnie nic z tego nie wyniknie. Nie wierze ze jesli cos mialoby sie pojawic to ze nie byloby juz tu na forum chociaz malego info od ludzi zwiazanych z Cyfra. Tak przynajmniej bylo do tej pory :D Co nie zmienia faktu iz moglaby mnie Cyfra zaskoczyc :brawo:

 

Nie mówię że coś będzie, ale pamiętasz jak dołączyli Polsaty? Nawet dzień wcześniej na forum była cisza, i nagle wielka niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...