Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CYFRA+ przecież oficjalnie zapowiedziała, że ma teraz dwa priorytety:

- paczka CANAL+ (jej rozwój i promocja)

- kanały HD

Nie spodziewałbym się więc teraz wielkich nowości w SD. Raz na jakiś czas dojdzie kanał HD (ewentualnie jego kopia w SD, jeśli taką posiada) i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@Lucius: rozmowy trwają a kiedy się skończą ?? :D

Zadzwon do wrozki i sie zapytaj, co za glupie pytania, jak sie skoncza to pewnie bedzie jakies info. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym jest Cyfra zainteresowana? Lucius kiedyś napisał, że AXN HD będzie, a do dziś nie ma, Discovery HD, Foxa, Nicka czy Boomeranga ma prawie* każdy, ESPN America jest w połowie liczących się platform... Cyfra dorówna kiedyś ofertą swojej platformie matce?

 

*z wyjątkiem C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jest zainteresowana Discovery HD Showcase to moze tez zainteresuje sie Boomerangiem? mowienie ze to konkurencja dla Mini Mini i Zig Zap jest glupim wytlumaczeniem, bo w ofercie sa kanaly Disney`a jak rowniez Cartoon Network

Dokładnie. Kompletnie nie rozumiem idei CYFRY+. Kanałów dziecięcych jest zaledwie 6 (z czego dwa własne), zaś popularno-naukowych jest 17, a jeszcze im mało. Poza tym oferta muzyczna też oszałamiająca nie jest, szczególnie po ostatnim wyłączeniu Music Choice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy do jutra albo do poniedziałku i może wtedy Cyfra+ zrobi nam abonentom niespodziankę w postaci nowych kanałów :jupi: min: FOX/SD/HD,Espn America,Boomerang, nickelodon,Z.europa,E-enterteiment, Discovery HD, Mtv Dance: nigdy nie wiadomo czego się możemy spodziewać ,tak jak to było z polsatami kiedyś.Zobaczymy czy coś z tego się sprawdzi :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze że @lucius sypnął informacją wczoraj a nie dzisiaj bo połowa by wierzyła a połowa nie :lol2:

Myślę że DaVinci szuka na gwałt operatora i tu widziałbym szansę dla Cyfry na uzyskanie dobrej ceny....Uważam że ten kanał by się przydał bo coś wnosi nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie HBO On Demand teoretycznie można jednak wydłubać, bo jak pisałem - to mi się udało zdekodować, choć coś rwie, prędkość tam jest normalna.

 

A próbowałeś nagrywać?

U mnie nagranie w DVBViewer odtwarza się już bez "szarpnięć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...