Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że osoby które nie posiadają jeszcze TV HD jest to dość nie korzystna oferta w związku na połączenie C+ SD z HD, dzięki czemu mamy wyższe ceny, moje przyszłość z Cyfrą zależna jest głównie od przetargu za ekstraklasę, a po tej promocji gdzie C+ jest wpychany to wszystkich pakietów źle wróży na wyniki przetargu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagmatwali zagadnienie solidnie. Spodziewałem się lepszej oferty, z lepszym podaniem cenowym, ale być może tą zostawili dla uciekających z cyfry ze względu na podwyżki. Nie zapowiada się, żeby przed świętami pojawiła się nowa promocja (5 tygodni), na razie się nie skuszę na podpisanie umowy. Zobaczymy co wymyśli n-ka, czy również nie będzie się wykrwawiać i poda podobne spamowanie cenowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz za kompakt i canal+sport płacę 31,40zł,które zmieni się na 62,80zł a po zapowiadanej podwyżce na 65,80zł. Z tych nowości ,które mają wejść jutro wynika że kompakt i cały canal+ będzie kosztował 62zł . Czy w moim przypadku możliwe jest przejście na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)CANAL+ START normalna cena 56 zł w promocji 43 zł (stary pakiet Start z Canal+ HD)

(...)Najważniejsze info to takie ze zarówno w CANAL+ START,CANAL+ KOMPAKT i CANAL+ OPTIMUM mamy tzw. pakiet CANAL+ HD czyli wszystkie kanały w wersji SD jak i HD

Drugie wazne info ze jest to oferta ze stała cena czyli tzw. zobowiazanie na 19 lub 26 miesiecy

Oferta jak dla mnie prawie idealna. Jutro wysyłam wypowiedzenie i w zamian za Eurosporty i TVP HD (bo reszty w Optimum mi nie będzie brak) oraz dekoder PVR zaoszczędzę 55,90 zł/mies. (mam C+ HD bez zobowiązania za 39,90 zł, w promocji za pół ceny do końca lipca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz za kompakt i canal+sport płacę 31,40zł,które zmieni się na 62,80zł a po zapowiadanej podwyżce na 65,80zł. Z tych nowości ,które mają wejść jutro wynika że kompakt i cały canal+ będzie kosztował 62zł . Czy w moim przypadku możliwe jest przejście na to ?
Nie.

Nie będzie możliwości migracji na nowe pakiety.

Chyba, że podpiszesz nową umowę, lub przedłużysz swoją obecną umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz za kompakt i canal+sport płacę 31,40zł,które zmieni się na 62,80zł a po zapowiadanej podwyżce na 65,80zł. Z tych nowości ,które mają wejść jutro wynika że kompakt i cały canal+ będzie kosztował 62zł . Czy w moim przypadku możliwe jest przejście na to ?
Nie.

Nie będzie możliwości migracji na nowe pakiety.

Chyba, że podpiszesz nową umowę, lub przedłużysz swoją obecną umowę.

Tylko czy opłaca się wypowiadać umowę i podpisywać nową o te parę złotych? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz . Ludzie. ciagle wam malo kanalow w C+. Ja juz jestem z Canal + od 1998 i w roku 1999 placilem za jeden analogowy Canal+ 45 zl. Teraz kaza Wam zaplacic zate wszystkie Canaly + 42zl(cyfrowe) I robicie straszne larum. Wolna droga DO N(nic) alo Do Polsz..u. Rencista kibic ze Slaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz . Ludzie. ciagle wam malo kanalow w C+. Ja juz jestem z Canal + od 1998 i w roku 1999 placilem za jeden analogowy Canal+ 45 zl. Teraz kaza Wam zaplacic zate wszystkie Canaly + 42zl(cyfrowe) I robicie straszne larum. Wolna droga DO N(nic) alo Do Polsz..u. Rencista kibic ze Slaska.

Nie wszystkim mało. Ja mam za dużo kanałów w stosunku do moich potrzeb więc schodzę w dół :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby to jest promocja ale faktycznie może to być tzw.wieczna promocja z lekkimi ulepszeniami na święta. A skoro tak - tylko chwalić to posunięcie. Stałe niższe ceny i uelastycznienie doboru opcji przyciągną więcej klientów niż gwałtowna łapanka przed świętami. Optimum za 54 zł, 9 kanałów HD za 11 zł, Canal+HD za 30 zł, HBO HD za 23 zł (i to mimo dołożenia kilku kanałów HD w opcjach premium!), nowa opcja Multi (hit!), dekoder PVR za dyszkę (niestety aktywacja 99 zł!). Przyznam że stał się cud :lol2: Jedynie MR bez rewelacji ale dopóki dają dwie karty to jednak też rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Opcja MULTI w cenie 40 zł w skład której wchodzic bedzie HBO HD normalna cena 27 zł w promocji 23 zł,kanał MEZZ0 normalna cena 4 zł w promocji 3 zł ORANGE SPORT 10/14 zł (nizsza cena dla posiadaczy opcji CANAL+ ) opcja CINEMAX HD normalna cena 15 zł w promocji 10 zł oraz opcja FILMBOX HD normalna cena 15 zł w promocji 10 zł

Pytanie tylko czy do wszystkich pakietów można to wziąć i czy nie ma przypadkiem "haczyka" w postaci braku możliwości wyłączenia tej opcji po jej włączeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Opcja MULTI kosztuje 40 zł przy zobowiązaniu na 19/26 mies czyli nie ma możliwości jej wyłączenia 8) Nie ma również możliwości dołączenia jej do pakietu START 8)

 

Do pakietu START można dokupić jak do tej pory tylko 1 opcje dodatkową lub premium, nowością jest możliwość wynajęcia dekodera PVR przy pakiecie Canal+ START :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcji Multi nie da się też dołączyć do Canal+Start.

 

Przyznam, że wcześniej nie przyglądałem się jakoś szczególnie tym nowym pakietom i ofertom bo całe szczęście nie muszę tego robić, ale jak tak spróbowałem to ogarnąć to muszę przyznać że strasznie zagmatwane te nowe pakiety i zasady cenowo-promocyjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wydawało mi się to logiczne więc nie pisałem :-)

 

Są dostępne 2 opcje dodatkowe HD: Kompakt HD i Optimum HD. Do pakietu Kompakt możecie dołączyć tylko opcje Kompakt HD a do Optimum tylko Optimum HD

 

1. Opcja Kompakt HD : TVP HD, MTVN HD, National G HD, 2xEurosport HD

2. Opcja Optimum HD : jak wyżej + FOX Life HD, BBC HD, Animal Planet HD, National Geographic Wild HD

 

czyli do pakietu Kompakt możecie dołączyć tylko te kanały HD, które były do tej pory w starym pakiecie Kompakt HD i nic więcej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie , jeden wielki CHAOS !!!!

 

oferta dla nowych

oferta dla przedluzajacych

brak oficjalnego podzialu pakietowego - co jest co zostaje jakie pakiety

za duzo opcji cenowych - cena z zobowiazaniem , - cena bez zobowiazanie PLUS obie opcje promocja/bez promocji :lol2::lol2:

 

Mialo byc latwo i przyjemnie wybrac oferte a jak sie to wszystko czyta to dochodzi sie do wniosku ze nie wiadomo co z czym polaczyc ,

do domu przyslali regulaminy i cenniki , a teraz znow zmiany pakietow cen opcji , opcji do opcji opcją podpartą :evil::evil::evil:

 

Chyba trzeba bedzie na spokojnie przejzec oferte jak sie oficjalnie ukarze na stronie , jesli bedzie to oczywiscie dobrze " przekazane "

 

Jak dla mnie GALIMATIAS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

... i nadal nie ma możliwości dokupienia do Kompaktu (nie mówiąc już o Starcie) wszystkich kanałów HD :-( W sumie jedyną zmianą jest C+ HD w Starcie i opcja MULTI do Kompaktu lub Komfortu zamiast całego Prestiżu HD+ :-)

 

Mam przed sobą całą ulotkę i procedury i w sumie będzie tylko więcej tłumaczenia klientom :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...