Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, ale wy niedomyślni jesteście.. Kilka osób Wam napisało już "KTO ZA TO ZAPŁACI?"

Wy szanowni abonenci!

Nka podniosła ceny o złotówkę. Cyfra otworzy Wasze oczy (czyt. portfele) szerzej..

 

W gazetce na nowy miesiąc jest info, że 18 marca wchodzi Canal+HD, oraz usługa Canal+VOD.

 

A co mnie, abonenta stalego obchodzi teraz podwyzszka cen? Ja mam umowe na 19 miesiecy ze stala kwota i moga mnie pocalowac. Więc sorry, ale nie pisz glupot!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ty możesz wiedzieć co jest w magazynie abonentów jak on pewnie jeszcze nie wyszedł. Nie pisz bzdur tylko po to żeby potem nabijać się z postów innych ludzi.

Pisze taki jeden z drugim co to nie będzie za ileś dni i potem człowiek siedzi na forum i sprawdza co chwila czy coś się nie pojawiło tracąc czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko telewizja nie warto tak się tym przejmować :-)

 

Niby tylko telewizja, ale jesli brac pod uwage ostatnie zdanie Luciusa kto za to zaplaci to juz z tej tylko telewizji robi sie az moj portfel i moje pieniadze wiec wtedy moze zabraknac luzu i swobodnego podejscia do tematu.

 

 

Powiem tak, licze sie z podwyzka, ale w zamian oczekuje ze beda poprawione jakosci niektorych kanalow a ewentualne nowe beda odrazu w odpowiedniej. No i fajnie by bylo jakby ktos w koncu obnizyl lub nawet zniosl oplate za dekodery z dyskiem. Ale to ostatnie to raczej moje pobozne zyczenie.

 

 

Pozdrawiam

 

 

EDIT

 

MisterD - bez przesady. Nie musisz sprawdzac i siedziec jak na szpilkach. Jak cos nowego dodadza to na pewno na tym forum sie o tym dowiesz bez koniecznosci aktualizacji programow na swoim tunku co kilka godzin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś user pisal, że 18 marca maja byc wiadamo te wszystkie REWOLUCJE w Cyfrze+. O co chodzi?

 

Gdzie pisał? I skąd niby ta data?

Przestańcie pisać takie głupoty i się nakręcać bo zaraz wszyscy zaczną się podniecać i robić sobie nadzieje, a potem narzekać bo "mieli dołączyć to albo tamto a nie ma" :/

Może chodzi o mnie i mój post który wylądował w koszu ale jak pojawia się data 18.to może jest bardzo prawdopodobny.

A oto post ze strony dvbnews

INFO+ (82.145.209.*)22:05, 1 Marca 2011Nie wiem gdzie o tym napisac ale niech bedzie tu.

- 18 marca (piatek) na satelicie HotBird 13E zamelduje sie paczka kanalow Viasat. Cyfra+ wlaczy do swojej oferty Viasat Explorer oraz TV1000, natomiast w Cyfrowym Polsacie pojawia sie wszystkie kanaly z portfolio szwedzkiego nadawcy (Viasat Explorer, Viasat Nature, Viasat History oraz TV1000 i Spice TV). -

Pozdrawiam!

Znając trochę metody C+/np dołączenie kanałów BBC/brzmi to prawdopodobnie i gdyby była to prawda to zaczyna się robić ciekawie.Być może plotki o przejęciu 2 tr./jeden CP i drugi C+/mogą się z tym wiązać.Jak by nie było Święta wielkiej nocy zbliżają się i trzeba wzbogacać ofertę bo jak nie teraz to kiedy /w grudniu?/a to link do tejhttp://www.dvbnews.pl/news/6593/spor ... marca_akt_ wiadomości .Pozdrowienia Cyfra TV czy coś z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wyszedł i jest wysyłany pocztą do abonentów oraz kurierem wraz z ulotkami do dystrybutorów, więc niektórzy mają szansę sie z nim zapoznać :D

 

A skąd ty możesz wiedzieć co jest w magazynie abonentów jak on pewnie jeszcze nie wyszedł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@MisterD Ale kto ci kaze myslec co bedzie 18 Marca ? :>

Najlepiej idzcie spac i tyle, ktos cos napisze a wy juz wypisujecie wlasne poezje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł i jest wysyłany pocztą do abonentów oraz kurierem wraz z ulotkami do dystrybutorów, więc niektórzy mają szansę sie z nim zapoznać :D

 

A skąd ty możesz wiedzieć co jest w magazynie abonentów jak on pewnie jeszcze nie wyszedł.

 

No to powiedz do jasnej ciasnej czy dojdą jakieś nowe kanały czy nie, bo nie chcę przez dwa tygodnie siedzieć w niepewności i tracić czas na nieustanne zastanawianie się czy coś dojdzie czy nic nie dojdzie. Wiesz ile czasu na takie rzeczy schodzi?

A ty sam zadowolony bo masz wiedzę, a reszta niech się męczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie może głupota..

Tylko sprawdź w aneksie, czy masz podane kwoty, czy procentowe rabaty? Wtedy zobaczysz, "co Cię to".

Miłego wkur...nia się :)

Zal mi Cie wielka wróżko SatKuriera, ktora wie wszystko o Cyfrze+. W umowie masz kwoty, ktory bedziesz placil co miesiac, tak więc wyglupiles sie ... znowu.

 

 

Kto się wygłupia, to się wygłupia... W aneksie do umowy (wg niego masz przyznane zniżki) masz albo info o cenie, która Cię obowiązuje przez daną ilość m-cy, albo (zazwyczaj tak jest) procent przyznanego rabatu. Wiec nawet jeśli masz umowę w promocji ze zniżką procentową a Cyfra podniesie ceny to podwyżka też obowiązuje Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wróżką, tylko wiem co jest w aneksach..

W aneksach masz podane rabaty, np 50% od cen określonych "w odpowiednich załącznikach".

Owe załączniki z nową treścią już do Was jadą pocztą..

Zalezy o jakich promocjach mowisz. Ja bralem na promocji dla innych platform i mam 3 miesiace za free i pozniej STAŁĄ CENE PRZEZ CALY OKRES UMOW - 77zł. I moga mi ... 8) Przy podpisaniu umowy nawet pytalem sie w punkcie "czy tyle bede placil przez CALA UMOWE? Nie obowiazuja mnie zadne podwyzki?". Pani uprzejmie mnie poinformowala, że to stala cena przez kolejne 19 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Hugo - dzieki za precyzje.

 

@jacozo 2 - Regulaminy nowe sa pewnie dlatego ze wejdzie Canal+ HD i VOD wiec trzeba bedzie napisac odpowiednie akapity i punkty zeby bylo wiadomo co wilno i za co a co nie.

 

@ Patrick - nie tyle Vat co raczej dodanie nowych kanalow powoduje mus podwyzki. Wszak Cyfra nie dostaje ich za darmo. A ze przy okazji Vat sie przemyci? Zycie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzą kanały HBO HD i Cinemax 2 HD, Canal+ HD i usługa Canal+ On Demand.

Nowy regulamin ma związek z wymaganiami UKE co do uprecyzowania niektorych kwestii. M.in. tych, za jakie Canal+ dostał niezłe kary w zeszłym roku.

 

No a przy okazji nieuniknione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak będą mocne, nieuzasadnione podwyżki to szykuję wypowiedzenie i migrację na kompakt :twisted:

 

Szczęśliwie mam w umowie stronę "Symulację płatności do Umowy o abonament Cyfry+ o numerze xxxxxxxxx" na której widnieją dokładne kwoty do zapłaty i odniesienie do art. 4 § 1 pkt 5 Regulaminu.

 

Chyba, że będą to kosmetyczne korekty to jakoś ujdzie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...