Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtajemniczeni na forum wiedza, ale nie powiedza: "Nie bo nie". Zapewne wczesniej na innym portalu sie dowiemy (vide info o podwyzkach na media2.pl - tam nikt tajemnicy nie robil). Sam mam dylemat, bo siostra ma wziac umowe dla abo innych platform i nie wiem czy czekac czy brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gdzieś było juz o tym dokładnie napisane, ale dzisiaj na forum na stronie Canal+ pojawił się oficjalny wpis administratora dotyczący serwisu CANAL+ NA ŻYCZENIE "Bezpłatny dostęp do tego serwisu zyskają abonenci oglądający CANAL+, korzystający z dekoderów PVR HD: Philips PVR HD oraz PACE PVR HD. Abonenci będą mogli obejrzeć pozycje programowe z oferty stacji bez dodatkowych opłat, w dowolnym momencie. Filmy, seriale i programy będą pojawiały się w tej ofercie następnego dnia po premierze antenowej. Lista pozycji dostępnych w ofercie zostanie zamieszczona 18 marca."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ NA ŻYCZENIE "Bezpłatny dostęp do tego serwisu zyskają abonenci oglądający CANAL+, korzystający z dekoderów PVR HD: Philips PVR HD oraz PACE PVR HD..."

Niestety w Cyfrze+ takie rzeczy jak VOD do raczej ogólnie dostępnych, dla posiadających dany pakiet programów jest tylko dla ludzi płacących haracz za dekoder PVR (15-20 zł) i to tylko po to aby mieć programy, które można sobie nagrać? Bez sensu ... Z tego co widziałem w Nce jest kolekcja nSeriale itp. wraz z nieodpłatnym dekoderem.

 

Tak a propos odpłatności za dekoder gdzieś na tym forum wyczytałem, że prawdopodobnie zostanie ona zniesiona ze względu na pewne zmiany w prawie dotyczące wierzytelności ... nie znam szczegółów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Cyfrze+ takie rzeczy jak VOD do raczej ogólnie dostępnych, dla posiadających dany pakiet programów jest tylko dla ludzi płacących haracz za dekoder PVR (15-20 zł)

Ja mam PACE PVR HD od ponad roku i nie place najmu za niego ani grosza :D najlepiej siedzieć na forum i płakać :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtajemniczeni na forum wiedza, ale nie powiedza: "Nie bo nie".
Pomyślcie troche. Ludzi pracujących w C+ obowiązuje zakaz rozpowszechniania takich informacji.

 

Ale mi co nieco udało się dowiedzieć. Zmiany wyglądają na atrakcyjne. Zobaczymy jak będzie w praktyce. Z oferty zniknąć ma pakiet PrestiżHD+. OptimumHD, KompaktHD też. Teraz po prostu do Kompaktu, czy Optimum będzie można dokupić zestaw kanałów HD.

 

Mają zostać ujednolicone paczki Canal+ i HBO, w sensie nie będzie rozróżnienia na paczkę SD i HD. Do tego ma być taniej.. :) HBO i C+ OnDemand ma być w gratisie.

 

Wszystkich nowości nie pamiętam. Zobaczymy jakie ceny będą w promocjach. Ponoć mają być stałe ceny przez całe umowy. Byłoby fajnie, bo stała cena to dla mnie duży plus.

 

Aaa i podobno multiroom ma być dostępny już od Startu, pod warunkiem, że będzie z paczką Canal+.

 

To tyle z "dość pewnych plotek" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oferty zniknąć ma pakiet PrestiżHD+. OptimumHD, KompaktHD też.

 

Nie sądzę, żeby miał zniknąć pakiet PrestiżowyHD+ - w nowym regulaminie jest, iż od 1 maja przestaną być dostępne dla nowych abonentów pakiety KompaktHD+ i OptimumHD+ - nie ma słowa o tym aby PrestiżowyHD+ miał przestać być sprzedawany/oferowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie troche. Ludzi pracujących w C+ obowiązuje zakaz rozpowszechniania takich informacji.

 

To jest straszne co piszesz :shock: Zartuje oczywiscie, ale tak samo bylo z nowymi cenami i regulaminem. Wielka tajemnica, z tym ze jak media2.pl podalo o tym informacje to jakos tym co "wiedza a nie powiedza" nagle buzia sie otworzyla. Juz widze wywiadownie z C+ jak prosi Satkurier o IP, pozniej zglasza przestepstwo itp. No wrzucmy na luz. Poza tym dzieki za info. Nawet zaslyszane, moze i niepewne ale info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wiemy to, że dojdą do oferty: Cyfra VOD i Canal+ HD.

 

W sumie to nie wiem za bardzo na czym miała by polegać repakieyzacja jeśli nawet to dotyczyć ona będzie tylko nowych abonentów - oczywiście w sposób bezpośredni. Bo jeśli mieli by zlikwidować np: Prestiż HD+ to takie zmiany powinny się znaleźć w nowootrzymanym regulaminie.

Z drugiej strony skoro ewnwtualne kanały miały by wejść z dniem 18 marca to się oczywiście rozumie, że w otrzymanym regulaminie ich nie będzie.

 

Tak więc zobaczymy ... Przypominam, że nie ma sensu się łudzić lub mieć nadzieję, że Cyfra+ coś jeszcze doda - pamiętacie SportKluby? Swoją drogą fajnie by było gdyby dodali paczkę Viasat, choć jakość techniczna kanałów jest średnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby miał zniknąć pakiet PrestiżowyHD+
Wierzyć nie musicie. Od piątku umowy na Prestiż nie podpiszecie.. Oczywiście Ci którzy mają Prestiż, to mają ten pakiet do końca trwania umowy. Teraz żeby mieć najwyższy pakiet, trzeba będzie go "poskładać".

 

Generalnie wszystkie zmiany wyglądają bardzo obiecująco. Aż nie pasują do Cyfry.. :) Dużo większa swoboda w komponowaniu oferty, stała cena przez całą umowę i dużo niższe ceny opcji premium. Sam chyba nie uwierzę póki nie zobaczę. Pytanie, czy nie zarżną oferty cenami PVRów.. :)

 

Oferta oczywiście będzie obowiązywała tylko dla nowych klientów i przedłużających umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal sam w to nie mogę uwierzyć, nie uwłaczając stanowi wiedzy Rigidigi.. bo po co by zmieniali ceny w pakietach itp. , po to tylko, żeby za miesiąc szykować kolejne nowości? no nic, cyfra daje czadu ostatnio... oby to nam wyszło wszystkim na lepsze... ;]

Ja osobiście widzę to tak, że ostatnie miesiące nie należały do najlepszych dla C+. Nka swoimi promocjami kasowała wszystkich. Cyfra więc musi się dostosować i coś zaproponować, bo inaczej nadal by traciła. Sądzę, że stąd te zmiany. Po prostu musieli jakoś zareagować.

Podwyższyli ceny pakietów, ale obniżają ceny opcji Premium. Nadal pozostaje pytanie jakie będą promocje, bo jednak ceny pakietów wzrosły.

 

Skasowanie pakietu Prestiż pewno miało na celu ukrócenie porównania najwyższych pakietów poszczególnych platform. "a bo w ence mam wszystko za 99pln,a w Cyfrze 170pln". Teraz najwyższy pakiet w Cyfrze będzie pewno nawet w niższej cenie, z tą subtelną różnicą, że żeby mieć wszystko to cena i tak wyjdzie spora. Ale koszt się ukrył..

 

Wychodzi na to, że nastawiają się na wzrost zainteresowania opcjami premium i będą kusili multiroomem, skoro będzie dostępny już od Startu z Canal+. Do tego HBO i C+ na żądanie za darmo. Czyli będą kusić ludzi na PVRy..

 

Ciekawy jestem co zrobią z cenami dekoderów, bo tu Cyfra była na dalekim szarym końcu

 

I pamiętajcie, że jest to oferta dla nowych abonentów i dla przedłużających. Więc w zasadzie wszystkich nas ona nie dotyczy, a jedynie wyznacza nam kierunek zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Starsze pakiety także znajdują się w najnowszym cenniku cyfry, a wiadomo że od dawna już nie ma ich w ofercie. Czytając ten regulamin można wywnioskować, że był on tworzony i drukowany w lutym (brak Sportklubu, Canal+ HD , ale BBC są). Regulamin cyfry odnosi się tylko do ogólnych standardowych rzeczy, ale promocje mogą się w każdej chwili zmieniać. Do 18 marca już nie wiele zostało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie który ma obowiązywać od 18 marca napisali

"Począwszy od 1 maja 2011 roku, nie jest możliwe zawarcie Umowy na odbiór Pakietu Kompakt HD+ oraz Pakietu Optimum HD+, ..."

Trochę to się nie trzyma kupy z informacją że likwidują prestiż i o braku możliwości zawierania umów już od piątku na prestiż i inne likwidowane pakiety. Skoro napisali o likwidacji Pakietu Kompakt HD+ oraz Pakietu Optimum HD+ a dopiero od maja nie będzie można zawierać umów na ww. pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...