Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie i extra, przyda się kolejny kanał sportowy.

Ktoś może narzekać że ligi średnie, no ale te najlepsze już mamy na Canal+ sport, wiec to będzie tylko deser do dania głównego.

Liga beligijska,argentynska, 2 angielska też pewnie nas zaciekawi.

Szkoda tylko jednego, że dodadzą tylko 1 kanał.

A jak dodadzą tylko 1 kanał to nie ma co się spodziewać że kiedyś dołączą drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np nie jestem kibicem sportowym i już wymiotuje od tego sportu w Cyfrze. Nie chce już naprawdę słuchać o tym,ze następny kanał to sport. a następny zakup to liga Polska. Może skupiliby się nad poszerzeniem ramówki o inne kanały. a nie tylko sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni rozdzielić wreszcie sport od innych i byłby "spokój" tak każdemu coś ciągle nie pasuje. ja akurat oglądam sport i się cieszę. Na kanałach National Geographic czy BBC HD leci w kółko to samo aż się to już powoli nudzi , to samo z filmami.

Trochę dziwne że SK2 nie dołączają ale na razie w SD na transponderze n jest tylko SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie Sportklubu do pakietu Kompakt jest kolejnym po Eurosportcie 2 wyjściem na przeciw oczekiwaniom kibiców sportowych. Kolejny argument żeby do opcji Canal + brać Kompakt zamiast Start. Bardzo dobry ruch Cyfry. Żeby jeszcze poprawiła się jakość tego kanału .

 

 

Dokładnie. Jeszcze tylko powinni dodać do pakietu Kompakt jakiś kanał dziecięcy, bo nie ma w nim żadnego (nie licząc tych co w pakiecie Start).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od marca troszkę zmian w cyfrze się szykuje. Niektóre na +, inne (w zależności od punktu widzenia) na minus ;)

To co mogę zdradzić to że od 1 marca dojdzie przynajmniej 1 kanał (już od pakietu Kompakt). Będzie to kanał sportowy. Więcej szczegółów w komunikatach Cyfry w ciągu 2 najbliższych tygodni.

 

Hugo, mozesz uchylic jeszcze torche rabka tajemnicy jakie to beda zmiany (szczegolnie te minusy)? Cyfra.tv w innym watku pisal cos o zmianach w pakietach, o co konkretniej chodzi? Moze jest szansa tak jak pisze kolega wyzej zeby do Kompaktu trafily jeszcze jakies kanaly dzieciece?

 

 

Pozdrawiam

 

EDIT:

 

Ciekawe czy te zmiany wplyna tez w jakis sposob na zmiane cen pakietow......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się zdaje że ten minus to właśnie podwyżki... Będzie komunikat typu: Cyfra+ jako najstarsza, najbogatsza platforma cyfrowa w Polsce wprowadza dla Państwa dodatkowe bardzo atrakcyjne tematycznie kanały, również w jakość HD. NIestety jesteśmy zmuszeni podnieść ceny poszczególnych pakietów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę wszystkich przestańcie gdybać,że podwyżki,że to czy siamto.Poczekajmy na krok C+

Polakowi nie dogodzisz. Zabierzesz - źle, dasz coś - źle, nic nie zrobisz źle. Jak później ma coś być dobrze w tym po[beep]...kraju. Jak ktoś chce mieć wszytko, to niech podpisze umowy z 3 platformami, a jak mu za drogo i go nie stać, to niech zmieni pracę i zarobi na tą TV.Tak na marginesie, to chyba tutaj obecni są na bezrobociu, że mają czas, to wszystko oglądać. Pozdrowionka i miłego weekendu pełnych wrażeń na spekulacjach, co kto kiedy i po co doda do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę że Cyfra+ doda SportKlub.Tylko mam nadzieje że dodanie tego kanału do naszej oferty automatycznie polepszy jakość obrazu bo w tej chwili widziałem z tp.N-ki i jest fatalna...dobrym posunięciem było by dodać ESPN w HD oraz SportKlub+ i oferta sportowa Cyfry+ jest boska.I niech dodadzą w końcu jakieś kanały muzyczne typu MTV czy MCM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.N i te wszystkie kanały sportowe będziesz oglądał na raz na 5 telewizorach ??

Ile można oglądać sportu. Ruszyłbyś się z przed Tv i sam trochę poćwiczył. Dla mnie sportu jest i tak za dużo. Tym bardziej, że jeżeli coś oglądać to w czasie rzeczywistym co mi po obejrzeniu danego wydarzenia sportowego na drugi dzień. To chyba już tylko dla totalnych maniaków. Niemniej jednak dodanie Sportclubu w sumie jest niezłe tylko ta jakość ale mam nadzieję, że na tym poprzestaną względem kanałów sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOT BIRD 8 (13°E)

tp. 81 (12,322 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

 

ID: Sport Klub

PID V: 1401

PID A: 1402 (pol)

PID PCR: 1401

SID: 14900

PID PMT: 1400

Provider: Eutelsat

Kodowanie: Conax (0B01)

Tu jest do tej pory Sport Klub Romania.

Nie wiem czy się różni od Sport Klub PL.

Oczywiście nowy caid może być dołożony, jak jest taka umowa.

 

Sport Klub Pl jest w N

Hotbird 6 10834.00 V 116 Europe DVB-S2 8PSK 27500 3/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...