Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by to się potwierdziło było by całkiem super.

 

http://spam.org/index.php?readmore=10219

Szczerze to my nic o tym nie wiemy, bo nie mamy żadnej wewnętrznej informacji nie posiadamy, ale gdyby się jednak pojawił (DTD mówił, że będzie Polsat i się pojawił 8) ) to będę bardzo zadowolony, bo uwielbiam oglądać baseball i nhl :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, jeżeli to będzie ESPN America HD to nie wiem czy się orientujecie ale chyba nie będzie polskiej ścieżki językowej? Wówczas ilość potencjalnych odbiorców znacznie spadnie. Co do innych kanałów w sumie to nic wartościowego nie widzę na horyzoncie ew. Canal+ HD. Z tym ostatnim z pewnością by się pospieszyli gdyby to było realne: http://media2.pl/media/72345-wszystkie- ... -roku.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj się z tobą zgodzę. Brak Canal+ HD to wstyd. To już jest jedyny kanał premium który nie ma wersji HD !!!

ESPN America jest TYLKO w wersji orginalnej (angielskiej) i właśnie o to chodzi. Nie ma to jak orginalny komentarz stacji ABC, CBS, ESPN, FOX Sports które goszczą z przekazami LIVE z takich meczy jak NFL, NHL, NCAABB, MLB i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESPN America tylko w 16/9 i tylko z oryginalnym jezykiem angielskim :)

 

Tam sa wtedy prawdziwe emocje. No i nareszcie bylaby szansa obejrzenia NHL i NBA w normalnej ilosci, bo to co proponuje C+ Sport to maaaaało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie bylaby szansa obejrzenia NHL i NBA w normalnej ilosci,

Kolego nie zapędzaj się tak daleko :>

To że kilka moich postów wstecz w temacie ESPN America świadczy o obecności NBA w tej stacji to nie znaczy że akurat w Polsce?Europie tak będzie. NBA w ESPN America jest TYLKO I WYŁĄCZNIE w krajach arabskich takich jak Oman, Syria, Irak itd, NBA nie ma chyba tylko w Katarze i Arabii Saudyjskiej czyli tam gdzie prawa ma Al Jazeera Sport ale mogę się mylić.

P.S : Tak poza tym jest temat o ESPN America i tam też można o tym rozmawiać nie zaśmiecając tego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś bardzo lubi NBA to polecam Al-Jazeerę Sport gdzie jest oryginalna, amerykańska ścieżka dźwiękowa. Chociaż ilość meczów niewiele większa od C+ i Orange sport.

 

Również mam nadzieję, że jak wrzucą ESPN America to z oryginalną ścieżką, bo faktycznie komentator bardziej wczuwa się w klimat niż nasi ze studia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESPN America byłaby bardzo dobrym kanałem, który wzmocniłby ofertę cyfry. Choć pewnie 60% ludzi i tak będzie uważać, że jest ona bezsensownym kanałem. Ale również wątpię, że zostanie włączona w pierwszych dniach nowego roku. Myślę, że sensowna data dodania to 10-14 stycznia. Jeśli oczywiście to prawda z tym ESPN America :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszlosci na pewno, bo od startu kanal bedzie na wylacznosc w N. ;)

 

Tak, wiem. Niestety N-ka na prawdę jest bardziej rozwojową platformą IMO. Teraz gdybym miał wybierać, to pewnie byłbym ich klientem.

Niestety, umowę mam jeszcze ważną na rok.Szkoda. Prawdę mówiąc C+ wziąłem głównie ze względu na Grand Prix na żużlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...