Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą dzwoniłem do działu technicznego Cyfry w sprawie tego, dlaczego dziś na AXN Spin HD mam brak uprawnień do odbioru. Wczoraj zamiast tego była informacja o rychłym uruchomieniu.

Usłyszałem, zabrano uprawnienia gdyż kanał ten będzie najprawdopodobniej w opcji HD optimum. Ja mam tylko HD optimum promo. Dowiedziałem sę też, że cyfra rozważa dodanie następnych 3 kanałów HD tylko do opcji HD Optimum, ale nie jest to jeszcze decyzja ostateczna.

Czekają więc nas następne dopłaty.

 

Pakiet HD Optimum Promo jest już w zasadzie zamknięty - nic już nie będzie tu dodawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś się dowiadywałem czy nowe kanały HD , też zostaną dołączone do opcji HD Promo :

Szanowny Panie,

 

Odpowiadając na e-mail uprzejmie informuję, iż decyzja odnośnie dołączenia nowych kanałów HD do konkretnej opcji będzie podejmowana przy dołączaniu nowej oferty. Aktualnie nie posiadamy informacji w sprawie Pana zapytania.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem do działu technicznego Cyfry w sprawie tego, dlaczego dziś na AXN Spin HD mam brak uprawnień do odbioru. Wczoraj zamiast tego była informacja o rychłym uruchomieniu.

Usłyszałem, zabrano uprawnienia gdyż kanał ten będzie najprawdopodobniej w opcji HD optimum. Ja mam tylko HD optimum promo. Dowiedziałem sę też, że cyfra rozważa dodanie następnych 3 kanałów HD tylko do opcji HD Optimum, ale nie jest to jeszcze decyzja ostateczna.

Czekają więc nas następne dopłaty.

 

Pakiet HD Optimum Promo jest już w zasadzie zamknięty - nic już nie będzie tu dodawane.

 

Ja mam pełną ofertę cyfry i też na AXN Spin brak uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...