Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta sama informacja tylko z 2010 roku i z innego portalu :)

 

ESPN America w Cyfrze+, również w HD?

 

Z nieoficjalnych informacji podawanych na infolinii satelitarnej platformy cyfrowej Cyfra+ wynika iż w 2011 roku do oferty zostanie dołączony sportowa telewizja ESPN America.

Aktualnie jednak brak szczegółów na temat terminu włączenia nowego kanału oraz w jakich pakietach się pojawi i czy dostępny będzie także w wersji High Definition, która w Polsce oferowana jest od połowy listopada br. Konsultanci informują również o planowanym na 1 lutego 2011 roku dołączeniu dwóch stacji BBC - BBC Entertainment oraz BBC Knowledge.

 

Piotr Chrzanowski, 31 grudnia 2010, 3:46

Źródło: spam.org

 

http://www.dvbnews.pl/news/6107/espn_am ... owniez_w_h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeśli już coś amerykańskiego by mieli dodawać do "Cyfry" z transponderów "Sky Italia", to wolałbym dużo bardziej "Fox News", jako przeciwwagę dla "CNN" (szkoda w ogóle, że "Fox News" zakodowali, bo kiedyś był przecież "FTA") :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że ten kanał w najbliższym czasie jednak dołączy do Cyfry ale tylko w HD,gdy miałem eNke jednak troszkę brakowało tego HD,szkoda też że tak mało tam hokeja w czasie gdy leci bejsbol i futbol amerykański,no ale takie realia;) Druga sprawa do kanał History HD priorytet zdecydowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Wyszukało mi dziś [sorki walnąłem się ] 772 kanały, ktoś wie co doszło? było do wczoraj 771

Serwisy internetowe na kanale 547.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...