Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981
Szanowna Pan,

 

odpowiadając na e-mail uprzejmie informuję, że kanał Eska Tv dołączy do oferty CYFRY+ 17 listopada 2010 roku.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

macie

 

Szanowna Pan? A po jakiemu to?

 

Muszą mieć ubaw z takich co to piszą namiętnie o dodanie kanałów FTA. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie testują ESPN America, bo ten kanał ma tylko angielską ścieżke dźwiękową,a a testowany program widać, że ma zarówno polską jak i angielska.

TV1000 też to napewno nie jest bo ten kanał nadaje tylko w wersji z lektorem, TVP Seriale też raczej nie zważywszy, że mają na nim być z tego co wiadomo na tą chwile polskie produkcje.

Patrząc co jest na rynku to testem może być FOX, kanał z bajkami typu Boomerang,Kidsco itd, Viasat History lub Explorer (mają wybór wersji) lub też zupełnie nowa pozycja której do tej pory nie było na rynku.

 

Jak strzelacie co testuja to zastanówcie się które kanały nie będące w ofercie C+ mają ścieżke polską i angielską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest albo Fox albo coś czego jeszcze w Polsce nie ma moim zdaniem. Bo wszystko czego nie ma w ofercie jest już przecież na HB i tylko trzeba by kodowanie dołożyć. Jedyne czego na satce nie ma z polskich kanałów to Viasaty i Nat Geo Music. Viasaty to nie są bo mielibyśmy kilka testów a nie jeden, a nie wiem jaka jest sytuacja z Nat Geo Music (nie wiem czy ten kanał ma polską ścieżkę??).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21 możesz się mylić z tym, iż jest to kanał którego nie ma w ofercie. Może być tak , że Cyfra nie dogadała się z n-ką lub CP w sprawie jakiegoś kanału i muszą teraz udostępniać na własnym transponderze. Dobrym przykładem jest TVP HD, gdzie właśnie taka sytuacja się zdarzyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry techniczne:

Hot Bird 9 (13,0°E)

tp. 15 (11,488 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: (brak)

PID V: 167

PID A: 108 (pol), 109 (eng)

PID PCR: 167

SID: 5108

PID PMT: 1008

Kodowanie: Nagra Media Access (0100 - S4 - Cyfra+, 1813 - N3 - Cyfra+)

 

prosze bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Cyfra chce zyskać kolejnym powtórkowym kanałem.Główny kanał w HD bym rozumiał ale drugi filmowy ?

No nie gadaj. Nie wiesz co? Wprowadzili C+ Gol podnieśli abo o 5 zł. Wprowadzą C+ Film2 podniosą o kolejne złotówki. Zrobili Pakiet Sport to teraz będą mieli pretekst do zrobienia Pakietu Film. Proste jak metr druta zwiniętego w kieszeni :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...