Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[...] Przydało by się do tego jeszcze National Geographic, TVP HD, TVP Sport.

National Geographic to jak C+ straci wyłączność na ten kanał :> teraz to realne byłoby dołączenie do CP:

1) TVP Info, TVP Sport, TVP HD oraz TVP 1 i TVP 2 z lepszą jakością,

2) Comedy Central, MTVNHD, Nickelodeon,

3) Viasat Explorer i Viasat History,

4) kanałów za dystrybucję których odpowiada u nas grupa ChelloZone: JimJam, The History Channel SD i HD i Voom HD, Rush HD (od 2009),

5) Discovery HD,

i jeśli CP by się zdecydował to 6) paczka kanałów Filmbox. No i kanały tematyczne Polsatu...

 

Mogliby dodać kanał Spice Platinum.Ale by bylo zainteresowanie he he

Takie zainteresowanie jak Playboy TV, gdzie każdy abonent tylko marzy o tym, aby płacić 12,99 zł za jeden kanał :mrgreen: to byłby znów kolejny kanał dla chętnych, więc jakie zainteresowanie byłoby tym kanałem i jaka byłaby cena tego kanału :roll: pozatym to chyba nawet Polsat Play ma być dodatkowo płatny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dodać kanał Spice Platinum.Ale by bylo zainteresowanie he he

Takie zainteresowanie jak Playboy TV, gdzie każdy abonent tylko marzy o tym, aby płacić 12,99 zł za jeden kanał :mrgreen: to byłby znów kolejny kanał dla chętnych, więc jakie zainteresowanie byłoby tym kanałem i jaka byłaby cena tego kanału :roll: pozatym to chyba nawet Polsat Play ma być dodatkowo płatny :roll:

NIeporównuj marnego Playboya na którym są programy dla nastolatków :lol: , do Spice Platinum, który jest kanałem hard :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za co mieliby zlinczować, za TVN-y?

A co ja bym chciał, wiele: TVP INFO, TVP Sport, TVP Historia, TVP HD, Discovery T&L, Discovery HD, Viasat Explorer, Viasat History, NASN, 4xFilmbox, Movies24, Comedy Central, The History Channel SD i HD, KidsCo, Nick, JimJam, MTVN HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi także o BBC HD i MTVN HD. Co do wyłączenia TVN'ów, to ludzie by zlinczowali CP za to. Umowa na te kanały jest do 2012 roku.

CP jeszcze nie zapowiadał MTVN HD :wink: a umowa CP z TVN - z tego co czytałem tu na forum (choć tutaj, jak widać chodzą rożne wersje) i w To&Owo w wywiadzie z Dominikiem Libickim (tego pana chyba nie trzeba przedstawiać :>) jest do 2011 r. :roll: a i tak pewnie ją przedłużą :wink:

NASN Movies24, KidsCo

Nie wiem czy NASN i KidsCo nie są na wyłączność w n, a Movies24 z takimi filmami jakie prezentują, to nie wiem po co CP miałby go dodawać - mamy podobny TV1000 :roll:

Chcesz comedy central możesz mieć.

Niekodowaną, niemiecką wersję na Astrze 19,2 E :wink: jak narazie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co chcą comedy central po polsku. Jest pewien sposób byc moze nie skuteczny . Ale jest jeśli posiadasz dekoder cyfrowego polsatu i chcesz mieć comedy central polska musisz wejść na icok wznowić połączenie z satelitą wziąć przeszukać transplanter mtv . I po prostu włączyć na comedy central z tego transplantera. Jakieś kilkanaście godzin bedzie chodzić potem go wyłącza . Ale bedzie można ponowić czynność

 

Radzę przeczytać regulamin Forum - ostatnie ostrzeżenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał ze dobrze jak polsat podzieli CN z TCM . Przecież można wyszukać kanałów i jednego i 2 mieć osobno

CP nie ma tych kanałów rozdzielonych na liście głównej, a przecież nie wszyscy abonenci korzystają z list ulubionych :| zwłaszcza nieszczęśni posiadacze Echostarów DSB 717 :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: tego wymaga regulamin - przeczytaj regulamin :wink: ;

po drugie: skoro nikt jeszcze nie zdążył napisać kolejnego posta pod twoim postem, a ty masz możliwość edycji swojego posta, to powinieneś korzystać z tej właśnie opcji; jedyny wyjątek jest, jeśli czas między napisaniem przez ciebie pierwszego postu, a napisaniem kolejnego jest już dość spory - dzień, kilka dni, tydzień, miesiąc itp.;

A co do rozdzielenia CN i TCM przez CP, no to liczy, na to, że może tym razem to zrobią :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co chcą comedy central po polsku. Jest pewien sposób byc moze nie skuteczny . Ale jest jeśli posiadasz dekoder cyfrowego polsatu i chcesz mieć comedy central polska musisz wejść na icok wznowić połączenie z satelitą wziąć przeszukać transplanter mtv . I po prostu włączyć na comedy central z tego transplantera. Jakieś kilkanaście godzin bedzie chodzić potem go wyłącza . Ale bedzie można ponowić czynność

 

 

Czy ktoś to sprawdzał?? Czy wznowienie uprawnień może nieść ze sobą jakieś nieprzyjemne skutki i nikt nie chce ryzykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest metoda na dodanie sobie nowego kanału. Jeśli by to była prawda, to co to za przyjemność siedzieć i klikać we wznawianie i modlić się, żeby w najciekawszym momencie filmu nie zrobiło się ciemno na ekranie. Niedopatrzenie w nadawaniu praw do kanału może się zdarzyć, ale nie będzie trwało wiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny:TCM 24, CN24, Comedy Central, TVP Sport, TVP Info, TVP Historia, Polsat Cafe, Polsat Play (oprócz erotyki), Viasat Explorer, Viasat History, The History Channel

Relax Mix: Movies 24, MTV2, Nickleodon, National Geographic Channel, Zone Horror

Opcje dodatkowe: Filmbox, erotyka z Polsat Play

HD: Discovery HD, MTV N HD, Polsat HD, National Geographic Channel HD, Filmbox HD

 

Gdyby dali choć połowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozdzielenia TCM i CN to słyszałem, że nie mogą rozdzielić gdyż mają podpisaną umowę na łączny TCM i CN. Więc pewnie rozdzielą jak będą przedłużać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co chcą comedy central po polsku. Jest pewien sposób byc moze nie skuteczny . Ale jest jeśli posiadasz dekoder cyfrowego polsatu i chcesz mieć comedy central polska musisz wejść na icok wznowić połączenie z satelitą wziąć przeszukać transplanter mtv . I po prostu włączyć na comedy central z tego transplantera. Jakieś kilkanaście godzin bedzie chodzić potem go wyłącza . Ale bedzie można ponowić czynność

 

 

Czy ktoś to sprawdzał?? Czy wznowienie uprawnień może nieść ze sobą jakieś nieprzyjemne skutki i nikt nie chce ryzykować?

 

Zdaje mi sie ze "lol", jak juz sie tak nazywa, zartuje.

 

W porzadku, ale @ lol, pomysl ze plotki w sesie twojego posta nastepujacego . . .

 

Umowa na tvn jest do 2011 a potem polsat wyłącza te kanały.

 

. . . nie sa zbyt dobre. Nie wierze ze jestes jakims szefem ktory siedzi albo u gory w CP albo TVNie. Z takich postow chodza tylko zbedne plotki. Pomyslec sobie oczywiscie kazdy moze, ale nie mozna swoich mysli potwierdzac jako fakt, jesli sie nie ma potwierdzenia z oficjalnej strony. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym wznawianiu sygnału na serio chodzi comedy central polska. U mnie chodzi i u mego kolegi też. Chcecie to sprawdźcie . Prawdą jest że to mało daje . Ale ja tak robię co wieczór co dzień i odbieram comedy central polska. Ktoś napisał że ja na pewno nie jestem wysoko w tvn czy polsacie. To prawda bo ja prowadzę sklep rtv agd. W którym jest możliwość podpisania umowy z polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janusz080

National Geographic Channel i National Geographic Channel HD są na wyłączność w Cyfrze+.

Napewno tyle kanałów nie doszło by do Familijnego, chyba że podnieśli by abonament do powyzej 40 zł. TVP Sport pewnie by chcieli dać do Pakietu "Sport". Z tymi kanałami dokumentalnymi to myślę, iż utworzony by został nowy pakiet w ofercie Relax Mix "Nauka", albo jakaś inna nazwa. TVP Historia jest nadawana z Astry FTA, więc było by szkoda miejsca na zapchanym HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...